Rabona

Rabona

85%

Bonus za první vklad 2 500 CZK

Bonus za první vklad 2 500 CZK

Maximální výše bonusu 6 000 EUR

Minimální vklad 500 EUR

Procentuální výše bonusu 100%

Wagering (protočení vkladu) 6

Cashback bonus

Maximální výše bonusu 12 500 CZK

Minimální vklad 500 CZK

Maximální vklad 12 500 CZK

Procentuální výše bonusu 10%

50% Weekly Reload Bonus

Maximální výše bonusu 12 500 CZK

Minimální vklad 500 CZK

Procentuální výše bonusu 50%

Wagering (protočení vkladu) 8

"Correct score" free bet

Maximální výše bonusu 3 750 CZK

Minimální vklad 500 CZK

Procentuální výše bonusu 50%

Wagering (protočení vkladu) 3

Výherci 

Základní informace

Rabona je poměrně mladá společnost profilující se jako obojživelník, protože kromě kurzového sázení si na své přijdou i příznivci online casina (včetně nabídky živých her s reálnými dealery). Každého sázkaře jistě potěší nabízené množství lukrativních bonusů včetně bonusu k prvnímu vkladu ve výši 2 500 Kč a příznivá kurzová hladina u hlavních trhů (marže u významných fotbalových u hlavního trhu bývá často jen kolem 3 až 4 %, což je na malou sázkovou kancelář velmi slušné).

O rozrůstající se popularitě Rabony svědčí i třináct jazykových mutací webu (včetně češtiny) a hodně způsobů, kterými můžete zadotovat své sázkařské konto. České sázkaře jistě potěší i česká měna, kterou Rabona rověnž akceptuje. 

Důležitá informace: Sázková kancelář Rabona akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

 

Historie a background

Rabona je velmi mladá sázková kancelář fungující teprve od roku 2019. Na její hodnocení je tedy prozatím příliš brzo. Za svou krátkou existenci si ji ale oblíbilo velké množství sázkařů z celého světa.

Třebaže na trhu působí Rabona poměrně krátkou dobu, strach z neznámého mít rozhodně nemusíte, spadá totiž pod námi již několikrát ověřenou síť heren Araxio Development N.V., což je jeden z našich největších partnerů. Do stejné skupiny patří např. FEZbet, LibraBet, Nomini, Wazamba a spousta dalších. Společnost Araxio Development N.V. je licencována na Curacau.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítáni. Stejně je tomu i v případě českých a slovenských sázkařů.

 

Jak začít? - registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje na hlavní stránku sázkové kanceláře. Po kliknutí na tlačítko "VYTVOŘIT ÚČET" v pravém horním rohu se vám zobrazí registrační formulář, ve kterém nejprve vyplníte váš e-mail, login a heslo a následně osobní informace.

Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

 

Kurzová nabídka a hladina 

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Ta je graficky velmi vyvedená, což pomáhá ke snadné orientaci v ní. Každý sázkař jistě ocení i funkci lupy, která pomůže urychlit hledání. Live sázení má svoji vlastní sekci.

Kurzová nabídka je poměrně široká, takže v ní najdete všechny důležité sportovní události, soutěže, turnaje,... Vypisovány jsou i turnaje a ligy nižší úrovně, např. tenisové ITF turnaje či nižší fotbalové, hokejové atd. soutěže. Potěšující je rovněž slušný výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Kromě sportu bývají v nabídce i politické události.

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické.

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, můžou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete. 

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udáváná kolem 93 %, což lze považovat za dobrý standard. V případě hlavních fotbalových trhů u nejpopulárnějších soutěží (Premier League, Bundesliga,...) se payout pohybuje i kolem 97 %. Průměrné výplaty na hlavních tenisových a basketbalových trzích bývají 94 %. U handicapů a OVER/UNDER sázek bývá kurzová hladina cca 1,88 - 1,88 a pro sekundární sázky je hranice kurzů nastavená kolem 1,84 – 1,84. U live sázení průměrná kurzová hladina klesá.

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře

 • Bohatý bonusový program – vše začíná vstupním bonusem ve výši 2 500 Kč a pokračuje přes nabídky cashbacku až po VIP program. V době psaní recenze jsme napočítali 9 různých bonusů a promoakcí použitelných v sázkové kanceláři! K tomu nezapomínejme na dalších 7 bonusů, které poskytují v online casinu.
 • ✅ Hlavní trhy u nejpopulárnějších fotbalových soutěží (Premier League apod.) nabízí payout kolem 97 %.
 • Vysokorychlostní trhy (u fotbalu si můžete např. vsadit na to, co se stane v následující minutě, zda padne gól, bude ofsajd či rozhodčí vytasí kartu). 
 • ✅ Možnost vedení účtu v českých korunách.
 • Cashout

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemným překvapením je rychlost, s jakou se vám dostane odpovědi. Pokud je zrovna operátor online, odepíše v řádu desítek vteřin. Kromě angličtiny můžete komunikovat i v němčině, italštině, polštině, finštině, norštině, maďarštině a ruštině.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří telefon či e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

 • live chat
 • tel.: +35627780669
 • e-mail: support@rabona.com
 • sekce FAQ

Naše hodnocení
85 %

Rabona patří mezi menší a méně známé sázkové kanceláře, ovšem ve své kategorii patří určitě k tomu lepšímu, co trh nabízí. Slušná nabídka a kurzová hladina (především u hlavních trhů) nabízí sázkařům mnoho možností.

Chybějící aplikace a live stream trochu sráží bodové hodnocení, ovšem u sázkové kanceláře menších rozměrů je to pochopitelné. Kladné body si zaslouží v první řadě bohatý bonusový program včetně vstupního bonusu ve výši 2 500 Kč. Věrní hráči budou jistě nadšení i z VIP programu.

Za zmínku stojí i přehledný design a rychlé vklady a výběry. Nesmíme zapomenout ani na české rozhraní webu, které Rabona nabízí, stejně jako českou měnu, jíž akceptuje. 

 

 • Široké spektrum bonusů
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Skvělá sekce live sázení včetně speciálních sázek
 • Rychlé vklady a výběry
 • VIP program
 • Česká mutace webu
 • Zázemí stabilní prověřené společnosti
 • Chybí mobilní aplikace
 • Chybí live streaming
 • Ne úplně dobrý překlad do češtiny (při výběru sázky raději přepnout do angličtiny)

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2019
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Druhy kurzů Decimal (2.00), Fractional (1/1), American (100)
Platební metody Bank transfer, Bitcoin, VISA, ecoPayz, Neosurf, Neteller, Paysafecard, Skrill, MasterCard, Maestro, Trustly, Litecoin, Ethereum, Ripple, MiFinity, Multibanco, Payeer, Klarna, Sofort Banking, Postepay, VISA Debit
Jazyky cs, en, de, fi, fr, hu, it, no, pl, pt, ru, tr, he
Rabona akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

Sázková kancelář nabízí v jednu chvíli až 10 různých bonusů. Kromě vstupního bonusu k vašemu prvnímu vkladu až do výše 2500 Kč nabízí i mnoho free betů a speciálních bonusů k různým příležitostem.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet, bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Nejrychlejší možností je live chat. Také můžete využít e-mail "support@rabona.com".