Spinanga

Spinanga

97%

Bonus na první vklad 100 % až do výše 2 500 Kč

Bonus na první vklad 100 % až do výše 2 500 Kč

Maximální výše bonusu 2 500 CZK

Minimální vklad 500 CZK

Maximální vklad 2 500 CZK

Procentuální výše bonusu 100%

Wagering (protočení vkladu) 6

Týdenní bonus za opětovné načtení 50 % až do 12 500 Kč

Maximální výše bonusu 12 500 CZK

Minimální vklad 500 CZK

Maximální vklad 12 500 CZK

Procentuální výše bonusu 50%

Wagering (protočení vkladu) 8

Cashback Bonus 10 % až do 12 500 Kč

Maximální výše bonusu 12 500 CZK

Výherci 

Základní informace o sázkové kanceláři Spinanga

Na první pohled Spinnaga nijak nevybočuje z řady. Jednoduché a uživatelsky příjemné prostředí a působivý vzhled jsou dnes již takřka samozřejmostí. Hlavním tahákem pro všechny sázkaře je však úplně něco jiného. Skvělé kurzy a vysoký payout!

Spinanga spustila své služby roku 2023, je tedy až s podivem, že web je dostupný ve dvanácti jazykových mutacích (čeština nechybí) a sázková kancelář akceptuje několik různých měn (včetně české koruny).

Kromě vysokých kurzů a široké nabídky každého sázkaře jistě potěší také vstupní bonus až 2 500 Kč.

Ke vkladu a výběru můžete využít mnoho platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn).

Důležitá informace: Sázková kancelář Suprabets akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

 

Background sázkovky Spinanga

Jde o novou sázkovou kancelář, která začala psát svou historii v roce 2023. Za sázkovou kanceláří stojí společnost Rabidi N. V. se sídlem na ostrově Curacao a spadající pod herní licenci Curacaa.

Protože sázková kancelář Spinanga působí na poli online zábavy nově, je to pro české sázkaře málo známý bookmaker. To se nyní změní díky spolupráci, kterou jsme pro české hráče připravili. Kromě kurzového sázení nabízí Suprabets také možnost hraní v online casinu či her s živými dealery.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítání. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tento odkaz budete přesměrováni na hlavní stránku sázkové kanceláře, kde kliknete na tlačítko „REGISTRACE“ (vpravo nahoře) a otevře se vám registrační formulář.

V prvním kroku registrace si vyberete svůj uvítací bonus, poté zadáte pouze svůj mail a zvolíte si heslo. V navazujícím formuláři vyplňujete jméno, příjmení, datum narození, pohlaví, zemi, adresu a měnu, v níž chcete mít vedený účet. To je vše! Celá registrace vám zabere asi dvě minuty.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

 

Kurzová nabídka a hladina sázkové kanceláře Spinanga

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Ta je už na první pohled přehledná a uživatelsky příjemná. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku či live sázky. Dále můžete filtrovat kromě druhů sportů i hodiny, příp. dny, kdy se příležitost hraje. K pohodlnějšímu vyhledávání poslouží funkce lupy, která je sázkařům rovněž k dispozici.

Z nabídky sportů lze sázet v podstatě na vše, co je běžně k dispozici. Nabídka soutěží a turnajů patří mezi ty nejširší na trhu. Stejné je to i s vedlejšími sázkami, které jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. V nabídce naleznete málo vídané sporty, o kterých jsme ani my neměli tušení, že na ně lze sázet. 

Spinanga myslí i na sázkaře vyhledávající dlouhodobé sázky, jako jsou klasicky sázky na vítěze vybrané ligy apod. Kromě sportů si u Spinangy vsadíte i na politické a kulturní dění.

Hlavním důvodem, proč by vás Spinanga měla zajímat, jsou vysoké kurzy, které jsou v mnoha případech úplně ty nejvyšší na trhu. S vysokými kurzy souvisí také vysoký payout a příjemná marže.

V případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal, baseball, americký fotbal,...) a soutěží se běžně setkáte s marží pohybující se pouze kolem 1 % – 2 %! S takto nízkou marží se jinde setkáte jen velmi zřídka. Toto je rozhodně jeden z největších benefitů, které Spinanga svým sázkařům nabízí. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje.

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Spinanga

 • ✅ Vysoké kurzy, často nejvyšší na trhu na jednu z možností (např. výhra na domácí na trhu 1X2) bývá hladina vystřelená výš než u ostatních bookmakerů.
 • ✅ Vysoké kurzy (u hlavních trhů největších fotbalových, tenisových a basketbalových soutěží je marže pouze kolem 1 – 2 %).
 • ✅ Dostatečná nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • ✅ Vstupní bonus až 2 500 Kč
 •  Možnost využít vklad pomocí kryptoměn.
 • ✅ Rychlé vklady a výběry
 • ✅ Cashout

 

Kontakt a podpora

Podpora Spinangy je na velmi vysoké úrovni. Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7 a pokud je zrovna někdo z operátorů volný, odpoví vám v řádu desítek vteřin. 

Kromě live chatu můžete využít i e-mail. V tomto případě si však budete muset na odpověď chvíli počkat.

Před tím, než se pustíte do řešení konkrétního problému, zkuste prostudovat sekci FAQs. Mnohé odpovědi totiž naleznete přímo tam.

 • live chat
 • e-mail: support@spinanga.com
 • sekce FAQs

Naše hodnocení
97 %

Na sázkové kanceláři Spinanga jde vidět, že jde o novou  sázkovku, jejíž web je udělanýv aztéckém stylu. Sázení je věnována stejná péče jako casinu. 

Snadnou kořistí by se mohl stát úvodní bonus, který je novým hráčům nabízen. Splnění podmínek pro jeho získání není nikterak obtížné a 2 500 Kč za to stojí.

Naprosté většině sázkařů bude rozsah kurzové nabídky stačit, Spinanga má obrouvskou nabídku sportů a sázkových příležitostí.

Ačkoliv je Spinanga nová sázkovka, na jejích službách to není vůbec znát. Pro sázkaře je připravený přehledný web, který je navíc k dispozici i v českém jazyce. 

 • Web je k dispozici v češtině.
 • Akceptace české koruny.
 • VIP program.
 • Široká kurzová nabídka.
 • Velká nabídka bonusů.
 • Podpora nekomunikuje v češtině.
 • Chybí mobilní aplikace.

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2023
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano Ano
Cashout Ne
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout %
Druhy kurzů
Platební metody eZeeWallet, MasterCard, Skrill, Paysafecard, Neteller, Neosurf, VISA, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, CashCode, Flexepin, MuchBetter, Interac, Jeton, Tron, Binance Coin, Tether, Dogecoin, MiFinity
Jazyky es, ru, pt, pl, no, it, hu, fr, fi, de, en, cs