888Starz

888Starz

95%

100% First Deposit Bonus

100% First Deposit Bonus

Maximální výše bonusu 2 590 CZK

Minimální vklad 26 CZK

Procentuální výše bonusu 100%

Wagering (protočení vkladu) 5

Bonus za sérii prohraných sázek

Maximální výše bonusu 500 USD

Šťastný čtvrtek

Maximální výše bonusu 100 EUR

Minimální vklad 3 EUR

Procentuální výše bonusu 100%

Wagering (protočení vkladu) 5

Výherci 

Základní informace o 888Starz

Sázkovou kanceláří 888Starz uděláme radost především vyznavačům kryptoměn. Společnost jde s dobou a kromě běžných měn akceptuje velké množství kryptoměn (nejen bitcoin), díky kterým je hráčům poskytnuta větší anonymita.

888Starz je velmi specifická sázková kancelář, protože je založena na blockchainu (ve svém sloganu mají „IGAMING DEFI PLATFORM“), sázkaři mohou participovat na růstu společnosti a k tomu všemu lze pro sázení používat 888Starz tokeny (tedy tokeny vytvořené přímo samotnou společností). Těmto benefitům se tu však dopodrobna věnovat nebudeme, pokud vás zajímá více, můžete navštívit přímo web 888Starz a sekci „About Us“.

Po kurzové stránce je vše v pořádku. Kurzy jsou jedny z nejvyšších na trhu a marže sázkové kanceláře je mnohem menší než u zaběhlých sázkových kanceláří (je to tím, že kurzy jsou shodné s profi sázkovou kanceláří 1xBet). To je obrovský benefit. V nabídce najdete velký výběr sportovních a e-sportových událostí, a to nejen těch velkých, ale i nižších lig a méně sledovaných soutěží. 

O celosvětové popularitě a velkých ambicích 888Starz svědčí mj. i takřka 60 jazykových mutací webu (včetně češtiny) a mnoho měn a kryptoměn, ve kterých lze vést účet.

Důležitá informace: Sázková kancelář 888Starz akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

 

Historie a background 888Starz

Sázková kancelář 888Starz se vyvinula v roce 2020 z projektu založeném na decentralizované aplikaci 888tron.com využívající blockchain. 888tron.com je online decentralizovaná herní platforma v síti TRON. Tato platforma je díky své vlastní jednotkové ekonomice jedičná. Síť má omezené množství tokenů, které lze jednak využívat jako platidlo a druhak jako investiční nástroj (společnost se s držiteli tokenů dělí o své příjmy).

V současné době je 888Starz držitelem licence vydané Curacaem pod řízením firmy Bittech B.V.

Stránky jsou k dispozici v téměř šesti desítkách jazykových mutací a čeština není výjimkou.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítání, stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tento odkaz budete přesměrováni na registrační stránku, kde si můžete vybrat mezi registrací pomocí telefonu, emailu nebo facebooku. Vyberte tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Ve formuláři vyplníte informace, které jsou vyžadovány a máte hotovo. Ve formuláři dále vybíráte, zda chcete využít vstupní bonus ke svému prvnímu vkladu nebo free bet. Zvolte vstupní bonus, ten se vyplatí více.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

 

Kurzová nabídka a hladina u 888Starz

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Ta na první pohled působí dosti „neučesaně“ a zmatečně. Na to si však každý sázkař velmi rychle zvykne. Důležitá je funkce lupy, která zjednoduší život každému sázkaři.

Filtrovat můžete kromě druhů sportů i hodiny, příp. dny, kdy se příležitost hraje. Velmi zajímavá je možnost zvolit si filtr s nabídkou podle konkrétní země (sekce „TOP Championships“). Aktivací tohoto filtru dostanete nabídku soutěžních lig dané země a také nabídku na sázky národního týmu (např. EHT v hokeji, kvalifikace MS ve fotbale apod.), zástupců v mezinárodní konfrontaci, ať už týmů (sázky na hokejovou a fotbalovou Ligu mistrů, Evropskou ligu apod.) či jednotlivců (to se týká např. tenistů).

Z nabídky sportů lze sázet v podstatě na vše. Velkou výhodou pro sázkaře je i rozsáhlá nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. Bookmakeři z 888Starz se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány.

888Starz myslí i na sázkaře vyhledávající dlouhodobé sázky, které mají svou vlastní kategorii. Setkáte se zde s kurzy např. na to, kdo vyhraje v určité disciplíně olympijské hry, kdo ovládně jednotlivé ligy či světový pohár atd. Kromě sportů si u 888Starz vsadíte i na počasí či politické a kulturní dění.

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, mohou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete. 

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky esportu. Jeho rostoucí popularity si jsou bookmakeři v 888Starz dobře vědomi, a tak mu věnují dostatečný prostor.

Kurzová hladina patří mezi nejvyšší na trhu (je to dáno tím, že kurzy jsou shodné jako v profi sázkovce 1xBet, s níž má 888Starz spolupráci). V případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit na trhy pohybující se pouze kolem 2% marže! S takto nízkou marží se jinde setkáte jen velmi zřídka. Toto je rozhodně jeden z největších benefitů, které 888Starz svým sázkařům nabízí. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje.

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře 888Starz

 • Široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet. To stejné platí i pro live sázení. Setkáte se zde se sporty, o jejichž existenci jste možná ani neměli tušení (kabaddi, kun khmer, ultimate frisbee,...).
 • Vysoké kurzy (u hlavních trhů největších fotbalových, tenisových a basketbalových soutěží je marže kolem 2 %).
 • Jednoduchá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Povedená a intuitivní mobilní aplikace dostupná pro iOS a Android.
 • ✅ Rychlé vklady a výběry
 • ✅ Možnost vložit a vybrat prostředky pomocí několika desítek kryptoměn.
 • ✅ Sbírání bodů, které lze směnit za free bety apod.
 • Cashout

 

Kontakt a podpora

Podpora 888Starz je na velmi vysoké úrovni. Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7 a pokud je zrovna někdo z operátorů volný, odpoví vám v řádu desítek vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří kontaktní formulář, telefon či e-mail.


Naše hodnocení
95 %

Rozhraní sázkové kanceláře 888Starz může zpočátku působit poněkud chaoticky, ovšem během krátké chvíle se dokáže zorientovat každý.

888Starz je velmi specifická sázková kancelář, protože je založena na blockchainu (ve svém sloganu mají „IGAMING DEFI PLATFORM“), sázkaři mohou participovat na růstu společnosti a k tomu všemu lze pro sázení používat 888Starz tokeny (tedy tokeny vytvořené přímo samotnou společností). Pokud vás toto téma zajímá více, můžete navštívit přímo web 888Starz a sekci „About Us“.

Co se kurzové nabídky týče, tak její šíře je jedna z největších vůbec (z nabídky sportů lze sázet takřka na vše, co si umíte představit, dokonce i na sporty, o jejichž existenci jste možná dosud ani nevěděli, např. kabaddi, kun khmer či ultimate frisbee.

V případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit na trhy pohybující se pouze kolem 2% marže! S takto nízkou marží se jinde setkáte jen velmi zřídka. Toto je rozhodně jeden z největších benefitů, které 888Starz svým sázkařům nabízí.

Plusové body si zaslouží i povedená a intuitivní mobilní aplikace, kterou si tvůrci pro své klienty připravili a bonusový program, díky kterému můžete směňovat nasbírané body za free bety.

Nesmíme zapomenout ani na české rozhraní webu, které 888Starz nabízí, stejně jako českou měnu, jíž akceptuje. 

Přestože 888Starz nedisponuje českou licencí, jsou sázkaři z České republiky a Slovenska akceptováni.

 

 • Jedna z nejrozsáhlejších kurzových nabídek na trhu
 • Vysoký payout
 • České rozhraní a akceptace české měny
 • Mobilní aplikace
 • Mnoho platebních metod včetně desítek kryptoměn
 • Možnost získat podíl ze zisku společnosti
 • Na první pohled méně přehledné stránky
 • Ne úplně dobrý překlad do češtiny (při výběru sázky raději přepnout do angličtiny)
 • Chybí live streaming

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2020
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Druhy kurzů
Platební metody USD Coin, Verge, Ethereum classic, DigiByte, Bitcoin Gold, Zcash, NEM, Monero, Chainlink, BitShares, Tether, Stellar, paydoo, eZeeWallet, EOS, Dai, Cardano, Jeton, Tron, Binance Coin, Dash, Perfect Money, SticPay, Bitcoin, VISA, ecoPayz, Neosurf, Dogecoin, WebMoney, Ripple, Ethereum, Litecoin, Skrill 1-Tap, MasterCard, Skrill, Paysafecard
Jazyky hi, mn, ms, mk, lv, ja, it, id, hu, el, no, pl, pt, vi, uz, uk, tr, th, es, sr, ru, ro, fr, fi, et, en, cs, de, sk, ar, da, hr, zh, bg, bs, bn, be, az, hy, sv, tg, lt, ko, kk, he, sq, ku, km, ka

888Starz akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s požadovanými údaji. Vše je velmi intuitivní.

Je jich několik. Jako první bonus, se kterým se můžete setkat, je vstupní bonus ve výši 2 590 Kč. Kromě něj můžete využívat také cashback či free bety, které získáte výměnou za své nasbírané body.

Pro občany České republiky nabízí 888Starz celkem 80 možností vkladu, a to včetně platebních karet, elektronických peněženek či kryptoměn.

Občanům České republiky nabízí 888Starz celkem 51 způsobů výběru prostředků, a to včetně elektronických peněženek a kryptoměn.

Nejrychlejší možností je live chat, kde se vám odpovědi zpravidla dostane v řádu desítek vteřin. Také můžete využít kontaktní formulář či e-mail „support-en@888starz.bet.

Ano, 888Starz disponuje velmi povedenou mobilní aplikaci pro kurzové sázení. Ke stažení pro iOS i Android.