Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
Casombie

Casombie

94%

Casombie v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

Bonus k prvnímu vkladu

Bonus k prvnímu vkladu S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Minimální sázka:
500 CZK
Maximální sázka:
2500 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Maximální vklad:
2500 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
6

Brzká výplata Bez vkladu

Cashback bonus Cashback

Maximální výše bonusu:
12500 CZK
Procentuální výše bonusu:
10 %
Maximální výše bonusu:
12500 CZK


 

Základní informace o Casombie

Casombie je relativně malou, ale stabilní společností, která ve světě hazardních her působí od roku 2020 a má vícestranné zaměření. Kromě kurzového sázení si na své přijdou i příznivci online casina (včetně nabídky živých her s reálnými dealery). V sekci kurzového sázení zákazníci jistě ocení příznivou hladinu vypsaných kurzů (zejména u hlavních trhů) a velké množství zajímavých bonusů, které sázková kancelář nabízí. Nové hráče určitě zaujme uvítací bonus až do výše 100 eurNa své si však v sekci bonusů přidjou všichni. 

O rostoucí popularitě sázkové kaceláře Casombie svědčí větší množství jazykových mutací webových stránek. České sázkaře jistě potěší, že ve výběru nechybí ani čeština. Dalším příjemným benefitem je, že existuje celá řada způsobů, jak vložit peníze na své sázkařské konto. Casombie patří do skupiny sázkových kanceláří, které ale neakceptují pro platby českou korunu.

Důležitá informace: Sázková kancelář Casombie akceptuje sázkaře s českou IP adresou, nicméně českou licenci nevlastní!

Obrázek 1

 

Historie a background Casombie

Casombie je jednou z menších a mladších sázkových kanceláří. Ve světě hazardních her působí od roku 2020. V nabídce Casombie kromě kurzového sázení naleznete také online casino nebo online hry.

Sázková kancelář Casombie byla založena v roce 2020 a v online světě je od roku 2021. Je vlastněna společností Rabidi N.V. 

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítáni. Stejně je tomu i v případě českých a slovenských sázkařů.

Obrázek č. 2

 

Jak začít? Registrace, přihlášení a verifikace účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá, rychlá a intuivní. Celý proces vám zabere pár minut. Na úplný úvod začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje na hlavní stránku sázkové kanceláře. Po vybrání vstupního bonusu a kliknutí na zelené tlačítko "Začít nyní" zhruba uprostřed webové stránky sázkové kanceláře se vám zobrazí registrační formulář. V prvním kroku budete muset vyplnit vaši e-mailovou adresu, telefonní číslo a zvolit si uživatelské jméno a heslo. Ve druhém kroku je třeba zadat osobní údaje (jméno, příjmení, zemi původu, měnu a datum narození). Posledním krokem, který je třeba dokončit pro kompletní registraci a zprovoznění účtu, je verifikace účtu. Bude třeba provést vklad depositu a uvést fakturační adresu. Po dokončení této krátké registrace již můžete naplno sázet u Casombie. 

Důležité upozornění: Informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás může sázková kancelář požadovat ověření identity, respektive adresy formou nějakého dokladu (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrázek 3

 

Kurzová nabídka a hladina Casombie

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu, co zajímá každého sázkaře. Kurzová nabídka. Z pohledu grafického zpracování není sázkovce co vytknout. Nabídka je velice přehledná a obecně orientace na webu snadná a intuitivní. Každý (zkušený sázkař i naprostý začátečník) na webové stránce najde přesně to, co hledá během pár vteřin. Pro ještě rychlejší hledání konkrétních sportovních událostí poslouží funkce lupy, která funguje jako vyhledávač přímo na stránkách Casombie. Pro fanoušky live sázek je na webu připravena oddělená sekce, která je zpracována stejným způsobem. 

Kurzová nabídka je velice široká, takže každý zákazník může vybírat ze všech důležitých sportovních událostí, soutěží, turnajů, zápasů atd. Vypisovány jsou také kurzy na nižší úrovně, např. nižší fotbalové a hokejové soutěže. Zajímavý  je rovněž solidní výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Kromě sportu si u Casombie můžete vsadit na výsledky politických událostí.

Pro live sázení platí to samé, co pro prematch sázení. Můžete se těšit tedy na širokou nabídku ať už z pohledu počtu zápasů nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zahrnuje základní sázky i okrajové a velmi specifické.

Mírným nedostatkem u české mutace je webu je, že ne všechny sekce jsou přeloženy správně. Pokud si nastavíte jako výchozí jazyk webových stránek češtinu, tak si také dejte pozor na vypsané sázky. Některé nabídky mohou být trochu zmatečné, což je způsobeno doslovným překladem do češtiny. 

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udáváná kolem 94 %, což lze považovat za velmi dobrý standard. 

obrázek

 

Benefity a bonusy sázkové kanceláře Casombie

 • ✅ Bohatý bonusový program – vše začíná vstupním bonusem ve výši 100 eur a pokračuje přes nabídky cashbacku až po včasné vyplacení (V době psaní recenze jsme napočítali celkem 7 různých bonusů a promoakcí použitelných v sázkové kanceláři
 • ✅ Hlavní trhy u nejpopulárnějších sportovních soutěží (fotbal, tenis, basketbal) nabízí payout kolem 94 %
 • ✅ Možnost české mutace webu
 • ✅ VIP program
 • ✅ Cashout

obrázek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším a zároveň nejjednodušším způsobem, jak kontaktovat podporu sázkové kanceláře, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici nonstop. Pokud je operátor live chatu zrovna online, odepíše na váš dotaz v řádu desítek vteřin. 

Ke komunikaci lze využít i e-mail. Na spoustu dotazů najdete odpověd v rubrice FAQ (Frequetly Asked Questions).

 • live chat
 • e-mail: support@casombie.com
 • sekce FAQ

obrázek


Naše hodnocení
94 %

Sázková kancelář Casombie patří mezi méně známé sázkové kanceláře, nicméně na trhu působí stabilně již od roku 2020. Solidní nabídka a kurzová hladina (zejména u hlavních trhů) nabízí sázkařům mnoho možností.

Příjemným benefitem jsou zajímavé webové stránky, jejichž vzhled je poněkud jedinečný a neobvyklý. Dalším pozitivem, za které si Casombie zaslouží kladné body do svého hodnocení, je bohatý bonusový program včetně vstupního bonusu ve výši 2 500 Kč. Nechybí ani VIP program

V neposlední řadě stojí za zmínku přehledný design webových stránek a možnost českého jazyka. České koruny však sázková kancelář nepříjímá a sázkaři s Česka musí využít třeba euro.

 • Velké množství bonusů a akcí.
 • Česká mutace webu.
 • VIP program.
 • Přehledný web a široká kurzová nabídka.
 • Podpora 24/7
 • Chybí mobilní aplikace.
 • Neakceptace české koruny.

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2020
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 96%
Platební metody Revolut, Bank transfer, Bitcoin, VISA, Neteller, Paysafecard, Skrill, MasterCard, Litecoin, Ethereum, Ripple, MiFinity, AstroPay, Interac, Postepay, eZeeWallet
Jazyky pt, ru, pl, no, cs, en, de, fi, hu

V době psaní recenze to bylo 7 různých bonusů a akcí.

Podporu lze kontaktovat pomocí live chatu, nebo emailu support@casombie.com.

Ano, ale je třeba si dávat pozor na překlad některých sázkových příležitostí.