Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
20Bet

20Bet

85%

20Bet v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

100% bonus za první vklad až do 2 500 Kč S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Minimální vklad:
250 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
5

Sobotní bonus za dobití S vkladem Free bet

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Minimální vklad:
250 CZK
Maximální vklad:
2500 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Postup získání bonusu:
SRB


 

Základní informace o 20Bet

Sázková kancelář 20Bet funguje relativně krátkou chvíli (od roku 2020), ovšem i přesto si stačila mezi sázkaři z celého světa získat značnou pozornost. Největší zastoupení sázkařů má v Německu, Švédsku a Portugalsku.

20Bet může nabídnout kurzovou nabídku odpovídající představám i velmi náročných sázkařů. Mnoho vedlejších trhů a kurzová hladina, která v mnoha případech může konkurovat i zaběhlejším bookmakerům. U významných fotbalových soutěží, jakými jsou např. Premier League či Bundesliga, se payout na hlavních trzích pohybuje kolem 96 % – 97 %! Dalším pádným důvodem, proč by 20Bet nemělo ujít vaší pozornosti, je bonusový program včetně bonusu k prvnímu vkladu ve výši 2 500 Kč.

O celosvětové popularitě svědčí i mnoho jazykových mutací webů (včetně češtiny) a mnoho měn, v nichž si můžete založit účet (nechybí ani kryptoměny). České sázkaře jistě potěší i možnost vedení účtu v českých korunách.

Důležitá informace: Sázková kancelář 20Bet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background 20Bet

Podle názvu jste již určitě poznali, že sázková kancelář 20Bet bude nějakým způsobem příbuzná jiné populární sázkové kanceláři 22Bet. Obě sázkové kanceláře mají společného vlastníka, jímž je TechSolutions Group N.V se sídlem na Kypru a s licencí v Curacau. Dá se tedy říct, že handicap nové neznámé společnosti (20Bet založena teprve v roce 2020) smazala 20Bet hned na začátku.

Kromě kurzových sázek je 20Bet vyhledávaným online casinem. Výhodou je i velké množství jazykových mutací, ve kterých webové stránky fungují.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji 20Bet nevlastní, ale hráči jsou vítání, stejně je tomu i v případě českých sázkařů.

obrazek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Začněte klinutím na registrační odkaz, po kterém se vám zobrazí úvodní stránka sázkové kanceláře. Po kliknutí na tlačítko „ZAREGISTROVAT SE“ v pravém horním rohu se vám zobrazí první krok registrace, v němž vyplníte zemi, kde žijete, e-mail a heslo. Kromě toho si také vyberete vstupní bonus, který chcete. Na výběr je sportovní bonus do výše 2 500 Kč, bonus do online casina ve výši 3 000 Kč a nebo žádný bonus. Vy tedy zvolte sportovní bonus.

V dalším kroku vybíráte měnu, v níž chcete mít svůj účet vedený a vyplňujete osobní informace (jméno, příjmení, pohlaví a datum narození). V posledním kroku registračního formuláře zadáváte adresu vašeho bydliště a telefon. Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina u 20Bet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku či live sázení. Filtrovat můžete kromě druhů sportů také čas, kdy se zápas hraje. Výborná je i funkce lupy, která pomůže urychlit hledání.

Z nabídky sportů lze sázet v podstatě na vše. Velkou výhodou pro sázkaře je i rozsáhlá nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. V 20Bet se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Samozřejmostí jsou i sázky na e-sport.

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, mohou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete. 

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky e-sportových titulů.

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udáváná kolem 94 %, což lze považovat za nadstandard. Ovšem v případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit i na trhy pohybující se kolem 5% marže, i méně! U sázek OVER/UNDER bývá payout v průměru nižší. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje a payout zmenšuje. 

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře 20Bet

 • ✅ O tom, že si 20Bet váží věrných sázkařů, svědčí jejich věrnostní program. Sbírejte bonusové CP body za sportovní sázky a dosáhněte na zajímavé odměny v 6 úrovních VIP programu.
 • Široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • Vstupní bonus až do výše 2 500 Kč a pravidelný sobotní free bet.
 • ✅ Jednoduchá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Povedená a intuitivní mobilní aplikace dostupná pro iOS a Android.
 • ✅ Mnoho platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn).
 • Live streaming
 • Cashout

obrazek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemné překvapení je rychlost, s jaké se vám dostane pomoci. Pokud je zrovna operátor online, odpověď dostanete v řádu desítek vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří kontaktní formulář či e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

 • live chat
 • e-mail: support@20bet.com
 • sekce FAQ
 • kontaktní formulář 

obrazek


Naše hodnocení
85 %

Pro české sázkaře je samozřejmě klíčové to, že si mohou u 20Bet vsadit i bez VPN (jen pozor, možná budete muset použít jinou url 20glob.com). Díky tomu vám můžeme zajistit i bonus k prvnímu vkladu ve výši 2 500 Kč a další benefity. Vše je navíc v českém jazyce a s českou měnou.

Poklonu zaslouží rychlá a vždy přístupná online podpora, která je vám k dispozici na live chatu. Plusové body si zaslouží i povedená a intuitivní mobilní aplikace, kterou si tvůrci pro své klienty připravili a vysoký vstupní bonus, který čeká na nové hráče.

Co se kurzové nabídky týče, tak její šíře je dostačující a hlavní trhy potěší i příjemnou marží, která sázkaře neodradí. Na vybrané zápasy se navíc můžete dívat díky live streamu. Přestože 20Bet nedisponuje českou licencí, jsou sázkaři z České republiky a Slovenska akceptováni.

 

 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Live sázení
 • Velmi rychlá live podpora
 • Live streaming
 • Věrnostní program
 • České rozhraní a akceptace české měny
 • Mobilní aplikace
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Ne úplně dobrý překlad do češtiny (při výběru sázky raději přepnout do angličtiny)
 • Pomalejší platby během víkendu

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2020
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Platební metody Interac, Jeton, Perfect Money, Ethereum, Litecoin, Maestro, MasterCard, Skrill, Neteller, ecoPayz, VISA, Bitcoin
Jazyky ja, ko, pl, it, hu, el, fr, fi, de, en, cs, pt, es, hi, no
20Bet akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

Kromě 100% vstupního bonusu do výše až 2 500 Kč, který je nově registrovaným sázkařům k dispozici, můžete každou sobotu využít skvělý free bet, jenž je rovněž ve výši 2 500 Kč. 

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet či elektronických peněženek.
Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod. Myslete však na to, že sázková kancelář má právo vás při požadavku o výběr prostředků prověřit (může chtít dokázat, že jste skutečným majitelem účtu), a to pomocí nějakého výpisu s vaším jménem.

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři jsou k dispozici 24/7 a jejich pohotovost je neskutečná. Pokud je zrovna někdo volný, dostane se vám odpovědi během několika vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i e-mail support@20bet.com ovšem čekat na odpověď budete určitě déle, než když se zeptáte přímo na live chatu.

Ano, 20Bet disponuje velmi povedenou mobilní aplikací pro kurzové sázení a online casino v jednom. Ke stažení pro iOS i Android.