Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

95 %

Tipsport

Jednička na českém trhu Tipsport❗Vstupní bonus 50 000 Kč + 500 Kč na ruku❤️

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

85 %

Fortuna

Česká sázková kancelář ❤️ 3 000 Kč bonus + 300 Kč na ruku 🎁 za pouhou registraci

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

90 %

Chance

Česká sázková kancelář s bonusem ve výši 2 000 Kč + 200 Kč na ruku❗

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

80 %

SYNOTtip

Známá česká sázková kancelář ❤️ Získejte 10 000 Kč vstupní bonus 🎁 + 500 Kč sázku bez rizika

Přejít na web

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

95 %

Betano

Betano konečně v České republice ❤️ Vysoké kurzy a spousta skvělých promoakcí❗

Přejít na web

Největší sázkové kanceláře v ČR

Pokud se bavíme o největších sázkových kancelářích v České republice, máme tím na mysli sázkové kanceláře, které vlastní licenci pro kurzové sázení vydávanou Ministerstvem financí České republiky. Existuje totiž velké množství sázkových kanceláří, které potřebnou licenci nevlastní, avšak české hráče nelimitují.

200 Kč zdarma u Chance za registraci

Tipsport, Chance, Fortuna

Aktuálních vlastníků licence není mnoho a až na světlou výjimku v případě Betana jedná se o firmy s českým sídlem. K ziskání licence je potřeba splnit podmínky nastavené Ministerstvem financí České republiky. 

Přehled sázkových kanceláří disponujících potřebnou licencí najdete na stránce sázkové kanceláře s českou licencí. V tomto článku se zabýváme tím, které společnosti jsou největší.

Za jedničku na trhu bývá dlouhodobě označován Tipsport. Sama společnost ráda používá přídomek „největší komunita sázkařů“. Na tipsporťáckém fóru denně komunikují desetitisíce členů, takže toto tvrzení nelze rozporovat. Od roku 2013 je navíc součástí holdingu Tipsport také další významná sázková kancelář Chance a od roku 2018 také společnost Loterie Korunka s. r. o. Co do počtu registrovaných sázkařů není o jedničce pochyb.

Tipsport nad ostatními vládne také v kurzové nabídce. Rozsah soutěží a vypsaných kurzů nemá v tuzemsku konkurenci. Bookmakeři Tipsportu jsou dokonce v některých případech prvními na celosvětovém trhu, kdo vypíše kurzy. A to už je co říct. Dle časopisu Forbes drží Tipsport na českém trhu zhruba 70% podíl. V roce 2021 se mu podařilo ovládnout také slovenský trh, když z čela sesadil sázkovoou kancelář Niké.

Tipsport v současnosti v Česku provozuje 628 kamenných poboček, Chance 197.

Pomyslnou dvojkou mezi sázkovými kancelářemi působícími na českém trhu je Fortuna, která spadá pod investiční společnost Penta. Kromě ČR funguje Fortuna také na Slovensku, Rumunsku, Chorvatsku a Polsku. V Česku momentálně provozuje 559 kamenných poboček.

Betano

U Betana je těžké jeho rozsah na našem území měřit. Sázková kancelář zde neprovozuje kamenné pobočky a údaje o počtu registrovaných sázkařů jsou těžko zjistitelné.

Přesto si však troufneme říct, že v porovnání s ostatními zde přítomnými konkurenty je jeho světový dosah největší. Od svého založení v roce 2012 expandovalo z Řecka do Bulharska, Rumunska, Portugalska, Německa, Brazílie, Peru či Chile.

Vstupní bonus u sázkové kanceláře Betano

Mateřskou společností je firma Kaizen Gaming sídlící v Řecku a k Česku ji váže obchodní vztah, protože podíl firmy drží Sazka miliardáře Karla Komárka.

O její angažovanosti svědčí mj. i sponzoring významných fotbalových klubů včetně Benficy a Sportingu Lisabon, Porta, řeckého Olympiakosu či PAOKU a dalších. Tomu mohou české společnosti jen těžko konkurovat.

SYNOT TIP, Sazka a ti další

Mnohem menší podíl na trhu kurzových sázek patří SYNOT TIPU a Sazce. Kromě těchto pěti společností v minulosti na českém trhu operovaly i další sázkové kanceláře.

Ještě nedávno jste například mohli sázet u MAXITIPU, ovšem tato společnost se dostala do finančních potíží, dlužila hráčům peníze a momentálně je mimo provoz. Je otázkou, zda se z toho ještě někdy dostane. Starší ročníky mohou pamatovat i KAJOT bet, Startip či dokonce Victoria Tip. Žádná z uvedených ovšem již kurzové sázky neprovozuje.

Jednu chvíli zde působila i sázková kancelář Betstars (patřící pod pokerovou hernu Pokerstars), ovšem ani ta neakceptovala podmínky Ministerstva financí a z českého trhu se stáhla. Kromě výše zmíněných online sázkových kanceláří se můžete v České republice setkat ještě se sázkovou kanceláří BetX. Jde o síť sázecích terminálů, které jsou rozsety po celé České republice. V dnešní době online sázení jde však spíše o doplněk pro „hospodské“ sázení.

Největší sázkové kanceláře v ČR

           
   Sázková kancelář Vstupní bonus Recenze Sídlo firmy  
   1. Tipsport 50 000 Kč + 500 Kč zdarma na první sázky Recenze Politických vězňů 156
Beroun 1, 266 01
 
   2. Fortuna 3 000 Kč + 300 Kč za registraci Recenze Churchill, Italská 2584/69 
120 00 Praha 2
 
   3. Chance 2 000 Kč + 200 Kč zdarma na první sázky Recenze Politických vězňů 156
Beroun 1, 266 01
 
   4. SynotTIP 10 000 Kč + 500 Kč sázka bez rizika Recenze Jaktáře 147568601 Uherské Hradiště  
   5. Sazkabet 5 500 Kč  - K Žižkovu 851, Praha 190 93   
   6. Betano 3 000 Kč + 300 Kč sázka bez rizika Recenze Bez českého sídla  
           

 

Časté dotazy

Záleží na tom, jak definujeme pojem největší. Každopádně nejvíce aktivních uživatelů, nejširší kurzovou nabídku, největší výběr live streamů, nejvíce kamenných poboček v ČR a mnohá další nej patří Tipsportu.

Jsou to Tipsport, Chance, Fortuna, SYNOTtip, Betano a Sazkabet.

Zde je odpověď jasná! Tipsport nabízí vstupní bonus do výše až 50 000 Kč a nemá v tomto ohledu konkurenci.