BetOnRed

BetOnRed

95%

Sportovní uvítací balíček

Sportovní uvítací balíček S vkladem

Maximální výše bonusu:
9000 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %

Cash Out Bez vkladu

Sázka zdarma až 400 Kč Free bet

Maximální výše bonusu:
400 CZK
Minimální sázka:
1000 CZK


 

Základní informace

BetOnRed se od svých začátků na poli online zábavy (2022) profiluje jako obojživelník. Kromě kurzového sázení totiž nabízí také online casin. Nabídka sportů a soutěží zahrnuje všechny běžně vyhledávané události a nabídka kurzů je poměrně široká. Kromě nejvyhledávanějších soutěží nabízí i ty české nebo méně oblíbené.

obrázek

 

Historie a background

BetOnRed je mladá online sázková kancelář fungující od roku 2022. Na hodnocení progresu je tedy příliš brzo. Počkáme, jak si povede v budoucnu.

Sázková kancelář má sídlo na ostrově Curacao. Podle tamějších zákonů je licencována a regulována.

Co se týče licencí, tak v mnoha zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítáni. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.  

obrázek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Založení nového účtu je snadné a rychlé. Začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje na homepage sázkové kanceláře. Na té je potřeba kliknout na zelené tlačítko „Zaregistrovat se“ vpravo nahoře. Poté se vám zobrazí registrační formulář, ve kterém vyplňujete e-mail, heslo a a případný promokód (pro vstupní bonus není potřeba vyplňovat).

V následující fázi registrace vyplníte své osobní údaje jako jméno, příjmení, datum narození, zemi pobytu, měnu (v případě českých rezidentů je možná česká koruna), adresu a telefon. Po vyplnění potřebných údajů je váš účet otevřený a připravený k okamžitému používání. Před jakoukoliv aktivitou vám ale důrazně doporučujeme nejprve svůj účet verifikovat. Proces verifikace se skládá z ověření identity (občanský průkaz, řidičák, pas), selfie a adresy (dokument s vaší adresou).

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! V opačném případě byste nemohli úspěšně dokončit ověřovací proces a nemohli byste provést výběr prostředků. 

obrázek

 

Kurzová nabídka a hladina

Po grafické stránce je kurzová nabídka povedená. To pomáhá ve snadné orientaci. Každý sázkař jistě ocení také funkci lupy, která pomůže urychlit hledání. Live sázení má svou vlastní sekci.

Nabídka sportů a soutěží je velká, běžně sázené soutěže v ní samozřejmě naleznete.

Pokud rádi sázíte během zápasu (live sázky), máme dobrou zprávu. Live trhy jsou velmi rozsáhlé.

Výše kurzové hladiny se samozřejmě odvíjí od trhů, na které sázíte. V případě hlavních trhů u nejpopulárnějších fotbalových soutěží typu Premier League se payout šplhá přes 96 %! U handicapů a OVER/UNDER bývá kurzová hladina v romezí od 1,85 – 1,85 až po 1,90 – 1,90. Pro vedlejší trhy a live sázky hladina klesá.

obrázek

 

Benefity sázkové kanceláře

 • Bonus k prnvím třem vkladům až 9 000 Kč.
 • ✅ Mnoho dalších bonusů a promoakcí (např. free bet až 400 Kč).
 • ✅ Hlavní trhy u nejpopulárnějších fotbalových soutěží (Premier League apod.) nabízí payout kolem 94 – 96 %.
 • ✅ Velké množství vedlejších trhů pro live sázky.
 • Jednoduchá a rychlá registrace.
 • Cashout
 • ✅ Web v češtině

obrázek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři jsou k dispozici 24/7 a jejich pohotovost zaslouží pochvalu. Mnohdy bývají velmi zaneprázděni, tak je potřeba počkat. Když už se k vám ale dostanou, rádi pomohou. Komunikovat lze v angličtině, němčině nebo ruštině.

 

obrázek


Naše hodnocení
95 %

BetOnRed se od svých začátků na poli online zábavy (2022) profiluje jako obojživelník. Kromě kurzového sázení totiž nabízí také online casino. Nabídka sportů a soutěží zahrnuje všechny běžně vyhledávané události. Nabídka kurzů je poměrně široká, kromě známých a vyhledávaných soutěží nechybí ani ty české.

Co naopak každého sázkaře potěší, je bonus k prvním třem vkladům v celkové výši až 9 000 Kč. Pro jejich získání se stačí registrovat přes náš registrační odkaz. Kromě bonusům k prvním vkladům je k dispozici také mnoho dalších bonusů a promoakcí. Pro vklad můžete využít mnoho možností včetně stále populárnějších kryptoměn. Sázkaři z České republiky budou mít svůj účet vedený v českých korunách. 

 

 • Česká mutace webu.
 • Akceptace české koruny.
 • Podpora 24/7
 • Bonus nejen k prvnímu, ale k prvním třem vkladům.
 • Možnost cashoutu.

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2022
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ne
Live podpora Ano Ano
Platební metody Bank transfer, Bitcoin, VISA, MasterCard, MiFinity, AstroPay, Jeton, eZeeWallet
Jazyky cs, en, de, it, pl, pt, tr

BetOnRed nabízí bonus nejen k prvnímu vkladu, ale rovnou k prvním třem vkladům. Dále je zde soutěž až o 20 000 Kč nebo třeba free bet až 400 Kč. Všechny bonusy naleznete v sekci Promo akce - sport.

Ano, velý web je k dispozici v české mutaci.

Ano, ačkoliv BetOnRed nevlastní českou licenci, hráči z České republiky jsou u ní vítáni.