Spinbetter

Spinbetter

95%

100% bonus za první vklad až do 2 400 Kč

100% bonus za první vklad až do 2 400 Kč S vkladem

Maximální výše bonusu:
2400 CZK
Minimální sázka:
25 CZK
Maximální sázka:
2400 CZK
Minimální vklad:
25 CZK
Maximální vklad:
2400 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
5

Sobotní bonus na sportovní sázky 75 % S vkladem

Maximální výše bonusu:
4800 CZK
Minimální sázka:
240 CZK
Maximální sázka:
4800 CZK
Minimální vklad:
240 CZK
Maximální vklad:
4800 CZK
Procentuální výše bonusu:
75 %
Protočení vkladu:
2


 

Základní informace o Spinbetter

Sázková kancelář Spinbetter funguje relativně krátkou chvíli (od roku 2018), ovšem i přesto si stačila mezi sázkaři z celého světa získat značnou pozornost

Spinbetter může nabídnout kurzovou nabídku odpovídající představám i velmi náročných sázkařů. Mnoho vedlejších trhů a kurzová hladina, která v mnoha případech může konkurovat i zaběhlejším bookmakerům. Sázková kancelář se specializuje především na africký a asijský trh. Dalším pádným důvodem, proč by Spinbetter neměl ujít vaší pozornosti, je bonusový program včetně bonusu k prvnímu vkladu ve výši 2 400 Kč.

O celosvětové popularitě svědčí i mnoho jazykových mutací webů (včetně češtiny) a mnoho měn, v nichž si můžete založit účet (nechybí ani kryptoměny). České sázkaře jistě potěší i možnost vedení účtu v českých korunách. Uživatele potěší i přehledná mobilní aplikace.

Důležitá informace: Sázková kancelář Spinbetter akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrázek

 

Historie a background Spinbetteru

Sázková kancelář Spinbetter byla založena v roce 2018. Jejím vlastníkem je společnost Sprut Group B. V., registrovaná na Curacau, kde vlastní i licenci. Trvalou adresu této sázkové společnosti ale naleznete na Kypru.

Kromě kurzových sázek je Spinbetter i vyhledávaným online casinem. Výhodou je i velké množství jazykových mutací, ve kterých webové stránky fungují.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji Spinbetter nevlastní, ale hráči jsou vítání, stejně je tomu i v případě českých sázkařů.

obrázek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Začněte klinutím na registrační odkaz, po kterém se vám zobrazí úvodní stránka sázkové kanceláře. Po kliknutí na tlačítko „REGISTRACE“ v pravém horním rohu se vám zobrazí první krok registrace, v němž vyplníte zemi, kde žijete, e-mail, heslo, jméno a příjmení a preferovanou měnu. 

V dalším kroku vyberete např. datum narození a další údaje. V posledním kroku registračního formuláře zadáváte adresu vašeho bydliště a telefon. Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrázek

 

Kurzová nabídka a hladina u Spinbetter

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku či live sázení. Filtrovat můžete kromě druhů sportů také čas, kdy se zápas hraje. Výborná je i funkce lupy, která pomůže urychlit hledání.

Z nabídky sportů lze sázet hlavně na africké a asijské sportovní události. Velkou výhodou pro sázkaře je i rozsáhlá nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. V Spinbetter se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Samozřejmostí jsou i sázky na e-sport.

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, mohou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete. 

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky e-sportových titulů.

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udáváná kolem 94 %, což lze považovat za nadstandard. Ovšem v případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit i na trhy pohybující se kolem 5% marže, i méně! U sázek OVER/UNDER bývá payout v průměru nižší. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje a payout zmenšuje. 

obrázek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Spinbetter

 • Široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • Vstupní bonus až do výše 2 400 Kč a pravidelný bonus na sobotní vklady
 • ✅ Jednoduchá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Povedená a intuitivní mobilní aplikace dostupná pro iOS a Android.
 • ✅ Mnoho platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn).
 • Live streaming
 • Cashout
 • ✅ Web v češtině

obrázek

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemné překvapení je rychlost, s jaké se vám dostane pomoci. Pokud je zrovna operátor online, odpověď dostanete v řádu desítek vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří kontaktní formulář či e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

obrázek


Naše hodnocení
95 %

Pro české sázkaře je samozřejmě klíčové to, že si mohou u Spinbetter vsadit i bez VPN. Díky tomu vám můžeme zajistit i bonus k prvnímu vkladu ve výši 2 500 Kč a další benefity. Vše je navíc v českém jazyce a s českou měnou.

Poklonu zaslouží rychlá a vždy přístupná online podpora, která je vám k dispozici na live chatu. Plusové body si zaslouží i povedená a intuitivní mobilní aplikace, kterou si tvůrci pro své klienty připravili a vysoký vstupní bonus, který čeká na nové hráče.

Co se kurzové nabídky týče, tak její šíře je dostačující a hlavní trhy potěší i příjemnou marží, která sázkaře neodradí. Na vybrané zápasy se navíc můžete dívat díky live streamu. Přestože Spinbetter nedisponuje českou licencí, jsou sázkaři z České republiky a Slovenska akceptováni.

 • Mobilní aplikace.
 • Česká mutace webu.
 • Akceptace české koruny.
 • Velké množství bonusů.
 • Nepřetržitá live podpora.
 • Občasné chyby v překladu do češtiny

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2018
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ano Ano
Cashout Ne
VIP program Ne
Doporučujeme Ne
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Platební metody Ethereum, Bank transfer, Bitcoin, Neteller, Paysafecard, Skrill, Litecoin, Revolut, MiFinity, paydoo, Bitcoin Cash, Dogecoin, USD Coin, Tether, Binance Coin, Tron, Jeton, MuchBetter, Flexepin, CashtoCode, Cardano, Dai
Jazyky pl, pt, ro, ru, sr, es, th, tr, uk, uz, vi, hi, mn, no, bg, ms, zh, sq, he, kk, ko, lt, tg, cs, en, de, sk, ar, hy, az, sw, ka, hr, da, et, fi, fr, el, hu, id, it, ja, lv, mk, sv, bs

Ano, Spinbetter akceptuje českou měnu.

Ano, celý web je k dispozici v češtině.

Ano, velmi přehledná mobilní aplikace je k dispozici pro operační systém Android i iOS.

Spinbetter nabízí vstupní bonus až 2 400 Kč k prvnímu vkladu.

Bohužel zatím ne, ale sázkaři z ČR i jiných evropských států jsou vítáni.