FEZbet

FEZbet

94%

First Deposit Bonus €100

First Deposit Bonus €100 S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Maximální sázka:
1250 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
6

50% Weekly Reload Bonus S vkladem

Maximální výše bonusu:
12500 CZK
Maximální sázka:
1250 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Procentuální výše bonusu:
50 %
Protočení vkladu:
8

Cashback bonus Cashback

Minimální vklad:
250 CZK
Maximální vklad:
2500 CZK
Procentuální výše bonusu:
10 %

Matchday Free Bet Free bet

Maximální výše bonusu:
7500 CZK
Minimální sázka:
500 CZK
Maximální vklad:
7500 CZK


 

Základní informace 

Dovolte nám představit nováčka na poli online zábavy – FEZbet. Tato platforma se profiluje jako obojživelník, protože kromě kurzového sázení si na své přijdou i příznivci online casina (včetně nabídky živých her s reálnými dealery).

Každého sázkaře jistě potěší nabízené množství lukrativních bonusů a příznivá kurzová hladina u hlavních trhů (marže u významných fotbalových u hlavního trhu bývá často jen kolem 3 % až 4 %, což je na malou sázkovou kancelář velmi slušné).

O rozrůstající se popularitě FEZbetu svědčí i deset jazykových mutací webu (čeština chybí) a hodně způsobů, kterými můžete zadotovat své sázkařské konto.

Důležitá informace: Sázková kancelář FEZBet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background 

FEZbet je mladá sázková kancelář fungující teprve od roku 2020. Třebaže na trhu působí FEZbet poměrně krátkou dobu, strach z neznámého mít rozhodně nemusíte, spadá totiž pod námi již několikrát ověřenou síť heren Araxio Development N.V., což je jeden z našich největších partnerů.

Do stejné skupiny patří např. Rabona, LibraBet, Nomini, Wazamba a spousta dalších. Společnost Araxio Development N.V. je licencována na Curacau.

Co se týče licencí, tak v mnoha zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítáni. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

obrazek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tlačítko „REGISTER“ v pravém horním rohu se vám zobrazí registrační formulář, ve kterém nejprve vyplníte váš e-mail a následně osobní informace.

Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina 

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Ta je graficky velmi vyvedená, což pomáhá ke snadné orientaci v ní. Každý sázkař jistě ocení i funkci lupy, která pomůže urychlit hledání. Live sázení má svoji vlastní sekci.

Kurzová nabídka je poměrně široká, takže v ní najdete všechny důležité sportovní události, soutěže, turnaje,... Vypisovány jsou i turnaje a ligy nižší úrovně, např. tenisové ITF či UTR turnaje, nižší fotbalové, hokejové, basketbalové soutěže atd. Potěšující je rovněž slušný výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Kromě sportu bývají v nabídce i politické události.

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické.

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udáváná kolem 93 %, což lze považovat za dobrý standard. V případě hlavních fotbalových trhů u nejpopulárnějších soutěží (Premier League, Bundesliga,...) se payout pohybuje i kolem 97 %. Průměrné výplaty na hlavních tenisových a basketbalových trzích bývají 94 %. U handicapů a OVER/UNDER sázek bývá kurzová hladina cca 1,88 - 1,88 a pro sekundární sázky je hranice kurzů nastavená kolem 1,84 - 1,84. U live sázení průměrná kurzová hladina klesá.

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře 

 • Bohatý bonusový program – vše začíná již štědrým vstupním bonusem a pokračuje přes nabídky cashbacku až po VIP program. V době psaní recenze jsme napočítali celkem 9 různých bonusů a promoakcí v sázkové kanceláři! K tomu nezapomínejme na dalších 6 bonusů, které jsou k dispozici v online casinu.
 • ✅ Hlavní trhy u nejpopulárnějších fotbalových soutěží (Premier League apod.) nabízí payout kolem 97 %.
 • Vysokorychlostní trhy (u fotbalu si můžete např. vsadit na to, co se stane v následující minutě, zda padne gól, bude ofsajd či rozhodčí vytasí kartu). 
 • U e-sportů je dostupný live stream, a to aniž byste museli být registrovaní.
 • Cashout

obrazek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemným překvapením je rychlost, s jakou se vám dostane odpovědi. Pokud je zrovna operátor online, odepíše v řádu desítek vteřin. Kromě angličtiny můžete komunikovat i v němčině, italštině, polštině, finštině, norštině, maďarštině a ruštině.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří telefon či e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

 • live chat
 • tel.: +35627780669
 • e-mail: support@fezbet.com
 • sekce FAQ

obrazek


Naše hodnocení
94 %

FEZbet patří mezi menší a méně známé sázkové kanceláře, ovšem ve své kategorii patří určitě k tomu lepšímu, co trh nabízí. Kurzová nabídka je dostačující a slušná kurzová hladina (především tedy u hlavních trhů) nabízí sázkařům mnoho příležitostí k nalezení hodnoty.

Chybějící aplikace a live stream trochu sráží bodové hodnocení, ovšem u sázkové kanceláře menších rozměrů je to pochopitelné.

Kladné body si zaslouží v první řadě bohatý bonusový program včetně bonusu k prvnímu vkladu ve výši 100 €. Věrní hráči budou jistě nadšení i z VIP programu. Za zmínku stojí i přehledný design a rychlé vklady a výběry.

 

 • Široké spektrum bonusů
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Skvělá sekce live sázení včetně speciálních sázek
 • Rychlé vklady a výběry
 • VIP program
 • Zázemí stabilní prověřené společnosti
 • Chybí mobilní aplikace
 • Chybí live streaming

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2020
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Platební metody VISA Debit, Bank transfer, Bitcoin, VISA, ecoPayz, Neteller, Paysafecard, Skrill, MasterCard, Trustly, Litecoin, Ethereum
Jazyky pl, pt, ru, es, no, it, en, de, fi, hu

FEZbet akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

FEZbet nabízí v jednu chvíli až 10 různých bonusů. Kromě vstupního bonusu k prvnímu vkladu nabízí i mnoho free betů a speciálních bonusů k různým příležitostem.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet, bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Nejrychlejší možností je live chat. Také můžete využít e-mail "support@fezbet.com".