Bet365

Bet365

%

Články

Výherci 

V současnosti si, bohužel, čeští sázkaři u této tradiční britské společnosti nevsadí. Důvodem je absence české licence, od jejíhož získání nakonec vedení společnosti bet365 upustilo. Řešením je sázení u českých sázkových kanceláří, které licencí oplývají. 

Bet365 - česká licence

Byť internetem kolovaly zvěsti o snaze představitelů jedné z největších a nejtradičnějších sázkových kanceláří na trhu - bet365 - získat českou licenci potřebnou pro provozování kurzového sázení, nakonec z toho všeho sešlo. Problém mohly zapříčinit především složité podmínky nárokované českými zákony. Bet365 tedy momentálně českou licenci nemá a prozatím o ni ani neplánuje usilovat. Sázkaři z České republiky tedy mají smůlu a nemohou se zde registrovat a sázet. To je samozřejmě velká škoda, protože společnost patří mezi nejspolehlivější na trhu a její vysoké kurzy a rozmanitá nabídka láká mnoho sázkařů z celého světa. 

Podle našich zkušeností jde o jednoho z nejoblíbenějších bookmakerů na trhu. Jeho oblíbenost stojí hlavně na opravdu velmi široké zápasové nabídce, vypisování okrajových sázek i u nižších soutěží a na skvělém designu a propracovanosti stránek. Vše zmíněné platí i pro sázení live. Sázková kancelář se stala velmi vyhledávanou i kvůli širokému záběru live streamů.

 

Mobilní aplikace

Pro všechny druhy mobilních telefonů Bet365 připravilo rychlou verzi internetových stránek. Skrz operační systémy iOS (iPhone, iPad) nebo Android můžete dokonce sledovat přímé přenosy ze sportovních událostí i na přenosných zařízeních. Sázková kancelář Bet365 navíc nabízí 100% bonus až do výše 750 Kč. Bonus se aktivuje první sázkou přes mobil.    

 

Jak se zaregistrovat u Bet365

Do registračního formuláře vyplňte všechny požadované osobní údaje, nezapomeňte hlavně na čtyřmístný bezpečnostní kód. Kód slouží jako další prvek ověření potřebný při řešení problémů a požadavku s podporou. Políčko pro vyplnění bonusového kódu nechejte prázdné, v následném mailu najdete instrukce, jak bonus aktivovat při vkládání peněz.

 

Bonus za vklad u sázkové kanceláře Bet365?

Stránka se těší velké oblíbenosti i v sekci bonusů, zejména kvůli jeho snadné dosažitelnosti - stačí POUZE JEDNOU! prosázet výši bonusu a připíše se vám na hráčský účet. Bonus je prezentován jako vkladový/uvítací, k prvnímu vkladu tedy dostanete 100 % navíc, a to až do výše 1 500 Kč (nebo ekvivalent ve zvolené měně). 

 

 

Kurzová nabídka Bet365

S trochou nadsázky lze říct, že jestli se něco na světě hraje, najdete to na bet365. Sázková kancelář vypisuje hodně zápasů až do spodních fotbalových i jiných lig, nabízí kurzy i na méně oblíbené sporty v čele s plachtěním nebo windsurfingem. U většiny zápasů jsou pokryty všechny běžné příležitosti na výsledek zápasu i v poločase, počty gólů a bodů v evropské i asijské podobě. Najdete zde vypsané kurzy i na různá celková umístění nebo sázky na celkové vítěze jednotlivých soutěží. U více sledovaných zápasů, jako jsou utkání fotbalové Premier League nebo Ligy Mistrů, máte možnost sázet opravdu téměř na co si jen vzpomenete: počty rohů (celkové, poločasové, za jednotlivé týmy, handicapy v počtech rohů), počty žlutých i červených karet, opět s možností rozdílů a různých počtů, zda první gól padne v té či oné desetiminutovce apod.

 

Live sázky u Bet365

Pro sázení v reálném čase během živých sportovních přenosů platí totéž co pro předzápasovou nabídku a ještě něco navíc. Skutečně, pro live sázky je kurzová nabídka mnohdy ještě rozšířena o další zajímavé možnosti. Za mě jsou to jednoznačně linie v asijské formě vypsané po čtvrtinách, týkají se handicapů a počtu gólů, a to jak na celý zápas, tak i poločas!  

 

Live přenosy u Bet365

Sázková kancelář Bet365 ročně poskytne až 70 000 live sportovních přenosů, čímž se v oboru řadí jednoznačně na první místo. Kromě fotbalu a hokeje se zde můžete dívat třeba na squash nebo koňské dostihy. Když jsme u těch superlativů, všechny live streamy jsou navíc téměř absolutně v reálném čase (zpoždění max. 2s).

 

Vklad peněz na hráčský účet

Kromě nejklasičtějších způsobů převodu z bankovního účtu a nabití platební kartou, je k dispozici celá řada dalších možností. Nejčastěji používáme internetové peněženky Skrill nebo Neteller, velmi užitečné zejména při vlastnictví hráčského účtu v jiné měně. Použít se dá také Click2Pay, Paysafecard nebo Fast bank transfer  

 

Výběry u sázkové kanceláře Bet365

Možností pro výběr máte opět poměrně mnoho. Stačí kliknout na menu "Banka", otevře se vám nové okno se stavem vašeho konta. Kliknete na "Výběr" a nakonec už jen zvolíte požadovaný způsob výběru peněz (bankovní převod, Skrill, Neteller). Vybírat však lze jen na ověřenou metodu, tedy zpravidla na tu, kterou jste již vkládali.    


Naše hodnocení
%

Bet365 ve všech ohledech vyniká. Disponuje nepřeberně širokou nabídkou zápasů, a to i v sázení live. Na poměry je opravdu velké množství těchto live příležitostí podpořeno živým přenosem v podobě live streamu. Grafické i strukturální řešení cele zápasové nabídky i konkretního zápasové menu je profesionálně pojato a při tom neztrácí příjemný dojem.

POZOR! Dobrý dojem je však českým sázkařům k ničmeu, protože Bet365 nepodporují sázkaře s českou IP adresou.


Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ne
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout %
Druhy kurzů
Platební metody
Jazyky

Pokud jste rezident ČR, tak nemůžete. Bet365 nezískal českou licenci a nepodporuje české sázkaře. Pokud žijete v zahraničí, kde je Bet365 běžně podporován, vsadit si samozřejmě můžete.

V současné chvíli neexistují žádné potvrzené informace, o tom, že by Bet365 žádala o získání licence nutné pro provozování kurzového sázení v ČR.

Dobrou zprávou je, že existuje několik sázkových kanceláří, které českou licenci mají. Špatnou zprávou je, že zde chybí zahraniční subjekt, který by zvýšil konkurenci.