WeltBet

WeltBet

90%

SPORT WELCOME BONUS 350% UP TO 3500€!

SPORT WELCOME BONUS 350% UP TO 3500€!

Maximální výše bonusu 3 500 EUR

Minimální vklad 20 EUR

Promokód bonusu WLT001

Procentuální výše bonusu 350%

Wagering (protočení vkladu) 10

20% UP TO 300€ LIMITLESS RELOAD SPORT BONUS!

Maximální výše bonusu 300 EUR

Minimální vklad 20 EUR

Promokód bonusu WLT002

Procentuální výše bonusu 50%

Wagering (protočení vkladu) 8

20% LIMITLESS CASHBACK FOR SPORT!

Minimální vklad 5 EUR

Maximální vklad 1 000 EUR

Procentuální výše bonusu 20%

Výherci 

Základní informace o WeltBet

Prozatím méně známá společnost WeltBet se profiluje jako obojživelník na poli online hazardu. Obojživelník z důvodu, že kromě kurzového sázení si na své přijdou i příznivci online casina včetně nabídky živých her s reálnými dealery. 

Je až s podivem, jakou kurzovou nabídku odpovídající představám i velmi náročných sázkařů, může WeltBet nabídnout. Mnoho vedlejších trhů, dobré kurzy a některé sázky, které jinde nenajdete. Kromě toho jde také o jednu ze sázkovek, která se zaměřuje i na asijské sázkaře a jejich specifické trhy (přepnout mezi evropským a asijským rozhraním můžete vlevo nad kurzovou nabídkou.

Každého nového sázkaře jistě potěší obrovský vstupní bonus, který je rozdělen do prvních pěti vkladů. Celkem si lze přijít až na 3 500 €

Důležitá informace: Sázková kancelář WeltBet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

 

Historie a background WeltBet

Historie sázkové kanceláře WeltBet zatím není příliš dlouhá. Své služby spustila roku 2020.

Byť nejde o léty prověřeného bookmakera, strach z neznámého rozhodně mít nemusíte. Majitelem a provozovatelem WeltBet je totiž Bellona N.V., společnost registrovaná a založená podle zákonů království Curaçao. A s touto společností již máme na našem webu zkušenosti díky sázkové kanceláři 1Bet.

Kromě kurzového sázení nabízí WeltBet také možnost hraní v online casinu či her s živými dealery.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítání. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tlačítko „REGISTER“ v pravém horním rohu se vám zobrazí první krok registrace, v němž vyplníte e-mail, uživatelské jméno a heslo.

V následujícím kroku zadáváte osobní informace, jako jsou jméno a příjmení, země pobytu, měnu (z několika světových měn lze zvolit i českou korunu), mobilní telefon a datum narození. Poté vše potvrdíte kliknutím na tlačítko „Create New Account“ a je to. Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

 

Kurzová nabídka a hladina u WeltBet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku, live sázky či e-sport.

Filtrovat můžete kromě druhů sportů také dny, kdy se zápas hraje. Zajímavá možnost, s níž se běžně nesetkáte, je přepnutí mezi evropským náhledem nabídky (běžná) a asijským náhledem. Jak je známo, tak asijské trhy jsou specifické především handicapy. Sami si zkuste přepnout na asijskou podobu nabídky. Co postrádáme, je funkce lupy, která mnoha sázkařům usnadňuje život.

Nabídka sportů je poměrně široká, přesto v ní však některé populární sporty (florbal, futsal) chybí. Široká je i nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. Bookmakeři z WeltBetu se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Kromě sportů si u WeltBet vsadíte i na politické a kulturní dění

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky esportu. Jeho rostoucí popularity si jsou bookmakeři WeltBet dobře vědomi, a tak mu věnují dostatečný prostor.

V případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit na trhy pohybující se kolem 5% marže, i méně! U sázek OVER/UNDER bývá payout v průměru nižší. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje a payout zmenšuje.

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře WeltBet

Velkým lákadlem pro nové sázkaře je v první řadě bonus pro nové sázkaře, díky kterému lze naboostovat bankroll o neuvěřitelných 3 500 €! Bonus je rozdělen do prvních pěti vkladů.

Jednou z dalších výhod je rychlý servis, který je zákazníkům prostřednictvím live chatu k dispozici 24/7. Komunikovat lze v angličtině, němčině, italštině nebo ruštině. Velmi rychlé je i zřízení uživatelského účtu, zabere vám to jen několik málo minut

Každého sázkaře by v první řadě měla zajímat kurzová nabídka a výše kurzové hladiny. Co do šířky příležitostí je nabídka poměrně obsáhlá. Payout sice nepatří k tomu nejvyššímu na trhu, spíše někam do průměru, ovšem účet u WeltBet se rozhodně vyplatí založit, protože v některých případech můžete dostat nejvyšší kurz na trhu!

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemným překvapením je rychlost, s jakou se vám dostane odpovědi. Pokud je zrovna operátor online, odepíše v řádu desítek vteřin.

Operátoři jsou velmi nápomocní a ochotní vám vyhovět za každých okolností. Jejich práce je velmi rychlá a profesionální. Komunikovat s nimi můžete v angličtině, němčině, italštině nebo ruštině.

Kromě live chatu můžete využít i e-mailovou komunikaci. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

 • live chat
 • e-mail: support@weltbet.com
 • FAQ

Naše hodnocení
90 %

Pro české sázkaře je samozřejmě klíčové to, že si mohou u WeltBet vůbec vsadit. Díky tomu si zajistí i vysoký bonus pro nové sázkaře (je rozdělený do prvních pěti vkladů) ve výši až 3 500 €! Pro jeho získání se stačí zaregistrovat a provést vklad.

Poklonu zaslouží rychlá a vždy přístupná online podpora, která je vám k dispozici na live chatu. Rozhraní sázkové kanceláře je přehledné a v kurzové nabídce se zorientujete velmi snadno. Co se kurzové nabídky týče, tak její šíře je dostačující a hlavní trhy potěší i příjemnou marží.

Vytknout se dá snad jen absence mobilní aplikace a live streamů. Přestože WeltBet nedisponuje českou licencí, jsou sázkaři z České republiky a Slovenska akceptováni.

 

 • Vysoký vstupní bonus až 3 500 €
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Spolehlivá a stabilní společnost
 • Live chat 24/7
 • Chybí mobilní aplikace
 • Chybí live streaming
 • Některé sporty (florbal, futsal) v nabídce nenajdete

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2021
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Druhy kurzů
Platební metody Revolut, eZeeWallet, Kryptoměny, MiFinity, MasterCard, Skrill, Paysafecard, Neteller
Jazyky ru, it, hu, de, en

WeltBet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

Pro nové sázkaře je připraven nebývale vysoký bonus v celkové hodnotě 3 500 €. Bonus je rozdělen do prvních pěti vkladů.

Pravidelní sázkaři mohou využívat 20% reload bonus ke každému dalšímu vkladu. Kromě těchto dvou bonusů je v aktuálné nabídce ještě také pravidelný týdenní cashback.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet, elektronických peněženek či kryptoměn.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.. Myslete však na to, že sázková kancelář má právo vás při požadavku o výběr prostředků prověřit (může chtít dokázat, že jste skutečným majitelem účtu), a to pomocí nějakého výpisu s vaším jménem.

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři jsou k dispozici 24/7 a jejich pohotovost je až neskutečná. Pokud je zrovna někdo volný, dostane se vám odpovědi během několika vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i e-mail support@weltbet.com, ovšem čekat na odpověď budete určitě déle, než když se zeptáte přímo na live chatu.