Sportmarket

Sportmarket

99% 

Základní informace o Sportmarket

Sportmarket patří mezi takzvané brokery. Broker pod sebou sdružuje více různých bookmakerů, u kterých můžeme sázet v rámci jednoho účtu vytvořeného právě u daného brokera. S brokerem Sportmarket lze sázet zhruba u desítky sázkových kanceláří a burz! Limity pro jednotlivé sázky odpovídají limitům, které bookmakeři stanovují přímo na svých stránkách, nejsou tedy nižší. Naopak se dají kombinovat. Proto se bez Sportmarketu dnes žádný profi sázkař neobejde.

Díky tomu, že sdružuje několik různých bookmakerů a burz sázek, tak máte jistotu, že dostanete ten nejlepší kurz na trhu. Už jen výčet společností, které Sportmarket sdružuje, je excelentní: Pinnacle, SBOBET, Betfair, Betdaq, Matchbook a další. 

V rozhraní Sportmarketu se budete cítit spíše jako obchodník na burze, zapomeňte na graficky propracovaná prostředí sázkových kanceláří, zde jde především o kurz!

Sportmarket se soustředí především na větší sázkaře, proto je minimální deposit 250 €. Úspěšní hráči jsou vítání, nejsou limitování, jako tomu bývá u většiny rekreačních sázkových kanceláří. Díky povedené mobilní aplikaci navíc vše můžete ovládat velmi jednoduše z mobilu. 

Důležitá informace: Sportmarket akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

 

Které sázkové kanceláře a burzy sdružuje Sportmarket?

Nabídka se mění jen velmi málo, není k tomu totiž důvod. Společnosti, které Sportmarket sdružuje, jsou svoji kvalitou a službami na prvotřídní úrovni. U přehledu je důležité zmínit, že ve fungování klasické sázkové kanceláře a burzy sázek jsou zásadní rozdíly. To by ovšem vydalo na zvláštní článek a stejně by to nestačilo.

  • Sázkové kanceláře (bookmakers) – Pinnacle, SBOBET, 18bet, Singbet, RedZone, 3et, Penta88, BetISN
  • Burzy sázek (exchange) – Betfair, Betdaq, Matchbook, JAbet

 

Jak začít?

Svůj účet si založíte podobně jako u sázkové kanceláře. Vyplníte své údaje a kliknutím na link ve zprávě, která vám přijde, potvrdíte svoji emailovou adresu.

Peníze na Sportmarket převedete stejně, jako byste vkládali na jakoukoli jinou stránku - po založení účtu kliknete na "deposit", vyberete preferovanou metodu (doporučujeme Skrill nebo Neteller, se kterými máme zkušenosti), zvolíte částku a pak už jste přesměrováni na stránku poskytovalte, kde platbu potvrdíte. Sportmarket se zaměřuje na větší hráče, takže minimální deposit je 250 €. U většiny poskytovatelů počítejte s poplatkem 1 % z částky. Sportmarket si tím kryje své náklady za tento převod, protože se nejedná o sázkovou kancelář a jejich příjmy nejsou zdaleka tak vysoké. Mají totiž jen malá procenta z obratů.

Po provedení vkladu se vám peníze připíší na hlavní "Main" konto. K sázení je však třeba ještě provést převod na sázkařské "PRO" konto - tzv. transfer. Na obrázku je znázorněný opačný převod, tedy převod ze sázkařského konta "PRO" na konto "Main". Druhá znázorněná možnost na obrázku "User Transfer" umožňuje převody mezi jednotlivými uživateli.

 

Největší benefity sázení u Sportmarket

Už jen to, že Sportmarket jako broker sdružuje takovou kvalitu, jakou představují Pinnacle, SBOBET, Betfair, Betdaq a další, hovoří za vše. To je ta největší výhoda, kterou si profesionální sázkař dokáže představit! Vysoké kurzy od několika prvotřídních bookmakerů pod jednou střechou. Vaše sázky jsou automaticky uzavírány za nejvyšší možný kurz! Nic lepšího už nenajdete. 

Omezení - neexistuje! Brokerovi totiž nevadí, že vyhráváte. K tomu se navíc můžete těšit i z vysokých limitů pro vaše sázky, a to prematch i live. Služba je navíc zcela zdarma! Jediné, co platíte jsou poplatky za převod prostředků, z čehož Sportmarket jako broker existuje a poté poplatky za sázky u burz (Betfair, Betdaq, Smarkets atd.), což je běžná praxe. V případě, že si vyberete kurz u sázkové kanceláře (Pinnacle, SBOBET atd.) žádné poplatky za sázku neplatíte. 

Vše se dá pohodlně provozovat i přes mobilní aplikaci. Sportmarket PRO mobilní verze nabízí velmi rychlé a přehledné sázení, kde nechybí žádná z funkcí klasického webového rozhraní. Nezmeškáte tak žádný tip.


Naše hodnocení
99 %

Finální hoodnocení nemůže být jiné než pozitivní. Sázkaři, kteří to se sázením myslí skutečně vážně a nechtějí být omezováni nižšími kurzy a limity, Sportmarket potřebují. Výběr z kurzů sázkových kanceláří a burz, které samy o sobě nabízí ty nejvyšší kurzy na trhu, je opravdový přepych.

Pokud jste erudovaný sázkař, který tomu, co dělá, rozumí, využijete i službu nazvanou Future Fulfilment. Líbí se vám sázka, ale myslíte, že kurz by měl být vyšší, abyste dostali, co největší hodnotu? Pomocí Future Fulfilment nastavíte výši sázky a kurzu, který momentálně není na trhu. Algoritmus bude průběžně sledovat trh a v případě, že přijde nabídka (kurz bude splňovat vaše kritéria), vaše sázka se uzavře bez nutnosti jakékoli vaší další manuální aktivity. Tyto aktivity probíhající na burze sázek však doporučujeme pouze lidem, kteří problematice rozumí a orientují se na trhu. Méně znalému sázkaři by to mohlo způsobit více škody než užitku. 

Rozsah celkové nabídky se rovná nabídce jednotlivých bookmakerů a burz, které Sportmarket sdružuje. Je tedy obrovský. Je potřeba zmínit i přehlednou mobilní aplikaci, která vám zjednoduší žívot. 

Co může trochu zamotat hlavu, je výběr prostředků. Pro úplný výběr je třeba nejdříve udělat převod ze sázkařského konta na hlavní konto, aby byly k dispozici pro manuální převod, který provedete v záložce „My account -> "Withdraw“. Pokud chcete vybírat bitcoin je potřeba napsat na email jejich podpory (support@sportmarket.com) váš username a částku k výběru. Na výběr si nechávají 24 hodin, ze zkušenosti ale víme, že to trvá kratší dobu.

 

  • Jeden účet pro několik bookmakerů a sázkových burz
  • Nejlepší kurzy na trhu
  • Úspěšní sázkaři nedostanou limit
  • Provize pro Sportmarket jako zprostředkovatele za převod

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2004
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ne
Cashout Ne
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ne
Průměrný payout %
Druhy kurzů
Platební metody MuchBetter, Skrill 1-Tap, Maestro, MasterCard, Skrill, Neteller, ecoPayz, VISA, Bitcoin, Bank transfer, VISA Debit
Jazyky en

Sportmarket není běžná sázková kancelář. Je to "pouze" zprostředkovatel mezi sázkařem a sázkovými kancelářemi/burzami.

Důvod je prostý. Sportmarket sdružuje několik sázkových kanceláří a burz a všechny dostupné kurzy nabízí na jednom místě, vždy tedy sázíte za nejlepší kurz na trhu!

Sázkové kanceláře (bookmakers) - Pinnacle, SBOBET, 18bet, Singbet, RedZone, 3et, Penta88, BetISN; Burzy sázek (exchange) - Betfair, Betdaq, Matchbook, JAbet