Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
22Bet

22Bet

92%

22Bet v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

VSTUPNÍ BONUS AŽ DO 3 000 CZK NA SPORTOVNÍ SÁZKY

VSTUPNÍ BONUS AŽ DO 3 000 CZK NA SPORTOVNÍ SÁZKY S vkladem

Maximální výše bonusu:
3000 CZK
Minimální vklad:
25 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
5

"PÁTEČNÍ RELOAD" NA SPORT S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Minimální vklad:
25 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
3


 

Základní informace o 22Bet

Sázková kancelář a online casino 22Bet je provozována od roku 2017 a za tu dobu si dokázala vybudovat slušnou reputaci. Také díky tomu můžete očekávat patřičné služby, které ocení každý profesionál i hobby sázkař.

Největší předností je velký výběr sportovních a e-sportových událostí, a to nejen těch velkých, ale i nižších lig a méně sledovaných soutěží. Jako její hrdý partner nezapomínáme ani na značné množství bonusů, které jsou pro naše sázkaře a hráče připravevny, např. k prvnímu vkladu můžete získat až 3 000 Kč navíc!

O zpopularizování 22Bet se zasloužili i ambasadoři z řad bývalých špičkových fotbalistů (Kevin Kurányi a Nuno Gomes - na obrázku vpravo). 22Bet má své příznivce po celém světě (v Evropě je to především Německo). Důkazem je např. africká Keňa (22Bet vlastní keňskou licenci a doménu). Čeští hráči jsou vítáni. Pro desktopové rozhraní však je nutné použití VPN, bez které jsou webové stránky blokovány. Na mobilu jede web bez potíží. Skvělou zprávou je i české rozhraní a česká měna, jíž 22Bet akceptuje.

Důležitá informace: Sázková kancelář 22bet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background 22Bet

22Bet funguje od roku 2017. Vlastníkem značky je společnost TechSolutions Group N.V se sídlem na Kypru a s licencí v Curacau. Stejná společnost provozuje také další populární sázkovou kancelář 20Bet.

Za relativně krátkou dobu se stal 22Bet poměrně vyhledávanou sázkovou kanceláří a online casinem. Jistě je to dáno i rozmanitým množstvím jazykových mutací a platebních metod, které je akceptováno.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítání. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

obrazek

 

Jak začít? - registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Začněte kliknutím na tento registrační odkaz, po kterém se vám zobrazí úvodní stránka sázkové kanceláře. Po kliknutí na zelené tlačítko „REGISTRACE“ v pravém horním rohu se vám zobrazí registrační formulář, v němž stačí vyplnit jméno, příjmení, email, heslo a vše potvrdit.

Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina u 22Bet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Přestože na první pohled může působit trochu chaoticky, orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. Filtrovat můžete kromě druhů sportů i hodiny, příp. dny, kdy se událost hraje. Do live nabídky se dostanete jedním tlačítkem a výborná je i funkce lupy, která pomůže urychlit hledání.

Z nabídky sportů lze sázet takřka na vše, co si umíte představit, dokonce i na sporty, o jejichž existenci jste možná dosud ani neměli ponětí (kabaddi, vzdušný hokej, závody na loďkách).

Velkou výhodou je i nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. Bookmakeři se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Kromě sportů si u 22Bet vsadíte i na počasí či politické a kulturní dění

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, mohou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě nepříliš kvalitním překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete. 

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické.

Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky esportu. Jeho rostoucí popularity si jsou bookmakeři v 22Bet dobře vědomi, a tak mu věnovali vlastní sekci.

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udávána kolem 94 %, což lze považovat za nadstandard. Ovšem v případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit i na trhy pohybující se kolem 5% marže, i méně! Takto nízká marže bývá k vidění i asijského handicapu a OVER/UNDER. V případě vedlejších trhů kurzová hladina samozřejmě klesá. Live nabídka hlavních trhů překvapí vysokým payoutem, který může být až 95 %, to nebývá moc obvyklé. 

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře 22Bet

 • ✅ O tom, že si 22Bet váží věrných sázkařů, svědčí jejich věrnostní program. Sbírejte bonusové body za sportovní sázky a hraní v casinu. Nasbírané body lze v obchodě vyměnit za sázky zdarma, free spins a jiné dárky. Za každých vsazených 5 € s minimálním kurzem 1.3 pro SÓLO sázky a 1.5 pro AKO sázky obdržíte jeden 22bet bod.
 • Široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • ✅ Vysoký vstupní bonus až do výše 3 000 Kč!
 • ✅ Povedená a intuitivní mobilní aplikace dostupná pro iOS a Android.
 • ✅ Mnoho platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn).
 • Live streaming
 • Cashout
 • ✅ Multi-view

obrazek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemné překvapení je, že můžete komunikovat v češtině. Na druhé straně sice pravděpodobně vlastenec sedět nebude, ovšem podpora používá k odpovědi překladač. Pokud je zrovna operátor online, odpověď dostanete v řádu desítek vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří kontaktní formulář či e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

 • live chat
 • e-mail: support-cz@22bet.com
 • sekce FAQ
 • kontaktní formulář 

obrazek


Naše hodnocení
92 %

Pro české sázkaře je klíčová především informace, že u 22Bet mohou z České republiky sázet pouze z mobilu, popř. musí využít VPN (22Bet toleruje hráče z většiny evropských zemí, byť nevlastní licenci). Díky tomu vám můžeme zajistit vysoký vstupní bonus a další benefity. Vše je navíc v českém jazyce a s českou měnou. Poklonu zaslouží rychlá a vždy přístupná online podpora, která je vám k dispozici na live chatu. 

Rozhraní sázkové kanceláře může zpočátku působit poněkud chaoticky, ovšem během krátké chvíle se dokáže zorientovat každý. Plusové body si zaslouží i povedená a intuitivní mobilní aplikace, kterou si tvůrci pro své klienty připravili a vysoký vstupní bonus, který čeká na nové hráče.

Co se kurzové nabídky týče, tak její šíře je jedna z největších vůbec (z nabídky sportů lze sázet takřka na vše, co si umíte představit, dokonce i na sporty, o jejichž existenci jste možná dosud ani nevěděli, např. kabaddi, vzdušný hokej, závody na loďkách.

Hlavní trhy potěší i příjemnou marží, která sázkaře neodradí. Na vybrané zápasy se navíc můžete dívat díky live streamu. Přestože 22Bet nedisponuje českou licencí, jsou sázkaři z České republiky a Slovenska akceptováni.

 

 • Široké spektrum bonusů
 • Live sázení
 • Velmi rychlá live podpora
 • Live streaming
 • Mnoho platebních metod
 • Věrnostní program
 • České rozhraní a akceptace české měny
 • Mobilní aplikace
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Slabší kurzová hladina u vedlejších trhů
 • Pomalejší platby během víkendu
 • Na první pohled méně přehledné stránky
 • Ne úplně dobrý překlad do češtiny (při výběru sázky raději přepnout do angličtiny)

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2017
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Platební metody Quickteller, EOS.IO, Bitcoin, VISA, SticPay, Multibanco, Hizli QR, OmiseGo, Payeer, Litecoin, Skrill 1-Tap, Maestro, NEM, Wide:Up, Easy Pay, Sistema, TrueUSD, Help2Pay, Neteller, Pay4Fun, Papara, ePay, Chainlink, Monero, Ethereum, Tether, Boleto Bancario, Santander, Itaú, Caixa, MasterCard, Kassa 24, Dash, PayGiga, Bitcoin Cash, Dogecoin, Bitcoin Gold, Zcash, QuickPay, DigiByte, Verge, Ethereum classic, Perfect Money, Skrill, Paxos Standard Token, USD Coin, RunPay, Ripple, Basic Attention Token, BitShares, iBox, GlobalMoney, 24 All Time, Paynet
Jazyky bg, zh, hr, da, et, fi, cs, en, de, sk, ar, az, fr, el, hu, id, it, ja, lv, mk, ms, no, pl, pt, ro, ru, sr, sl, es, th, tr, uk, vi, hi, sv, ka, sq, he, kk, ko, lt

22Bet akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

Nejlepší bonus je ten vstupní pro nové sázkaře. 22Bet nabízí 100% bonus na váš první vklad až do výše 3 000 Kč. Z dalších bonusů stojí za to zmínit i pravidelný páteční reload do výše 2 500 Kč.

Pro občany České republiky nabízí 22Bet celkem 36 možností vkladu, a to včetně elektronických peněženek a kryptoměn.

Občanům České republiky nabízí 22Bet celkem 33 způsobu výběru prostředků, a to včetně elektronických peněženek a kryptoměn.

Nejrychlejší možností je live chat, kde se vám odpovědi zpravidla dostane v řádu desítek vteřin. Také můžete využít kontaktní formulář či e-mail "support-cz@22bet.com".

Ano, 22Bet disponuje velmi povedenou mobilní aplikaci pro kurzové sázení. Ke stažení pro iOS i Android.