Obsahuje 72 lekcí

Akademie kurzového sázení

Autor
lpribyl7Výběr lekce


85 %

LOOT.BET

LOOT.BET ✅ sázková kancelář | 100 € bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

90 %

Chance

Chance ✅ sázková kancelář | 2 000 Kč bonus 💰 pro nové sázkaře + 200 Kč na ruku

Přejít na web

85 %

FEZbet

FEZbet ✅ sázková kancelář | 100 € bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

Jak začít s kurzovým sázením?

Z poměrně nekomfortního a zdlouhavého procesu, který zahrnoval dojezd na kamennou pobočku, listování nabídkou, vypisování zápasů a tipů na papírek, které následně dáma za přepážkou naťukala do počítače, aby vám kromě vsazené částky naúčtovala i desetiprocentní manipulační poplatek, se stala několikaminutová záležitost, při níž nemusíte vystrčit paty z domu a vysvětlit vám ji dokážeme na pár řádcích. Řeč bude o tom, jak začít s kurzovým sázením.

Jak začít?

Zdroj: diypaintingtips.com

Výběr sázkové kanceláře

První věcí, kterou začnete, je výběr sázkové kanceláře. Kritérií pro výběr je několik. Jako začátečníkovi se vám budou hodit nějaké vstupní bonusy, které bookmakeři nabízí. Jednu z nejdůležitějších rolí by měla hrát kurzová hladina. Pro pokročilé sázkaře a velké hráče jsou důležité limity, kterými jsou limitováni, proto sází u profesionálních bookmakerů, kteří je nijak neomezují.

Souhrn informací, které vám pomohou při rozhodování, najdete v 4. Lekce - Výběr sázkové kanceláře.

Naše doporučení: Mějte otevřené účty u více sázkových kanceláří, určitě se vám to bude hodit. Využijete to např. při sázení vyšších kurzů či širší kurzové nabídky. 

 

Registrace hráčského účtu 

Jakmile si vyberete bookmakera, u něhož budete sázet, následuje registrace. Ta vám zabere maximálně pár minut. Obvykle zadáváte své osobní údaje (jméno, příjmení, datum narození pro ověření věku apod.) a kontakt (mobilní telefon, e-mail). Při registraci u sázkových kanceláří, které nabízí nějaký vstupní bonus, je často vyžadován promo kód. Následně vám přijde potvrzovací e-mail či sms, a poté dokončíte svou registraci. 

 

Vklad peněz na hráčský účet

Nejčastější a nejrychlejší způsob vkladu prostředků na váš hráčský účet umožňují platební karty či internetové peněženky jako Skrill či Neteller. Možností je samozřejmě více, od klasického bankovního převodu až po čím dál více populárnější bitcoin. Více informací o platebních metodách najdete v 8. Lekce - Platební metody.

 

Podání první sázky

Z uzavření vaší první sázky nemusíte mít vůbec žádný strach. Vše je velmi intuitivní. Před podáním prvního tiketu vám však doporučujeme jedno: důkladně si přečtěte pravidla sázkové kanceláře. Zajímat by vás měla především pravidla pro vyhodnocování sázek, limity sázek, maximální výhry apod. 

Princip podání sázek je u všech online sázkových kanceláří víceméně stejný. Z kurzové nabídky si vyberete zápas a kliknutím na kurz vybrané příležitosti vložíte svůj tip na tiket. Následně vyplníte částku, za kterou ho chcete podat a vše potvrdíte. Mějte na paměti, že v případě vysokého vkladu může být váš tiket schvalován bookmakerem, a ne vždy může být výsledek pozitivní.

Naše doporučení: Než začnete sázet "naostro", zkuste si nejprve podat sázku za malou částku, abyste si nejprve vše vyzkoušeli. 


Předchozí lekce Přejít na další lekci