Velký přehled sázkových kanceláří

Velký přehled sázkových kanceláří
 

Pokud jste úplný začátečník, není nic jednoduššího než si založit účet v jedné z českých sázkových kanceláří, jako jsou např. TipsportFortunaChance nebo SYNOTTip. Největší výhoda je, že jsou v češtině, sází se v korunách a při jakémkoli problému vše snadno vyřešíte s podporou. Kromě toho všeho navíc můžete využít bonusů bez nutnosti vkladu a nastartovat váš bankroll

Po tom, co se rozkoukáte a zorientujete ve světě kurzového sázení, můžete se vrhnout i na zahraniční sázkové kanceláře. Ty mnohdy nabízejí zajímavější kurzy, jiné druhy sázek nebo lukrativnější bonusy. Pokud se nemůžete rozhodnout, u které sázkové kanceláře založit účet, můžete zkusit Sportmarket.

Užitečné informace, čím se řídit při výběru sázkové kanceláře, získáte v naší Akademii kurzového sázení, konkrétně ve 4. Lekci - Výběr sázkové kanceláře.

 

Přehledný seznam sázkových kanceláří

Porovnejte a vybírejte. Stačí kliknout na logo sázkovky, která vás zajímá a otevře přehledná interaktivní osnova včetně naší úplné recenze i hodnocení uživatelů. Máte vy sami osobní zkušenost nebo doporučení? Podělte se s ostatními.

 

České sázkové kanceláře

Za české sázkové kanceláře považujeme ty, které mají sídlo v České republice a také provozují kamenné pobočky či jiná kontaktní místa. Dalším společným znakem českých sázkových kanceláří může být to, že všechny tyto společnosti u českých hráčů vyžadují dokončení registrace osobní návštěvou na těchto kontaktních místech.

Za největší výhodu považujeme absolutní bezproblémovost při řešení jakýchkoli problémů. Veškerá komunikace samozřejmě probíhá v češtině a kdyby na to přišlo, vždy se dá osobně zajít na pobočku a tam vše spolehlivě vyřešit. Transakce pochopitelně probíhají v českých korunách, vše se tedy děje poměrně rychle a hlavně bez poplatků za konverzi měny.

Více informací včetně seznamu českých sázkových kanceláří najdete v "Sázení u českých sázkových kanceláří".

200 Kč zdarma u Chance za registraci
 

Zahraniční sázkové kanceláře

Za zahraniční sázkové kanceláře považujeme všechny ty, které nemají sídlo v České republice. Hlavní rozdíly spočívají ve způsobu registracepřevodu peněz a v možnostech sázení.

Účet si založíte snadno a rychle online. Nečekají na vás žádné extra zvláštnosti. V sekci "registrace" vyplníte do nachystaného formuláře všechny pravdivé osobní údaje včetně emailové adresy a telefonního čísla. Email zpravidla ověříte ihned - kliknete na ověřovací link, který by vám měl ihned vzápětí přijít na zadanou mailovou adresu. Někdy se také současně ověří mobilní číslo, většinou formou nějakého kódu v SMS zprávě, který vyplníte do příslušného políčka. 

Obecně známo, že 1. 1. 2017 vešel v platnost zákon upravující otázku licencí v souvislosti s působením sázkových kanceláří na území České republiky. Dosud však tato otázka stále není úplně vyřešena a bez problému lze u některých ověřených zahraničních sázkových kancelářích sázet i nadále. Ty spolehlivé, námi dlouhodobě prověřené a nejvíce používané, jsou 22Bet, FEZbet, Rabona či SportMarket. Jednou z malá zahraničních sázkových kanceláří, které působí na českém trhu a vlastní licenci MF je Betano. Více informací o zahraničních sázkových kancelářích najdete v "Sázení u zahraničních sázkových kanceláří".

 

Sázkové kanceláře bonusy

Přehledně a vše na jednom místě. Vyberte si typ bonusu na sázení. Bonus bez vkladu. Bonus za registraci i bonusy ke vkladu. Nabídku průběžně aktualizujeme a rozšiřujeme, proto doporučujeme dát si stránku do záložek a občas mrknout co je nového.

České sázkové kanceláře i zahraniční sázkové kanceláře a jejich nové bonusy. To nej z obou světů vás čeká v této sekci. Pozor! Nejvyšší bonus nemusí být vždy ten nejvýhodnější. Je třeba vnímat požadavky na prosázení bonusové částky, lhůtu apod.

Vstupní bonus u 22Bet

 

Sázkové kanceláře: Bonusy bez nutnosti vkladu

Tento populární druh bonusu aktuálně nabízí 4 české sázkové kanceláře (TipsportFortunaChanceSYNOTTip). Jejich výše se pohybuje od 150 do 500 Kč.

Více informací najdete v "Sázkové kanceláře: bonusy bez nutnosti vkladu".

 

Sázkové kanceláře na E-sport

Pokud sledujete moderní trendy i v sázení, jistě vám neunikla stále rostoucí popularita e-sportu. Elektronický sport nabízí v dnešní době série turnajů s dotacemi, které se vyrovnají pokeru nebo golfu. Během následujících let nás v tomto odvětví čeká i značný nárůst sázek, a aby vám neujel vlak, navazujeme spolupráce se sázkovými kancelářemi, jejichž gró tvoři sázení na e-sport. Na výběr máte např. LOOT.BET či 22Bet.

Loot.bet registrace

 

Filtry a řazení sázkových kanceláří
 

Pro jednoduchou orientaci v seznamu našich partnerských sázkových kanceláří jsme přidali filtry a řazení podle zvolených preferencí. Každý bookmaker od nás na základě našich vlastních zkušeností a spokojenosti dostal procentuální hodnocení. K seřazení podle tohoto kritéria stačí kliknout na "Seřadit podle: Hodnocení". Dále pak můžete řadit jednotlivé společnosti podle roku založení a především podle wageringu, neboli počtu protočení vstupního bonusu předtím, než si jej budete moct vybrat, a také podle celkového počtu bonusů.

Velkým pomocníkem při výběru ideální sázkové kanceláře by měly být i filtry, kterých si můžete všimnout vlevo vedle přehledu sázkových kanceláří v poli "Filtrování". Pokud hledáte primárně bonusy, které společnost nabízí, není nic lehčího, než zatrhnout, o jaké bonusy máte zájem. Ve filtru platebních měn jsou k dispozici nejvyužívanější způsoby, kterými můžete dotovat své sázkařské konto (nechybí ani populární kryptoměny).

Bookmakery si lze vytřídit rovněž podle akceptovatelné měny a podle jazyku, v němž je rozhraní. Hodí se i filtry podle jurisdikce, v níž je společnost licencována. Dále si můžete zvolit, zda požadujete, aby měla sázková kancelář VIP program, vlastní mobilní aplikaci a nabízela live stream a cashout.   

 

Strategií o tom, jak koncipovat své sázky, existují desítky. Žádná z nich však nezaručuje úspěch. To ovšem neznamená, že vaše sázení nebude ziskové. Úspěchu lze jít výrazně naproti sázením value (hodnotných) kurzů. Umění rozpoznat hodnotný kurz je běh na velmi dlouhou trať, nečekejte proto, že se to naučíte ze dne na den.

Dalšími strategiemi, které sázkaři znají, mohou být např. sure betting (sázení na jistotu) či zrádný Martingale, který rozhodně nedoporučujeme.

Samotný proces sázení na sport není v dnešní době ničím složitým. Vsadit si může každý, kdo dovršil 18 let a má účet u některé ze sázkových kanceláří. Registrace probíhá velmi rychle a vše lze vyřídit online z pohodlí domova.

Více informací o sázení na sport naleznete v naší Akademii kurzového sázení.

Velmi komplexní problém, jehož vyřešení vyžaduje především kombinaci dodržování správného bankroll managementu a používání value bettingu.

Pokud jste v kurzovém sázení dosáhli takové úrovně, že přemýšlíte nad tím, že se budete živit pouze sázením, raději si to promyslete ještě jednou. Život profesionálního sázkaře není žádný med a jde o obrovský nápor na psychiku. Jako sázkař profesionál nebudete mít jistý pravidelný příjem, což může v případě dlouhé špatné série reálně ohrozit vaši existenci. V České republice navíc z důvodu nedostatečného konkurenčního prostředí hrozí úspěšným sázkařům limitování ze strany bookmakerů. Živit se sázením není nemožné, jen je to velmi těžko proveditelné. Několik základních rad pro vás však máme. Více v Akademii kurzového sázení.

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Záleží na sázkaři, co od sázkové kanceláře požaduje. V případě, že mu jde o nejvyšší kurzy na trhu a minimální limitování ze strany bookmakerů, bude pro něj nejlepší volbou profesionální sázková kancelář, např. Pinnacle (v lepším případě broker Sportmarket, který sdružuje více sázkových kanceláří a burz pod jedním hráčským účtem). Pro sázkaře, který rád sleduje online streamy, doporučujeme Tipsport. Všichni ostatní naleznou odpovědi v našem přehledu sázkových kanceláří.

Sázet u Tipsportu můžete odkudkoli již během pár minut od registrace. Stačí navštívit naši recenzi, kde se dozvíte vše potřebné.

Pro postup získání obrovského bonusu ve výši až 50 000 Kč u jedničky na českém trhu navštivte naši recenzi, kde se vše dozvíte.

V současné době je to pro občany žijící na území České republiky kvůli zákonům velmi obtížné. Jednou z alternativ představuje použití VPN, to však našim sázkařům nedoporučujeme, protože jim hrozí sankce. Mnoho zahraničních sázkových kanceláří navíc ani českým občanům neumožňuje registraci či přímo blokuje IP adresy. Existují ovšem i sázkové kanceláře, které českou licenci nemají, a přesto dovolují českým občanům sázet. Mezi takové případy patří 22bet, Loot.bet, FEZbet, Rabona, Librabet a další (najdete v sekci sázkové kanceláře).

Mnohem snažší to však v tomto ohledu mají našinci žijící v zahraničí.

Na live sázení panují mezi sázkaři dosti protichůdné názory. Jedni ho milují a pravidelně zařazují do své sázkařské rutiny, druzí ho naopak odsuzují a žehrají na něj. Jedno je však jisté, být ziskový v live sázení, je i přesto, že lze utkání sledovat pomocí streamů a reagovat tak na dění na hřišti, velmi obtížné. Proč? Jednak kvůli vyšší marži a také proto, že pro vypisování live sázek se dnes již takřka výlučně používají sofistikované softwary, které poskytují sázkovým kancelářím potřebnou výhodu.