LibraBet

85% 

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Doporučujeme


Přehled bonusů 

Základní informace o Librabet

Librabet je poměrně mladá společnost profilující se jako obojživelník na poli online zábavy. Kromě online casina (včetně nabídky živých her s reálnými dealery) totiž od roku 2018 nabízí i kurzové sázení.

Každého sázkaře jistě potěší nabízené množství lukrativních bonusů a příznivá kurzová hladina u hlavních trhů (marže u významných fotbalových u hlavního trhu bývá často jen kolem 3 až 4 %, což je na malou sázkovou kancelář velmi slušné).

O rozrůstající se popularitě Librabet svědčí i deset jazykových mutací webu (čeština chybí) a hodně způsobů, kterými můžete zadotovat své sázkařské konto.

Důležitá informace: Sázková kancelář Librabet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

 

Historie a background Librabet

Librabet je velmi mladá sázková kancelář fungující teprve od roku 2018

Třebaže na trhu působí Librabet poměrně krátkou dobu, strach z neznámého mít rozhodně nemusíte, spadá totiž pod námi již několikrát ověřenou síť heren Araxio Development N.V., což je jeden z našich největších partnerů. Do stejné skupiny patří např. Rabona, FEZbet, Nomini, Wazamba a spousta dalších.

Společnost Araxio Development N.V. je licencována na Curacau.

 

Jak začít? - registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tlačítko "Register now" v pravém horním rohu se vám zobrazí registrační formulář, ve kterém nejprve vyplníte váš e-mail, login a heslo a následně osobní informace. Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

 

Kurzová nabídka a hladina Librabet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu - ke kurzové nabídce. Ta je graficky velmi vyvedená, což pomáhá ke snadné orientaci v ní. Každý sázkař jistě ocení i funkci lupy, která pomůže urychlit hledání. Live sázení má svoji vlastní sekci.

Kurzová nabídka je poměrně široká, takže v ní najdete všechny důležité sportovní události, soutěže, turnaje,... Vypisovány jsou i turnaje a ligy nižší úrovně, např. tenisové ITF turnaje či nižší fotbalové, hokejové atd. soutěže. Potěšující je rovněž slušný výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Kromě sportu bývají v nabídce i politické události.

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické.

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udáváná kolem 93 %, což lze považovat za dobrý standard. V případě hlavních fotbalových trhů u nejpopulárnějších soutěží (Premier League, Bundesliga,...) se payout pohybuje i kolem 97 %. Průměrné výplaty na hlavních tenisových a basketbalových trzích bývají 94 %. U handicapů a OVER/UNDER sázek bývá kurzová hladina cca 1,88 - 1,88 a pro sekundární sázky je hranice kurzů nastavená kolem 1,84 - 1,84. U live sázení průměrná kurzová hladina klesá.

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Librabet

 • Bohatý bonusový program - vše začíná již štědrým vstupním bonusem a pokračuje přes nabídky cashbacku až po VIP program. V době psaní recenze jsme napočítali celkem 9 různých bonusů a promoakcí použitelných v sázkové kanceláři! K tomu nezapomínejme na dalších 6 bonusů, které poskytují v online casinu.
 • ✅ Hlavní trhy u nejpopulárnějších fotbalových soutěží (Premier League apod.) nabízí payout kolem 97 %.
 • Vysokorychlostní trhy (u fotbalu si můžete např. vsadit na to, co se stane v následující minutě, zda padne gól, bude ofsajd či rozhodčí vytasí kartu). 
 • Cashout

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemným překvapením je rychlost, s jakou se vám dostane odpovědi. Pokud je zrovna operátor online, odepíše v řádu desítek vteřin. Kromě angličtiny můžete komunikovat i v němčině, italštině, polštině, finštině, norštině, maďarštině a ruštině.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří telefon či e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.


Naše hodnocení
85 %

Librabet patří mezi menší a méně známé sázkové kanceláře, ovšem ve své kategorii patří určitě k tomu lepšímu, co trh nabízí. Kurzová nabídka je dostačující a slušná kurzová hladina (především tedy u hlavních trhů) nabízí sázkařům mnoho možností.

Chybějící aplikace a live stream trochu sráží bodové hodnocení, ovšem u sázkové kanceláře menších rozměrů je to pochopitelné.

Kladné body si zaslouží v první řadě bohatý bonusový program. Věrní hráči budou jistě nadšení i z VIP programu. Za zmínku stojí i přehledný design a rychlé vklady a výběry.

 

 • Široké spektrum bonusů
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Skvělá sekce live sázení včetně speciálních sázek
 • Rychlé vklady a výběry
 • VIP program
 • Zázemí stabilní prověřené společnosti
 • Chybí mobilní aplikace
 • Chybí live streaming

Přejít na web

Podrobné specifikace

Založení 2018
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano ano
VIP program Ano ano
Doporučujeme Ano ano
Live podpora Ano ano
Průměrný payout 93%
Druhy kurzů Decimal (2.00), Fractional (1/1), American (100)
Platební metody Bank transfer, Bitcoin, VISA, ecoPayz, Neosurf, Neteller, Paysafecard, Skrill, MasterCard, Maestro, Trustly, Litecoin, Ethereum, Ripple, MiFinity, Multibanco, Payeer, Klarna, Sofort Banking, Postepay, VISA Debit
Jazyky en, de, fi, hu, it, no, pl, pt, ru

Časté dotazy

LibraBet akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

LibraBet nabízí v jednu chvíli až 10 různých bonusů. Kromě vstupního bonusu k vašemu prvnímu vkladu nabízí i mnoho free betů a speciálních bonusů k různým příležitostem.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet, bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Nejrychlejší možností je live chat. Také můžete využít e-mail "support@librabet.com".

Webový portál o kasinech a sázkových kancelářích

Využijte naše kompletní zázemí pro všechny sportovní fanoušky a sázkaře. Přečtěte si recenze těch nejlepších sázkových kanceláří a online kasin. Těšit se můžete také na unikátní platformu pro sázkaře s živými statistikami a průběžnými výsledky.