1Bet

1Bet

90%

100% UVÍTACÍ BONUS DO VÝŠE AŽ 2 500 Kč!

100% UVÍTACÍ BONUS DO VÝŠE AŽ 2 500 Kč! S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Minimální vklad:
250 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
16
Postup získání bonusu:
WB1001B

50% RELOAD BONUS DO VÝŠE AŽ 1 250 Kč S vkladem

Maximální výše bonusu:
1250 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Procentuální výše bonusu:
50 %
Protočení vkladu:
5
Postup získání bonusu:
RLD50

SÁZKA ZDARMA DO VÝŠE AŽ 650 Kč Free bet

Minimální vklad:
250 CZK
Maximální vklad:
650 CZK
Postup získání bonusu:
25FREE

ZÍSKEJTE 20% CASHBACK DO VÝŠE AŽ 12 500 Kč Cashback

Minimální sázka:
500 CZK
Minimální vklad:
100 CZK
Maximální vklad:
12500 CZK
Procentuální výše bonusu:
20 %


 

Základní informace o sázkové kanceláři 1Bet

Online sázková kancelář 1Bet patří mezi známějí a větší hráče na trhu. Aby také ne, vždyť její založení se datuje už doku 2011. Za těch deset let posbírala mnoho zkušeností a vybudovala si solidní základnu příznivců. Kromě sázkařů si přijdou na své také milovníci online casina a her s živými krupiéry. V tomto segmentu je totiž 1Bet rovněž velmi aktivní. Mimochodem recenzi online casina 1Bet najdete zde.

1Bet může nabídnout kurzovou nabídku odpovídající představám i velmi náročných sázkařů. Mnoho vedlejších trhů, dobré kurzy a některé sázky, které jinde nenajdete. Kromě toho jde také o jednu ze sázkovek, která se zaměřuje i na asijské sázkaře a jejich specifické trhy (přepnout mezi evropským a asijským rozhraním můžete vlevo nad kurzovou nabídkou.

O celosvětové popularitě svědčí i mnoho jazykových mutací webů (včetně češtiny) a mnoho měn, v nichž si můžete založit účet. České sázkaře jistě potěší i česká měna, kterou 1Bet rovněž akceptuje.

Důležitá informace: Sázková kancelář 1Bet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background 1Bet

Jak jsme již zmínili v úvodu, tak založení 1Bet se datuje až do roku 2011. Jde tedy o jednoho z nejzkušenějších bookmakerů u nás na webu.

Majitelem a provozovatelem 1Bet je Bellona N.V., společnost registrovaná a založená podle zákonů království Curaçao. V některých jurisdikcích Bellona N.V. využívá jako zprostředkovatele plateb společnost Delasport Limited (společnost založenou podle zákonů Gibraltaru s registrovaným sídlem na adrese Suites 7B & 8B, 50 Town range, Gibraltar).

1Bet je velmi vyhledávanou sázkovou kanceláří, a přestože v mnoha zemích licenci nevlastní, tamní sázkaře akceptuje. Stejné je to v případě českých a slovenských sázkařů.

obrazek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tlačítko "REGISTRACE" ("REGISTER") v pravém horním rohu se vám zobrazí první krok registrace, v němž vyplníte e-mail, uživatelské jméno a heslo.

V následujícím kroku zadáváte osobní informace jako jsou jméno a příjmení, země pobytu, měnu (z několika světových měn lze zvolit i českou korunu), mobilní telefon a datum narození. Poté vše potvrdíte kliknutím na tlačítko "Vytvořit nový účet" a je to. Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina u 1Bet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu - ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku, live sázky či e-sport. Filtrovat můžete kromě druhů sportů také dny, kdy se zápas hraje. Zajímavá možnost, s níž se běžně nesetkáte, je přepnutí mezi evropským náhledem nabídky (běžná) a asijským náhledem. Jak je známo, tak asijské trhy jsou specifické především handicapy. Sami si zkuste přepnout na asijskou podobu nabídky. Co postrádáme, je funkce lupy, která mnoha sázkařům usnadňuje život.

Nabídka sportů je poměrně široká, přesto v ní však některé populární sporty (florbal, futsal) chybí. Široká je i nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. Bookmakeři z 1Betu se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Kromě sportů si u 1Bet vsadíte i na politické a kulturní dění

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, mohou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete. 

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky esportu. Jeho rostoucí popularity si jsou bookmakeři 1Betu dobře vědomi, a tak mu věnují dostatečný prostor.

V případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit na trhy pohybující se kolem 5% marže, i méně! U sázek OVER/UNDER bývá payout v průměru nižší. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje a payout zmenšuje.

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře 1Bet

Velkým lákadlem pro nové sázkaře je v první řadě vstupní bonus, díky kterému lze naboostovat bankroll až o 2 500 Kč. Bonusová nabídka 1Betu ovšem úvodním bonusem nekončí. Pravidelní sázkaři jistě ocení i pravidelný reload do výše až 1 500 Kč.

V případě, že se rozhodnete u 1Bet sázet, máte jistotu prověřené společnosti. 1Bet poskytuje kurzy na sport již od roku 2011, nejde tedy o žádnou rychlokvašku, ale o spolehlivého bookmakera. Jednou z výhod je rychlý servis, který je zákazníkům prostřednictvím live chatu k dispozici 24/7. Velmi rychlé je i zřízení uživatelského účtu, zabere vám to jen několik málo minut

Každého sázkaře by v první řadě měla zajímat kurzová nabídka a výše kurzové hladiny. Co do šířky příležitostí je nabídka poměrně obsáhlá. Payout sice nepatří k tomu nejvyššímu na trhu, spíše někam do průměru, ovšem účet u 1Bet se rozhodně vyplatí, protože v některých případech můžete dostat nejvyšší kurz na trhu!

České sázkaře jistě potěší česká mutace webu a akceptace české koruny.

obrazek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemným překvapením je rychlost, s jakou se vám dostane odpovědi. Pokud je zrovna operátor online, odepíše v řádu desítek vteřin.

Operátoři jsou velmi nápomocní a ochotní vám vyhovět za každých okolností. Jejich práce je velmi rychlá a profesionální. Kromě live chatu můžete využít i e-mailovou komunikaci. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

 • live chat
 • e-mail: support@1bet.com
 • FAQ
obrazek

Naše hodnocení
90 %

Pro české sázkaře je samozřejmě klíčové to, že si mohou u 1Bet vůbec vsadit. Díky tomu si zajistí i vstupní bonus a pravidelný reload bonus. Vše je navíc v českém jazyce a s českou měnou. Prvním krokem je registrace

Poklonu zaslouží rychlá a vždy přístupná online podpora, která je vám k dispozici na live chatu. Rozhraní sázkové kanceláře je přehledné a v kurzové nabídce se zorientujete velmi snadno. Velká škoda pro sázkovou kancelář, která na trhu působí již tak dlouhou dobu, je absence mobilní aplikace a live streamů.

Co se kurzové nabídky týče, tak její šíře je dostačující a hlavní trhy potěší i příjemnou marží, která sázkaře neodradí. Přestože 1Bet nedisponuje českou licencí, jsou sázkaři z České republiky a Slovenska akceptováni.

 

 • Široké spektrum bonusů
 • Spolehlivá a stabilní společnost
 • Live sázení
 • Česká mutace webu
 • Možnost používat českou korunu
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Chybí live streaming
 • Chybí mobilní aplikace
 • Ne úplně dobrý překlad do češtiny (při výběru sázky raději přepnout do angličtiny)

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2011
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Platební metody Rapid Transfer, Discover, Klarna, Interac e-Transfer, Interac, JCB, WebMoney, MiFinity, MasterCard, Skrill, Qiwi, Paysafecard, Neteller, ecoPayz, VISA, Bank transfer
Jazyky no, ja, it, el, fr, fi, zh, de, en, cs, pt, ru, es, vi, tr

1Bet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

Pro nové sázkaře je připraven vstupní bonus do výše až 2 500 Kč a pravidelní sázkaři mohou využívat reload bonus do výše až 1 500 Kč. Kromě těchto dvou bonusů je v aktuálné nabídce ještě také pravidelný týdenní cashback a jednorázový free bet.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet, bankovního převodu či elektronických peněženek.
Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převodu či elektronických peněženek. Myslete však na to, že sázková kancelář má právo vás při požadavku o výběr prostředků prověřit (může chtít dokázat, že jste skutečným majitelem účtu), a to pomocí nějakého výpisu s vaším jménem.

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři jsou k dispozici 24/7 a jejich pohotovost je až neskutečná. Pokud je zrovna někdo volný, dostane se vám odpovědi během několika vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i e-mail support@1bet.com, ovšem čekat na odpověď budete určitě déle, než když se zeptáte přímo na live chatu.