Megapari

Megapari

95%

100% bonus k prvnímu vkladu

100% bonus k prvnímu vkladu

Maximální výše bonusu 2 437 CZK

Minimální vklad 24 CZK

Procentuální výše bonusu 100%

Wagering (protočení vkladu) 5

Sázka zdarma k prvnímu vkladu

Maximální výše bonusu 2 437 CZK

Minimální vklad 704 CZK

Maximální vklad 2 346 CZK

Cashback

Minimální vklad 1 USD

Maximální vklad 1 000 USD

Procentuální výše bonusu 3%

75% Saturday Reload Bonus

Maximální výše bonusu 100 EUR

Minimální vklad 5 EUR

Procentuální výše bonusu 75%

Výherci 

Zasloužená celosvětová popularita

Široká nabídka sportů a soutěží, velké množství vedlejších trhů a jedna z nejvyšších kurzových hladin na trhu. Přesně tyto důležité vlastnosti dokonale vystihují online sázkovou kancelář Megapari. Především neobvykle nízká marže a s ní spojené vysoké kurzy jsou nesmírnou výhodou, kterou Megapari oproti konkurenci disponuje.

Více než šedesát jazykových mutací (včetně češtiny) a desítky měn, v nichž můžete mít vedený účet (nechybí ani česká koruna), svědčí o celosvětové popularitě a velkých plánech sázkové kanceláře do budoucna. Na svém webu uvádí přes 400 000 aktivních uživatelů. Velké přízni se těší hlavně v zemích SNS, Brazílii, Indii či Turecku.

Vedení společnosti se svým klientům snaží sázení co nejvíce zpříjemnit. Nově registrovaní sázkaři se tak mohou těšit na bonus k prvnímu vkladu a stávající uživatelé mají k dispozici např. pravidelný sobotní reload bonus či týdenní cashback. Samozřejmostí je i mobilní aplikace, online podpora 24/7 či široká škála způsobů, jak dobít své konto.    

Důležitá informace: Sázková kancelář Megapari akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

 

Prověřená kvalita

Počátky vzniku sázkové kanceláře Megapari se datují do roku 2019, a přestože na trhu funguje relativně krátkou dobu, dokázala si získat důvěru statisíců sázkařů po celém světě. Zcela oprávněně! Nabídka služeb a přístup ke klientům je nadstandardní. Kurzové sázení není jedinou zábavou, kterou nabízí. Na své si přijdou rovněž příznivci online casina, her s živými krupiéry, loterií či stíracích losů.

Za Megapari stojí společnost Vdsoft & Script Development N.V. se sídlem v maďarské Budapešti a licencí vydanou v Curacau. Čeští a slovenští hráči jsou vítáni. Více informací lze kromě samotného webu zjistit také ze sociálních sítí.

 

Registraci zvládnete za dvě minuty

Založení nového účtu je snadné a rychlé. Ze všeho nejdřív klikněte na registrační odkaz, který vás přesměruje rovnou na registrační formulář. V něm si následně zvolíte, zda se chcete registrovat pomocí telefonu, e-mailu nebo účtu na některé z nabízených sociálních sítí.

Ve formuláři vyplníte zemi pobytu, měnu, v níž chcete mít účet vedený, a potřebné kontaktní údaje (telefon nebo e-mail). V závislosti na zvolené možnosti registrace budete muset svůj účet potvrdit buď pomocí telefonu, nebo kliknutím na registrační link, který vám byl zaslán do e-mailu (zkontrolujte i složku spam). Po potvrzení vám bude přiděleno zákaznické číslo, pod nímž se můžete rovnou přihlásit.

Důrazně doporučujeme, abyste po prvním přihlášení zavítali do sekce „Můj účet“ a vyplnili osobní údaje. Bez toho nebudete moct ze svého účtu vybírat prostředky. Kromě toho také můžete se svým účtem propojit telefonní číslo (pokud jste tak neučinili při registraci) a zajistit si dvoufázové ověření. Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Své údaje totiž budete muset verifikovat. Proveďte tak co nejdříve, ideálně ještě před prvním vkladem.  

 

Široká nabídka a nejvyšší kurzy na trhu

Designové provedení kurzové nabídky sice nepůsobí jako něco extra, ale to Megapari promineme. Orientace v ní je totiž snadná, filtrovat jde podle mnoha parametrů a nechybí ani vyhledávání pomocí lupy. Velmi zajímavá je možnost zvolit si filtr s nabídkou podle konkrétní země (sekce „SÁZKA NA NAŠE“). Aktivací tohoto filtru dostanete nabídku soutěžních lig zvolené země, nabídku na sázky národního týmu (např. EHT v hokeji, MS ve fotbale apod.) či zástupců v mezinárodní konfrontaci, ať už týmů nebo jednotlivců.    

Pojďme k hlavním důvodům, proč by měl mít u Megapari účet každý, kdo bere kurzové sázení alespoň trochu vážně. Těmi jsou široká kurzová nabídka a vysoká kurzová hladina. V nadstandardní nabídce najdeme kromě běžných sportovních disciplín také mnoho netradičních sportů, jakými jsou např. kabaddi, hurling, pěstní souboje či sumo. Impozantní šíří se pyšní také nabídka jednotlivých soutěží. Stačí rozkliknout fotbalové soutěže a zjistíme, že si lze vsadit např. na fotbalovou ligu v Mauritánii, Nikaraguy či na ženskou fotbalovou soutěž na Myanmaru. A stejné je to i u hokeje, basketbalu, tenisu atd.

Kurzová hladina je bez přehánění fenomenální. U hlavních trhů významných soutěží není problém narazit na 98,5% payout! Abyste si udělali obrázek sami, budeme hladinu demonstrovat na konkrétních příkladech:

   Sport  Soutěž  Hlavní trhy  Vedlejší trhy  
   Basketbal  NBA  ML (Vítěz do rozhodnutí) – 98,4 % – 98,5 %  Handicap, OVER/UNDER – 98,5 %   
     Euroliga  ML (Vítěz do rozhodnutí) – 96,9 % – 98,5 %  Handicap, OVER/UNDER – 95,3 % – 98,4 %  
     1. Česko  ML (Vítěz do rozhodnutí) – 93,9 % – 94,1 %  Handicap, OVER/UNDER – 90,7 % – 93,6 %  
   Fotbal  Liga mistrů  1X2 – 98,4 %   OVER/UNDER – 98,5 %  
     Premier League  1X2 – 98,3 %  OVER/UNDER – 98,4 % – 98,5 %  
     1. Česko  ?  ?  
   Lední hokej  NHL  ML (Vítěz do rozhodnutí) – 98,3 % – 98,5 %  Handicap, OVER/UNDER – 98,5 %  
     1. Česko  ML (Vítěz do rozhodnutí) – 94,8 % –   Handicap, OVER/UNDER – 94,7 %  
   Tenis  ATP / WTA dvouhra  Vítěz zápasu – 93,6  % – 94,0 %  OVER/UNDER – 93,5 % – 93,6 %  

 

 

Benefity a funkce Megapari

 • Jedny z nejvyšších kurzů na světě (u hlavních trhů největších fotbalových, tenisových a basketbalových soutěží se můžete setkat s marží 1,5 % – 2 %).
 • ✅ Široká nabídka sportů a soutěží, na něž lze sázet. To stejné platí i pro live sázení. Setkáte se zde se sporty, o jejichž existenci jste možná ani neměli tušení (kabaddi, kun khmer, pěstní souboje,...).
 • Mnoho bonusů včetně tzv. Advancebet (více info přímo na webu Megapari).
 • Jednoduchá a rychlá registrace sázkařského účtu.
 • Mobilní aplikace dostupná pro iOS a Android.
 • ✅ Možnost vložit a vybrat prostředky pomocí několika desítek kryptoměn.
 • ✅ Česká jazyková mutace webu a možnost vedení účtu v českých korunách.
 • ✅ Rychlé vklady a výběry
 • ✅ VIP cashback (věrnostní program)
 • Cashout

 

Podpora vám pomůže s jakýmkoli problémem

Na podpoře si v Megapari dávají záležet. Nejrychlejším způsobem, jakým můžete někoho ze supportu kontaktovat, je live chat. Operátoři jsou k dispozici 24/7 a pokud je zrovna někdo z nich volný, odpoví vám v řádu desítek vteřin. Komunikovat můžete v angličtině. 

Kromě live chatu lze využít také e-mail. V případě emailové komunikace ale počítejte s delší časovou prodlevou než v případě online chatu. K dispozici je také kontaktní formulář.

 • live chat
 • e-mail: support@megapari.com
 • kontaktní formulář 

 


Naše hodnocení
95 %

V případě sázkové kanceláře Megapari nemáme nejmenších pochyb o tom, že by měla patřit do portfolia každého sázkaře. Stačí se podívat do části recenze „Široká nabídka a nejvyšší kurzy na trhu“ a dojde vám proč. Tak vysokou kurzovou hladinu a zároveň širokou nabídku nikde jinde nenajdete.

Často se stává, že pokud sázková kancelář v něčem vyniká, je to na úkor něčeho jiného. Pro Megapari to neplatí. Nejen, že nabídka a výše kurzů je bezkonkurenční, u Megapari jsou ještě neuvěřitelně štědří a rozdavační. Každý nově registrovaný sázkař má k dispozici buď bonus k prvnímu vkladu nebo free bet k prvnímu vkladu. K dispozici je i pravidelný sobotní reload bonus a pravidelný týdenní cashback. A tím to nekončí, v nabídce jsou i další skvělé promoakce.

Jinak než pozitivně nelze hodnotit také přístup k sázkařům. Vše začíná samotnou registrací, při níž máte na výběr z několika možností (pomocí e-mailu, telefonu nebo účtu na soc. sítích), a pokračuje přes mobilní aplikaci až po live chat, který spravují ochotní pracovníci 24/7. Zmínit musíme i českou jazykovou mutaci webu a možnost vedení účtu v české koruně

Jedinou vadou na kráse je absence live streamu. Ten lze v dnešní době považovat za jakýsi standard a u Megapari zatím chybí. Výjimkou jsou streamy u esportových událostí. Ty jsou k dispozici díky Twitchi.

 

 • Obrovská kurzová hladina (až 98,5 %)
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Velké množství vedlejších trhů
 • Velká porce bonusů včetně bonusu k prvnímu vkladu
 • Mobilní aplikace
 • Ne úplně dokonalý překlad do češtiny (při výběru sázky si raději dvakrát zkontrolujte, na co sázíte)
 • Chybí live streaming

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2019
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 95%
Druhy kurzů
Platební metody Cardano, Litecoin, MasterCard, Neteller, VISA, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Jeton, Tron, Binance Coin, Dash, Perfect Money, Dogecoin, AstroPay, WebMoney
Jazyky mn, et, da, hr, zh, bg, bs, be, hy, fi, fr, ms, mk, lv, ja, it, id, hu, el, ar, sk, de, en, cs, no, is, tg, fa, lt, ko, kk, tr, th, es, sl, sr, ru, ro, pt, uk, uz, he, sq, ku, km, ka, sv, hi, vi, pl

Ano, Megapari akceptuje sázkaře z ČR. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá a rychlá. Po kliknutí na registrační odkaz se vám otevře formulář, ve kterém si zvolíte, zda se chcete registrovat pomocí telefonu, e-mailu nebo účtu na některé z nabízených sociálních sítí.

Spolu se zemí pobytu zvolíte i měnu, v níž chcete mít účet vedený a vyplníte potřebné údaje (telefon nebo e-mail). Následně budete muset potvrdit svůj účet buď pomocí telefonu nebo kliknutím na potvrzovací link, který vám byl zaslán do mailu (zkontrolujte také složku spam). 

Nově registrovaným sázkařům je k dispozici bonus k prvnímu vkladu nebo free bet k prvnímu vkladu

K dispozici jsou i další pravidelné bonusy, např. sobotní fotbalový reload bonus. Každý týden navíc máte nárok na 3% cashback.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít platební kartyelektronické peněženky či kryptoměny.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít elektronických peněženek či kryptoměn. Myslete však na to, že sázková kancelář má právo vás při požadavku o výběr prostředků prověřit (může chtít dokázat, že jste skutečným majitelem účtu), a to pomocí nějakého výpisu s vaším jménem.

Ano, Megapari disponuje mobilní aplikací pro kurzové sázení. Ke stažení pro iOS i Android.