1XBet

95%


Přehled bonusů 

Základní informace o 1Xbet

Stabilní sázková kancelář 1Xbet se za deset let působení na poli online sázení vyprofilovala v lídra trhu. Svou pozici si vybudovala díky kvalitní práci, snaží se uspokojit i ty nejnáročnější sázkaře. Bohatá nabídka, vysoká kurzová hladina (mnohdy až 98 %!), nepřeberné množství platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn) či velké množství live streamů jsou základní kameny úspěchu neustále rostoucího bookmakera. 

Sázková kancelář 1Xbet má velmi široké pole sázkařů především na východě v Kazachstánu, Ázebájdžánu, Ukrajině apod. Populární je také v Nigérii a dalších afrických zemích (kromě světové domény ".com" vlastní 1Xbet licenci a doménu i v Nigérii, Kamerunu, Ugandě či Senegalu). Bohužel, pro nás Evropany, je ve spoustě zemí 1Xbet nedostupný, a to nejen v ČR, ale i v Německu, Francii, Itálii, UK, Rakousku, Slovensku, Polsku apod.

Důležitá informace: Sázková kancelář 1Xbet v současnosti neakceptuje sázkaře s IP adresou z České republiky, proto je potřeba používat VPN. Sázkaři žijící mimo Českou republiku 1Xbet používat mohou. 

 

 

Historie a background 1Xbet

1Xbet je zaběhlá sázková kancelář založená ruskou firmou, která ihned po svém vzniku v roce 2007 začala rychle růst. V daném roce začala společnost fungovat jako sázková kancelář a v roce 2011 spustilia online internetové sázení.

V současné době jsou držiteli licence vydané Curacaem pod řízením firmy 1X Corp N.V. se sídlem v Curacau. Na zahraničním trhu již stihli předběhnout desítky konkurenčních webů a patří mezi lídry na trhu. Chlubit se mohou zejména svou velmi vysokou kurzovou hladinou. Své stránky poskytují v desítkách jazyků, český zákazník se však bohužel s českou IP adresu na web nedostane.

 

 

Jak začít? - registrace a verifikace sázkařského účtu

Proces registrace je velmi jednoduchý a svižný, takže není třeba vyplňovat zdlouhavé formuláře a můžete se registrovat dokonce čtyřmi různými způsoby, a to jedním kliknutím (zvolíte si pouze rezidenci a měnu), přes e-mail, přes telefon nebo přes váš profil na některé sociální síti. V případě, že se registrujete z České republiky, budete muset použít VPN, jinak vás bude 1Xbet blokovat. Celá registrace je samozřejmě zdarma

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.). A zde nastane další kámen úrazu. Pokud totiž sázková kancelář zjistí, že žijete v České republice a registrovali jste se odjinud nebo pomocí VPN, může vás okamžitě zablokovat.

 

Kurzová nabídka a hladina 1Xbet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu - ke kurzové nabídce. Kurzová nabídka je hlavním důvodem, proč se vyplatí u 1Xbet sázet a proč nás tak velmi mrzí, že čeští hráči jsou blokováni. Kurzová hladina je obří! 1Xbet má opravdu vysoké kurzy, které patří mezi vůbec ty nejvyšší na trhu. Vždyť průměrný payout je u mnoha webů zabývající se recenzemi sázkových kanceláří udáván kolem 97 %! Hlavní trhy mívají i 99 %! V tomto ohledu patří společně s PINNACLE mezi lídry.

Jejich bookmakeři navíc patří mezi ty nejrychlejší - velmi často vypisují mezi prvními, to je další důvod, proč patří mezi špičku. Co se týká limitů, jsou průměrné, právě s ohledem na zmíněné vysoké kurzy. Jinými slovy nebudete schopni sázet za nadměrně vysoké částky, ale ani vás nebudou omezovat do nesmyslně nízkých a nepřijatelných limitů.  

Dalším pozitivem je až neobvykle široká nabídka soutěží, na něž můžete sázet. Totéž platí i pro sázení během zápasu. Nabídka live sázení je jedna z nejširších vůbec a skoro vždy platí, že zápas, u kterého jsou vypsány předzápasové kurzy se pak následně dá sázet i live. Výše kurzů taktéž drží vysoký standard.

 

Benefity a funkce 1Xbet

 • ✅ Vysoká kurzová hladina! Lídr trhu, průměrný payout u hlavních trhů ve výši kolem 97 %. Mnohdy se setkáte i s payoutem 99 %! Navíc bookmakeři 1Xbet vypisují mezi prvními.
 • ✅ Velmi široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet. Nabídka 1Xbet je jednou z nejširších ve světě kurzového sázení. To stejné platí i pro live sázení.
 • Nabídka live streamů je také na top úrovni. Nepřeberné množství přenosů, na které jsou čeští sázkaři zvyklí trřeba u Tipsportu.
 • ✅ Velmi povedená mobilní aplikace dostupná na operačními systémy iOS i Android. Pro Android si dokonce můžete stáhnout 1Xbet prohlížeč. Pokud místo smartphonu vlastníte zařízení s Java, i pro tato zařízení lze stáhnout aplikaci.
 • ✅ Mnoho platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn).
 • Cashout
 • ✅ Multi-view
 • ✅ Rychlé výběry

Naše hodnocení
95 %

Z pohledu funkcionalit a estetického dojmu se stránka opravdu vydařila. Ať už máte rádi jakýkoli druh sázení nebo online casino hry, určitě si přijdete na své. Proces registrace je velmi jednoduchý a svižný, takže není třeba vyplňovat zdlouhavé formuláře a můžete se registrovat dokonce čtyřmi různými způsoby.

Rozsah nabídky u sportovního sázení je tak široký, že pokud se něco hraje, téměř určitě u 1Xbet na tuto událost najdete vypsané kurzy. Navíc, na poměry konkurence své kurzy vypisují velmi brzo, což poskytuje lákavé šance ulovit velmi hodnotné kurzy.

Bonusy jsou také velmi zajímavé, protože kromě pěkného vstupního bonusu za první vklad je možné průběžně využívat několik dalších promoakcí, které vám mohou přinést další peníze a učinit sázení ještě zajímavějším.

Vzhledem k šířce kurzové nabídky, vysokým kurzům a ne tak velkým limitům je hodnocení jedno z nejlepších. 1Xbet patří po právu mezi nejlepší sázkové kanceláře, které na trhu najdete. Jedno velké mínus si 1Xbet zaslouží za licence. Ve spoustě západoevropských států je totiž 1Xbet nedostupný. To samé, bohužel, platí i pro ČR a Slovensko.

 

 • Jedna z nejširších kurzových nabídek na trhu
 • Druhy sázek, které u jiných bookmakerů nenajdete
 • Jedna z nejvyšších kurzových hladin na trhu
 • Bohatý live streaming
 • Mobilní aplikace
 • Atraktivní design
 • Live sázení
 • V mnoha zemích (včetně ČR a Slovenska) nemají licenci a blokují přístup na web

Přejít na web

Podrobné specifikace

Založení 2007
Mobilní aplikace Ano ano
Live stream Ano ano
Cashout Ano ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ne
Live podpora Ano ano
Průměrný payout 97%
Druhy kurzů Decimal (2.00), Fractional (1/1), American (100)
Platební metody Bank transfer, Bitcoin, VISA, ecoPayz, Neosurf, Neteller, PayPal, Paysafecard, Qiwi, Skrill, MasterCard, Maestro, Litecoin, Ethereum, Ripple, WebMoney, AstroPay, VISA PurplePay, Bitcoin Cash, Dogecoin, SticPay, Multibanco, Perfect Money, ePay, Pay4Fun, Payeer, Dash, Monero, Zcash, Bitcoin Gold, DigiByte, Qtum, Verge, Tron, Jeton, Sofort Banking, American Express, Boku, EntroPay, Todito cash, Flexepin, CashtoCode, VISA Debit, Kryptoměny
Jazyky en, de, ar, hy, az, bn, bg, zh, fr, el, hu, id, it, ja, lv, pl, pt, ro, ru, es, th, tr, uz, vi, ka, sq, he, ko

Časté dotazy

Bohužel, ne. 1Xbet nepovoluje sázkařům s českou IP adresu vstup na web, protože nevlastní licenci pro český trh. Pokud ovšem žijete v zahraničí (v některé ze zemí, kde 1Xbet vlastní licenci), můžete se zaregistrovat bez problémů.

1Xbet je specifický svými vysokými kurzy a širokou nabídkou. Z českých sázkových kanceláří se mu nejvíce přibližuje Tipsport či Chance.

Mezi partnerskými sázkovými kancelářemi máme mj. kryptoměnového bookmakera 1xBit, který spadá pod stejnou společnost jako 1Xbet. Vysoké kurzy rovněž můžete čekat u 22bet, GG.BET či MostBet

 

Webový portál o kasinech a sázkových kancelářích

Využijte naše kompletní zázemí pro všechny sportovní fanoušky a sázkaře. Přečtěte si recenze těch nejlepších sázkových kanceláří a online kasin. Těšit se můžete také na unikátní platformu pro sázkaře s živými statistikami a průběžnými výsledky.