Boomerang-Bet

Boomerang-Bet

96%

Kasíno v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

100% Bonus na první vklad až do 2 500 Kč

100% Bonus na první vklad až do 2 500 Kč S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Maximální sázka:
1250 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
6

Bezgólová remíza – 100% vrácení peněz Cashback

Procentuální výše bonusu:
100 %


 

Základní informace o Boomerang-Bet

Sázková kancelář Boomerang-Bet je velmi mladou společností, která byla založena až v roce 2024. I přes své krátké působení na trhu už si stihla získat oblibu sázkařů, hlavně díky štědrým bonusům.

Boomerang-Bet může nabídnout kurzovou nabídku odpovídající představám i velmi náročných sázkařů. Mnoho vedlejších trhů a kurzová hladina, která v mnoha případech může konkurovat i zaběhlejším bookmakerům. Naleznete zde širokou nabídku lig ve všemožných sportech, které vás jen napadnou, nechybí samozřejmě ani české ligy. Dalším pádným důvodem, proč by Boomerang-Bet neměl ujít vaší pozornosti, je bonusový program včetně bonusu k prvnímu vkladu v maximální výši 2 500 Kč.

O evropské popularitě svědčí i mnoho jazykových mutací webu (včetně češtiny) a mnoho měn, v nichž si můžete založit účet (nechybí ani kryptoměny). České sázkaře jistě potěší i možnost vedení účtu v českých korunách.

Důležitá informace: Sázková kancelář Boomerang-Bet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

Obrázek 1

 

Historie a background Boomerang-Betu

Sázková kancelář Boomerang-Bet byla založena v roce 2024. Jejím vlastníkem je společnost Rabidi N. V., registrovaná na Curacau, kde vlastní i licenci.

Kromě kurzových sázek je Boomerang-Bet i vyhledávaným online casinem. Výhodou je i velké množství jazykových mutací, ve kterých webové stránky fungují.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji Boomerang-Bet nevlastní, ale hráči jsou vítaní, stejně je tomu i v případě českých sázkařů.

Obrázek č. 2

 

Jak začít? – Registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Začněte klinutím na registrační odkaz, po kterém se vám zobrazí úvodní stránka sázkové kanceláře. Po kliknutí na fialové tlačítko „REGISTRACE“ v pravém horním rohu se vám zobrazí první krok registrace, v němž vyplníte vstupní bonus, který chcete získat. Poté zadáte e-mail a heslo a odsouhlasíte, že je vám více než 18 let a souhlasíte s podmínkami.

V dalším kroku vyplníte jméno, příjmení, datum narození, pohlaví, zemi, měnu a další údaje. V posledním kroku registračního formuláře zadáváte adresu vašeho bydliště a telefon. Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrázek 3

 

Kurzová nabídka a hladina u Boomerang-Bet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku či live sázení. Filtrovat můžete kromě druhů sportů také čas, kdy se zápas hraje. Výborná je i funkce lupy, která pomůže urychlit hledání.

Z nabídky sportů lze sázet všechny hlavní trhy, na které si vzpomenete. Velkou výhodou pro sázkaře je i rozsáhlá nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. V Boomerang-Bet se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Samozřejmostí jsou i sázky na e-sport.

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, mohou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete.

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky e-sportových titulů.

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udávaná kolem 94 %, což lze považovat za nadstandard.

obrázek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Boomerang-Bet

 • ✅ Široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • ✅ Vstupní bonus až do výše 2 500 Kč
 • ✅ Jednoduchá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Mnoho platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn).
 • ✅ Live sázky
 • ✅ Cashout
 • ✅ Web v češtině
 • ✅ Akceptace České koruny

obrázek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemné překvapení je rychlost, s jaké se vám dostane pomoci. Pokud je zrovna operátor online, odpověď dostanete v řádu desítek vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří např. e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

 • live chat
 • e-mail: support@boomerang-bet.com
 • sekce FAQ

obrázek


Naše hodnocení
96 %

Boomerang-Bet vystupuje na trhu jako obojživelník. Kromě kurzového sázení totiž nabízí také online casino a hry s živými krupiéry. Nabídka sportů a soutěží zahrnuje všechny běžně vyhledávané události a nechybí ani ty české.

Co každého sázkaře potěší, je bonus k prvnímu vkladu ve výši 2 500 Kč. Pro jeho získání se stačí registrovat zde. Kromě bonusu k prvnímu vkladu je k dispozici také mnoho dalších bonusů a promoakcí. Pro vklad můžete využít mnoho možností včetně stále populárnějších kryptoměn. Sázkaři z České republiky budou mít svůj účet vedený v českých korunách. Celý web je k dispozici i v češtině a k pohodlnému sázení nechybí ani mobilní aplikace.

 • Česká mutace webu
 • Podpora 24/7
 • Široká nabídka bonusů
 • Přehledný web
 • VIP program
 • Příjímá České koruny
 • Občasné chyby v překladu do češtiny

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2024
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Platební metody VISA, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin, USD Coin, Binance Coin, Tron, PIX, Transferencia bancaria local, eZeeWallet, Bank wire, ecoPayz, INOVAPAY, Jeton, MuchBetter, Interac, Flexepin, Neosurf, Zimpler, SticPay, CashtoCode, Neteller, AstroPay, Pay4Fun, Ethereum, Tether, MiFinity, MasterCard, EPS, Klarna, Rapid Transfer, volt, Skrill, Paysafecard
Jazyky cs, de, es, hu, it, en, fi, pt, pl

Ano Boomerang-Bet akceptuje českou korunu.

Ano, celý web je k dispozici v češtině, dávejte i ovšem pozor na případné chyby v překladu.

Boomerang-Bet licenci v ČR nevlastní, ale čeští hráč jsou zde vítáni.

Tato sázková kancelář má mobilní aplikaci.