Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
Mr. Pacho

Mr. Pacho

92%

Mr. Pacho v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

100% Bonus na první vklad až do 2 500 Kč

100% Bonus na první vklad až do 2 500 Kč S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Maximální sázka:
1250 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
6

Cashback 10 % až do 12 500 Kč Cashback

Maximální výše bonusu:
12500 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Procentuální výše bonusu:
10 %
Maximální výše bonusu:
12500 CZK


Základní informace

Sázková kancelář Mr. Pacho funguje relativně krátkou chvíli (od roku 2023), ovšem i přesto si stačila mezi sázkaři z celého světa získat značnou pozornost

Mr. Pacho  může nabídnout kurzovou nabídku odpovídající představám i velmi náročných sázkařů. Mnoho vedlejších trhů a kurzová hladina, která v mnoha případech může konkurovat i zaběhlejším bookmakerům. U významných fotbalových soutěží, jakými jsou např. Premier League či Bundesliga, se payout na hlavních trzích pohybuje kolem 96 % – 97 %! Dalším pádným důvodem, proč by Mr. Pacho nemělo ujít vaší pozornosti, je bonusový program včetně bonusu k prvnímu vkladu ve výši 2 500 Kč.

O celosvětové popularitě svědčí i mnoho jazykových mutací webů (včetně češtiny) a mnoho měn, v nichž si můžete založit účet (nechybí ani kryptoměny). České sázkaře jistě potěší i možnost vedení účtu v českých korunách. Velmi příjemným bonusem je také mobilní aplikace.

Důležitá informace: Sázková kancelář Mr. Pacho akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

Historie a background Mr. Pacho

Historie Mr. Pacho se počítá teprve od roku 2023, kdy platforma spustila své služby. Primární důraz byl od začátku kladen především na online casino a hry s živými krupiéry. Sekce kurzového sázení je příjemným doplňkem.

Mr. Pacho je držitelem licence vydané Curacaem pod řízením firmy Rabidi N.V. Stránky jsou k dispozici v šestnácti jazykových mutacích, ve kterých je samozřejmě i čeština.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítáni. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

Jak začít? Registrace a verifikace účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá, rychlá a intuitivní a zabere vám jen pár minut. Na úplný úvod začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje na hlavní stránku sázkové kanceláře. Následně už jen stačí kliknout na žluté tlačítko "registrovat" v pravém horním rohu webové stránky sázkové kanceláře a vyplnit registrační formulář. Po zadání osobních (jméno, příjmení, země původu atd.) a přihlašovacích (uživatelské jméno a heslo) údajů vám bude vytvořen hráčský účet. K tomu, abyste mohli účet začít využívat, je potřeba ještě verifikovat vaši totožnost. Verifikaci provedete snadno v nastavení vašeho účtu. Posledním krokem je vklad finanční částky na váš hráčský účet. Po splnění těchto kroků můžete začít naplno sázet s Mr. Pacho. 

Důležité: Osobní informace uvádějte vždy pravdivě! V opačném případě by se vám mohlo stát, že vám budou znemožněny výběry z hráčského účtu.