LOOT.BET

LOOT.BET

85%

€100 first deposit bonus + 35 free spins

€100 first deposit bonus + 35 free spins S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
10
Postup získání bonusu:
LOOT

Grab your € 100 bonus + € 20 free bet S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
20
Postup získání bonusu:
pokaždé jiný


 

Základní informace o Loot.bet

Všichni nadšení sázkaři a milovníci esportu by měli zpozornit. Podařilo se nám uzavřít spolupráci se sázkovou kanceláří Loot.bet, která se zabývá kurzovým sázením právě na toto odvětví. Esport zažívá v současnosti velký boom, nejlepší hráči mají profesionální smlouvy, v turnajích se točí velké peníze, a dokonce se mluví i o zařazení elektronických sportů do programu olympijských her. Vy teď máte díky nám a sázkové kanceláři Loot.bet možnost na esport alespoň sázet.

Loot.bet ovšem není jenom o esportu! Vsadit si zde můžete již prakticky na cokoli, na co jste zvyklí z jiných sázkových kanceláří.

Důležitá informace: Sázková kancelář Loot.bet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background Loot.bet

LOOT.BET je poměrně mladá sázková kancelář založená v roce 2016. Od samého začátku se profiluje jako platforma zaměřující se na hráče a sázkaře esportů. Za sázkovou kanceláří LOOT.BET stojí společnost Livestream Ltd se sídlem v kyperské Nikósii a spadající pod herní licenci Curacao Gaming License #365/JAZ.

Prim hrají především esportové sázky, kterými se odlišují od zbytku konkurence. Je zde obrovský výběr turnajů a zápasů, na něž lze vsadit. Loot.bet představuje i dobrou volbu pro sledování streamů z esportových duelů.

obrazek

 

Jak začít? - registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tlačítko "REGISTER" v pravém horním rohu se vám zobrazí registrační formulář, ve kterém nejprve vyplníte váš e-mail a heslo a následně osobní informace. Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky. Kromě registrace pomocí e-mailu můžete využít i registraci přes některou sociální síť či Google.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina Loot.bet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu - ke kurzové nabídce. Ta je graficky velmi vyvedená, což pomáhá ke snadné orientaci v ní. Každý sázkař jistě ocení i funkci lupy, která pomůže urychlit hledání. Vzhledem k důležitosti e-sportu, na který se v Loot.betu orientují, je mu věnována vlastní sekce.

Paleta her, na které se Loot.bet zaměřuje je pochopitelně mnohem pestřejší než u známějších sázkových kanceláří, které mají kurzové sázení esportů na vedlejší koleji. V době psaní recenze bylo v nabídce 25 různých her a jejich nabídka se postupem času rozšiřuje. Mezi největší taháky patří samozřejmě Dota 2, Counter Strike: Global Offensive, LoL (League of Legends), Rocket League, Call of Duty a StarCraft 2. V nabídce však nechybí ani sportovní tituly jako NBA2K či FIFA. Sázet na Loot.bet můžete dennodenně, pořád se totiž něco hraje. Sázet můžete na jednotlivé zápasy, ale třeba i na celkového vítěze daného turnaje. Kromě běžných sázek na vítěze zápasu máte v nabídce další podružné sázky. A je jich opravdu hodně! Zkušení hráči esportů určitě uvítají možnost vsadit si například na celkové skóre klání (i s asijským handicapem), na vítěze jednotlivé mapy, na to, jaký tým dříve dosáhne v mapě 5, 10 nebo 15 killů atd. Nepřeberné množství dalších sázek se odvíjí od toho, na jakou hru zrovna sázíte.

V nabídce klasických sportů je výběr již výrazně omezen, kurzy jsou vypisovány především na celosvětově sledované sporty jako fotbal, tenis, basketbal apod. Z tohoto pohledu patří Loot.bet mezi nejslabší bookmakery, které máme v nabídce. Ocenit ovšem musíme, že u těch málo sportů, které jsou k dispozici, je nabídka soutěží velmi pestrá (např. u fotbalu narazíte na juniorské soutěže exotických zemí, u tenisu zase turnaje UTR).

Výše průměrné kurzové hladiny je v případě e-sportu u hlavních trhů kolem 93 %, což lze považovat za dobrý standard. U vedlejších trhů je payout pochopitelně nižší. U běžných sportů je v případě hlavních trhů marže trochu nižší (mezi 3 % až 7 %, záleží na sportu, turnaji apod.). U live sázení průměrná kurzová hladina klesá.

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Loot.bet

 • Největší nabídka e-sportu na trhu - mnoho herních titulů, turnajů a vedlejších sázek
 • ✅ Skvělou výhodu pro sázkaře přináší live streamy, které jsou v nabídce na Loot.bet u každého esportového duelu, na který si můžete vsadit.
 • ✅ Live stream i na běžná sportovní utkání. A že je, z čeho vybírat! Zavítejte do sekce live sázení a přesvědčte se sami! Live stream je k dispozici i u mnoha exotických soutěží, které jiné sázkové kanceláře v nabídce nemají, sledovat můžete např. jordánskou fotbalovou ligu, brazilskou fotbalovou soutěž juniorů, tenisové turnaje UTR a podobné perly. Nejlepší na tom všem je, že live stream přehrajete i bez založeného sázkařského účtu.
 • Pravidelné denní "questy", za které získáváte free bety.
 • ✅ Propracovaný design
 • ✅ Rychlé vklady a výběry
 • ✅ Cashout
obrazek

 

Kontakt a podpora

Na rychlé podpoře si v Loot.bet zakládají. Nejrychlejší variantou je jednoznačně live chat, který funguje online 24/7. Operátor se vám bude věnovat během několika málo vteřin, max. minut. S tak pohotovým přístupem se setkáte jen u málo sázkových kanceláří.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří telefon či e-mail. Mnoho odpovědí také naleznete v sekci FAQ.

obrazek

Naše hodnocení
85 %

Obrovským benefitem, kterým se Loot.bet může pyšnit, je live stream. Široká nabídka živých přenosů je navíc dostupná i bez registrace. To je ve světě sázkových kanceláří velmi ojedinělé. A řeč není jen o esportu, ale o kompletní nabídce. Kurzy se navíc také pohybují v příjemné úrovni (u hlavních trhů bývá marže kolem 3 až 4 %). 

K výše zmíněnému si přidejte vysoký vstupní bonus, kurzovou nabídku, která co do rozpětí neurazí a máme zde velmi nadějnou sázkovou kancelář, u níž by sázkař měl mít účet. Zajímavým lákadlem, kterým se snaží Loot.bet navnadit sázkaře k pravidelnému sázení, jsou i denní "Questy". O co jde? Denně je sázkařům nabídnut určitý Quest, který když splní, dostanou odměnu. Jak takový "Quest" vypadá, se můžete podívat na obrázku vlevo. Nejčastěji jde o podání určité sázky se stanovenými podmínkami. Za splnění požadavku získá sázkař nějaký free bet nebo free spins. Nabídku "Questu" najdete vpravo v sekci "ESPORTS", hned vedle kurzové nabídky.   

Za zmínku stojí i přehledný design a rychlé vklady a výběry. Absence mobilní aplikace je menší kaňkou na celém hodnocení. Ovšem, kdo ví, co přinese budoucnost. 

To nejlepší na konec. Loot.bet akceptuje české hráče, tak na co ještě čekáte? 

 

 • Nejširší nabídka esportu na trhu
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Bohatý live stream fungující i bez založeného účtu
 • Propracovaný design
 • Live sázení
 • Chybí mobilní aplikace
 • Slabší nabídka klasických sportů oproti silnější konkurenci

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2016
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Platební metody Bitcoin, VISA, ecoPayz, Neteller, Skrill, Yandex, MasterCard, Maestro, Trustly, Litecoin, Ethereum, WebMoney, Bitcoin Cash, VISA Debit
Jazyky fil, tr, en, de, zh, pl, pt, ru, es

LOOT.BET akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

V současné chvíli má LOOT.BET v nabídce 25 různých her a jejich nabídka se postupem času rozšiřuje. Mezi největší taháky patří samozřejmě Dota 2, Counter Strike: Global Offensive, LoL (League of Legends), Rocket League, Call of Duty a StarCraft 2. V nabídce však nechybí ani sportovní tituly jako NBA2K či FIFA. Jejich nabídka sázení na esport je bezkonkurenčně největší na trhu.

Vstupní bonus až do výše 100 € + každý den navíc máte možnost získat další odměny za tzv. denní questy.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet, bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Můžete využít e-mail "support@loot.bet".

Ano! A nepotřebujete ani registraci! A nejde jen o esport, ale i o běžná sportovní utkání, na něž také LOOT.BET vypisuje kurzy.