Německé sázkové kanceláře

Německý trh s kurzovými sázkami patří mezi největší v Evropě. Není divu, že na něm působí celá řada sázkových kanceláří. Pojďme si říct, které z nich se těší v Německu největší popularitě. Najdeme mezi nimi také známá jména z našeho webu.

Vstupní bonus u 22Bet

Velká trojka

Mezi nejpopulárnější sázkové kanceláře, u kterých Němci sází, patří především Tipico, BET365 a Bwin. Všechno jsou to známé a obrovské společnosti, které nabízí kurzové sázení a přidružené formy online hazardu dlouhé roky. Nejmladší ze společností – Tipico – byla založena už v roce 2004. To vypovídá o zkušenostech více než dost.

Názvy těchto sázkových kanceláří můžete znát také díky sponzoringu různých sportovních soutěží, událostí nebo přímo klubů. Největší sázková kancelář na světě – BET365 – je velmi aktivní především na dostihové scéně ve Velké Británii. Její bannery jsou ale vidět téměř v každém sportu. Je také hlavním sponzorem fotbalového Stoke City (stadion klubu nese název bet365 Stadium). Tipico se soustředí především na německý fotbal. Sponzoruje 1. i 2. Bundesligu a Bayern Mnichov.

Všechny tyto společnosti mají společné to, že na německém trhu působí s německou licencí, kompletními stránkami v němčině, a německou doménou nejvyššího řádu (.de). To je pro německé zákazníky velice důležité.

Svůj kus koláče si ukousne také Betano

Po „velké trojici“ přichází na řadu další známá jména, mezi kterými najdeme i Betano. Původem řecká firma plánuje během několika let proniknout mezi nejužší špičku a jde na to dobře. Na německém trhu působí, stejně jako na našem, s licencí a německou doménou nejvyššího řádu. Popularita Betana v Německu roste a třeba časem dosáhne takové úrovně jako u výše zmíněného Tipica.

Vstupní bonus u Betana

Betano máme také na tuzemském trhu. A zapustilo tu pevné kořeny. Nás už přesvědčovat nemusí, v našem portfoliu ji máme od začátku. Těžíme tak z vysokých kurzů a skvělých promoakcí, které nám poskytuje. Pokud ji chcete též vyzkoušet, zaregistrujte se a získejte bonus za registraci 300 Kč zdarma a bonus k prvnímu vkladu do výše 3 000 Kč.

Z dalších populárních sázkových kanceláří, které v Německu zůstávají trochu ve stínu velké trojice, bychom mohli jmenovat ještě Bet3000, Tipwin, Interwetten nebo Pferdewetten.

Na výsluní se dere 22Bet

Sázková kancelář 22Bet, která dělá radost našim čtenářům, úspěšně pronikla také do Německa. Pro společnost založenou teprve v roce 2017 jde o sůležitý krok k cestě za dobitím západu. Její silná základna je totiž zatím především v Africe. Postupem času si ale „dvaadvacítka“ začíná budovat zázemí také na evropském trhu a Německo je nejvýznamnější lokací.  

Mezi společnostmi umístěnými na našem webu jde o nejpopulárnější platformu. Její velká výhoda spočívá v nesmírně široké nabídce sportů a soutěží, na které jsou vypisovány kurzy. Pokud sázkovou kancelář 22Bet ještě neznáte, bude nejlepší, když si ji vyzkoušíte sami. U našich čtenářů je to jednoznačně „number 1“. K prvnímu vkladu navíc dostanete 100% bonus ve výši vkladu, a to až do 3 000 Kč. Kompletní informace k bonusu naleznete v našem článku Proč založit účet u 22Bet? Co třeba kvůli vysokému bonusu!  

Důležité info na závěr: Pokud k sázení používáte desktopovou verzi, budete se muset přihlašovat přes VPN! Je to tím, že je web 22Bet na českém území blokován. Na mobilu jede vše bez problémů