1xBit

1xBit

80%

Vstupní bonus až do 7 BTC!

Vstupní bonus až do 7 BTC!

Maximální výše bonusu 7 BTC

Minimální vklad 0 BTC

Procentuální výše bonusu 100%

Wagering (protočení vkladu) 40

Výherci 

Základní informace o 1xBit

Sázkovou kanceláří 1xBit uděláme radost především vyznavačům kryptoměn. Společnost vsadila vše na jednu kartu a rozhodla se akceptovat pouze kryptoměny (nejen bitcoin), díky kterým je hráčům poskytnuta větší anonymita. Z našeho pohledu jde o její největší přednost a slabinu zároveň. Své příznivce ovšem rozhodně má, a není jich málo.

Po kurzové stránce je vše v pořádku. Payout se pohybuje v běžné výši ostatních sázkových kanceláří a v nabídce najdete velký výběr sportovních a e-sportových událostí, a to nejen těch velkých, ale i nižších lig a méně sledovaných soutěží. 

O celosvětové popularitě a velkých ambicích 1xBit svědčí mj. i více než 60 jazykových mutací webu (včetně češtiny) či přes 10 tisíc odběratelů na telegramu.

Důležitá informace: Sázková kancelář 1xBit akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

 

Historie a background 1xBit

1xBit funguje od roku 2016 a její původ je podobně jako u mnoha dalších kvalitních sázkových kanceláří v Rusku.

V současné době jsou držiteli licence vydané Curacaem pod řízením firmy 1X Corp N.V. Pokud vám je toto jméno povědomé, máte pravdu. Pod správu této společnosti spadá i velmi populární sázkovka s vysokými kurzy 1XBet. Naštěstí, narozdíl, od slavnějšího sourozence, jsou čeští hráči u 1xBit akceptováni.

Stránky jsou k dispozici ve více než šesti desítkách jazykových mutací a čeština není výjimkou.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítání, stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

 

Jak začít? - registrace a verifikace sázkařského účtu

Proces založení nového účtu je oproti způsobům, na něž jste zvyklí u jiných sázkových kanceláří, odlišný. V případě, že jste na 1xBit poprvé a chcete si založit sázkařské konto, kliknete na políčko "REGISTRACE" v levém horním rohu a váš účet je vytvořen a rovnou jste přihlášení.

Při registraci vám je automaticky vygenerováno číslo účtu a heslo. Tyto informace si můžete nechat zaslat na e-mail, uložit si je do souboru nebo si je stáhnout ve formě obrázku. Rovněž si můžete potvrdit vaši mailovou adresu pro případ, že by bylo nutné obnovit váš herní účet.

V porovnání s registrací u jiných společností je vše nesmírně rychlé, a co především, anonymní. Právě internetová anonymita je v oblasti kryptoměn velkým tématem a sází na ni také u 1xBit. S kryptosvětem souvisí i vyšší ochrana a zabezpečení dat. U 1xBit tomu jdou naproti dvoufázovým ověřením (najdete v sekci "Můj účet" v kategorii "Bezpečnost").

 

Kurzová nabídka a hladina u 1xBit

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu - ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. Filtrovat můžete kromě druhů sportů i hodiny, příp. dny, kdy se příležitost hraje. Velmi zajímavá je možnost zvolit si filtr s nabídkou podle konkrétní země (sekce "TOP Championships"). Aktivací tohoto filtru dostanete nabídku soutěžních lig dané země a také nabídku na sázky národního týmu (např. EHT v hokeji, kvalifikace MS ve fotbale apod.), zástupců v mezinárodní konfrontaci, ať už týmů (sázky na hokejovou a fotbalovou Ligu mistrů, Evropskou ligu apod.) či jednotlivců (to se týká např. tenistů).

Do live nabídky se dostanete jedním tlačítkem a výborná je i funkce lupy, která pomůže urychlit hledání. Z nabídky sportů lze sázet v podstatě na vše. Velkou výhodou pro sázkaře je i rozsáhlá nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. Bookmakeři z 1xBit se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. 1xBit myslí i na sázkaře vyhledávající dlouhodobé sázky, které mají svou vlastní kategorii. Setkáte se zde s kurzy např. na to, kdo vyhraje v určité disciplíně olympijské hry, kdo ovládně jednotlivé ligy či světový pohár atd. Kromě sportů si u 1xBit vsadíte i na počasí či politické a kulturní dění.

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, mohou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete. 

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky esportu. Jeho rostoucí popularity si jsou bookmakeři ve 1xBit dobře vědomi, a tak mu věnují dostatečný prostor.

V případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit na trhy pohybující se kolem 5% marže, i méně! Takto nízká marže bývá k vidění i asijského handicapu a OVER/UNDER. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje.

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře 1xBit

 • Anonymita - váš účet je automaticky vygenerované číslo (můžete potvrdit svou e-mailovou adresu, ale nemusíte). Účet je navíc veden v kryptoměnách, takže transakce probíhají přes některý ze způsobů podporující anonymitu.
 • Obrovský vstupní bonus, který je rozdělen do prvních 4 vkladů - celkem lze získat až 7 bitcoinů!
 • Široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet. To stejné platí i pro live sázení.
 • Jednoduchá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Povedená a intuitivní mobilní aplikace dostupná pro iOS a Android.
 • ✅ Multi-LIVE - v této sekci si můžete přidávat live zápasy, které se vám seřazují a vy na ně můžete sázat či sledovat live stream, aniž byste museli překlikávat v nabídce.
 • ✅ Live streaming
 • ✅ Možnost Cashoutu
 • ✅ VIP cashback
 • ✅ Rychlé vklady a výběry

 

Kontakt a podpora

Podpora 1xBit je na velmi vysoké úrovni. Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7 a pokud je zrovna někdo z operátorů volný, odpoví vám v řádu desítek vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří kontaktní formulář či e-mail.

 • live chat
 • e-mail: support-en@1x-bit.com
 • kontaktní formulář 

 


Naše hodnocení
80 %

Jedním slovem inovativní. Přesně tento přívlastek vystihuje sázkovou kancelář 1xBit nejlépe. Díky čistě kryptoměnové politice, které se 1xBit drží, jste chráněni anonymitou. To je největší devíza této společnosti. Registrace proběhne automaticky bez zadávání osobních údajů (je vám přiděleno vygenerované číslo a heslo).

Celkově lze hodnotit sázkovou kancelář 1xBit pozitivně. Kurzová hladina patří k lepšímu průměru a předzápasová nabídka je velmi široká. Na výběr máte z mnoha druhů sportů a soutěží (včetně méně sledovaných a nižších úrovní). Vzhledem k tomu, že za 1xBit stojí stejná společnost jako za 1XBet nelze čekat nic jiného než vysoký standard. Live sázení je navíc podpořeno live streamem a možností tzv. Multi-LIVE (vysvětleno v sekci výše).

Poklonu zaslouží rychlá a vždy přístupná online podpora, která je vám k dispozici na live chatu. 

Nechybí ani spolehlivá a rychlá mobilní aplikace.

Přestože 1xBit nedisponuje českou licencí, jsou sázkaři s českou a slovenskou IP adresou akceptováni.

 

 • Obrovský vstupní bonus do výše až 7 bitcoinů
 • Velmi rychlá live podpora
 • VIP cashback (víceúrovňový VIP program)
 • Live sázení
 • Live streaming
 • Mobilní aplikace
 • Anonymní účet (účet v kryptoměnách bez osobních údajů)
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Multi-LIVE
 • Ne úplně dobrý překlad do češtiny (při výběru sázky raději přepnout do angličtiny)
 • Slabší kurzová hladina u vedlejších trhů
 • Vzhledem ke kryptoměnám je omezená možnost vkladů a výběrů
 • Neakceptuje FIAT platby

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2016
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Druhy kurzů
Platební metody Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash, OmiseGo, Chainlink, BitShares, Basic Attention Token, Tether, Binance Coin, Tron, Cardano, Dai, EOS, Stellar, Paxos Standard Token, USD Coin, Dogecoin, Dash, Monero, NEM, Zcash, Bitcoin Gold, DigiByte, Ethereum classic, Verge, TrueUSD
Jazyky pl, sw, sq, he, kk, ko, lt, nl, tg, ku, ka, pt, ro, sr, es, th, tr, uk, uz, vi, hi, sv, no, et, fi, fr, el, hu, id, it, ja, lv, mk, ms, hr, zh, cs, en, de, sk, hy, az, bs, bg, mn

1xBit akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

Při registraci u 1xBit nezadáváte své osobní údaje, ale účet se vám vytvoří vygenerováním náhodných čísel, která používáte při přihlašování. Jako měnu lze navíc používat pouze některou z kryptoměn.

1xBit akceptuje pouze kryptoměny.

Především neuvěřitelně obrovský vstupní bonus ve výši až 7 bitcoinů, který je rozdělený do prvních 4 vkladů.

Ano, u vybraných zápasů je k dispozici i live stream a živé přenosy lze sledovat i bez registrovaného účtu.

Ano, 1xBit disponuje velmi povedenou mobilní aplikaci pro kurzové sázení. Ke stažení pro iOS i Android.

Nejrychlejší možností je live chat. Operátoři jsou k dispozici neustále a odpověď dostanete zpravidla v řádu desítek vteřin. Také můžete využít kontaktní formulář či e-mail "support-en@1x-bit.com".