Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA

Sázkové kanceláře s cashback bonusy 2024

Seznam ověřených sázkových kanceláří, které nabízí různé formy cashback bonusů. Cashback bonusy jsou stále populárnější formou odměn, které nabízejí sázkové kanceláře svým zákazníkům. Tyto bonusy mohou hráčům poskytnout část proherních sázek a jsou atraktivním způsobem, jak snížit riziko a zvýšit šance na výhru. Vyberte si z široké nabídky ten správný cashback bonus přesně pro vás.

FEZbet

Až 22 500 CZK + 7 500 CZK free bets

94%


Megapari

Až 7 374 CZK + 2 437 CZK free bets

95%


LeonBets

Až 2 500 CZK

80%


Zobrazit další

Co jsou cashback bonusy?

Cashback bonusy jsou typem bonusu, který hráčům vrátí část jejich sázkových vkladů, obvykle ve formě procenta prohraných sázek za určité období (většinou týden). Cashback bonusy slouží jako pojistka, díky které mohou hráči získat zpět část svých prohraných prostředků. Tato forma bonusu je u online sázkových kanceláří velmi oblíbená.

Jak fungují cashback bonusy?

  1. Výpočet cashbacku: Cashback se vypočítává jako procento z čistých ztrát hráče v určitém časovém období. Například, pokud sázková kancelář nabízí 10% cashback bonus a hráč prohraje 1000 Kč za týden, dostane zpět 100 Kč.
  2. Omezení časového období: Cashback bonusy platí na konkrétní časové období, jako je týden nebo měsíc, po kterém se ztráty spočítají a bonus je připsán.
  3. Minimální a maximální limity: Cashback bonusy mají stanovený minimální a maximální limit, co lze získat zpět. Je dána minimální částka, kterou musí hráč prohrát. Zároveň je i maximální výše bonusu, kterou je možné získat
  4. Žádost: Na rozdíl např. od vstupního bonusu je potřeba o tento bonus téměř ve všech případech zažádat. Sázkař tak učiní buď prostřednictvím live chatu, nebo emailu. Vždy je potřeba se podívat na konkrétní podmínky bonusu u dané sázkové kanceláře.

Běžné podmínky pro získání cashback bonusů

  1. Wagering requirements: I když jsou cashback bonusy často považovány za méně omezené, některé mohou vyžadovat splnění určitých sázkových požadavků, než bude možné vybrat vrácené peníze. Většinou se jedná o protočení bonusu nebo minimální výši sázek.
  2. Kvalifikující sázky: Některé cashback bonusy mohou vyžadovat, aby sázky byly umístěny na určité typy her nebo sportovní události s určitými kurzovými limity.
  3. Cashback promo kódy: V některých případech může být pro aktivaci cashback bonusu potřeba zadat specifický promo kód.

TOP 3 sázkové kanceláře s cashback bonusem

Cashback bonusy nabízí řada sázkových kanceláří, ty nejlepší uvádíme v následující tabulce.

Sázková kancelář

Procentuální výše bonusu

Max. výše bonusu

Rabona

10 %

500 €

Boomerang-Bet

10 %

500 €

Mr. Pacho

10 %

500 €

Vždy je stanovena minimální částka, kterou musíte prohrát, aby vám vznikl nárok na bonus. Každá sázková kancelář má tyto podmínky specifické.

V tomto případě vám sázková kancelář proplatí pouze maximální výši bonusu.