Obsahuje 72 lekcí

Akademie kurzového sázení

Autor
lpribyl7Výběr lekce


99 %

Sportmarket

Sportmarket ✅ broker | Nejlepší sázkové kanceláře pod jedním účtem

Přejít na web

85 %

LibraBet

LibraBet ✅ sázková kancelář | 100 € bonus 💰 pro nové sázkaře

Přejít na web

Sázení u zahraničních sázkových kanceláří

Za zahraniční sázkové kanceláře považujeme všechny ty, které nemají sídlo v České republice. Hlavní rozdíly mezi českými sázkovými kancelářemi a těmi zahraničními spočívají ve způsobu registrace, převodu peněz a v možnostech sázení.

Zahraniční sázkové kanceláře

Zdroj: pinterest.com

Založení účtu u zahraniční sázkové kanceláře

Účet si založíte snadno a rychle online. Nečekají na vás žádné extra zvláštnosti. V sekci "registrace" vyplníte do nachystaného formuláře všechny pravdivé osobní údaje včetně emailové adresy a telefonního čísla. Email zpravidla ověříte ihned - kliknete na ověřovací link, který by vám měl ihned vzápětí přijít na zadanou mailovou adresu. Někdy se také současně ověří mobilní číslo (většinou formou nějakého kódu v SMS zprávě, který vyplníte do příslušného políčka). 

 

Ověření účtu

Zde nastává hlavní rozdíl oproti českým sázkovým kancelářím. Pro úplné ověření vašeho účtu je třeba zaslat kombinaci několika dokladů. Bez tohoto ověření nebudete moci provádět všechny důležité operace, hlavně výběry peněz. Berte to jako obdobu ověření identity osobní návštěvou na pobočce u českých sázkových kanceláří. Příslušné bezpečnostní oddělení po vás bude chtít kopii osobního dokladu (pas, OP, řidičák), screen vašeho bankovního účtu, platební karty nebo elektronické peněženky (záleží, jakým způsobem chcete vkládat a vybírat) a někdy také tzv. "proof of adress" (postačí jakýkoli doklad s vaší adresou, např. výpis za služby nebo nějaká faktura).

 

Licence a zahraniční sázkové kanceláře

Je obecně známo, že 1. 1. 2017 vešel v platnost zákon upravující otázku licencí v souvislosti s působením sázkových kanceláří na území České republiky. Dosud však tato otázka stále není úplně vyřešena a u některých ověřených zahraničních sázkových kancelářích lze sázet i nadále. Ty spolehlivé, námi dlouhodobě prověřené a nejvíce používané, jsou SBOBet či SportMarket.

Hrozí sázejícím nějaký postih? 

Mnozí jistě zaznamenali odstrašující případ, kdy sázkař dostal rekordní pokutu 850 tis. Kč. Tato hrozba ale na konci roku 2016 pominula a případné sankce se vztahují jen na provozovatele. 

Přehled našich sázkových kanceláří

 

Vklady peněz na účty u zahraničních sázkových kanceláří

Převody směrem na hráčské účty lze provádět klasickými způsoby jako platebními kartami a převodem z bankovního účtu. Je však třeba myslet dlouhodoběji. Prvním problémem, zejména u karet MasterCard je nemožnost poslat peníze zpět na tutéž kartu. Hlavní obecnou záležitostí jsou však konverze měn - málokterá ze zahraničních sázkových kanceláří totiž nabízí českou korunu jako možnou volbu měny účtu. Chtělo by se říci, že nějaká ta dvě tři procenta nejsou nic hrozného…ovšem, pokud budeme tyto transakce provádět častěji, poplatky za převody měn nás připraví o pracně nastřádané value z předchozích sázek. (např. pokud vsadíte 100 € na sázku s +5 %, poté částku vyberete z EUR na CZK a zpět nabijete na účet v EUR, budete zhruba na nule).

Nejoblíbenější a nejpoužívanějšími pomocníky jsou v tomto případě elektronické peněženky jako Skrill či Neteller. Fungují jako spojené nádoby pro všechny sázkové kanceláře a různé další účty ve stejné měně. Největší přínos těchto internetových peněženek spočívá v bezplatných transakcích jak pro vklady, tak i pro výběry. Konverzi budete platit pouze při převodu českých korun z vlastní banky a poté již můžete téměř neomezeně převádět mezi jednotlivými zahraničními bookmakery.


Předchozí lekce Přejít na další lekci