Sázkové kanceláře nabízející live stream

Možnost zapnout si online stream sportovního utkání dnes patří mezi očekávané benefity, které sázkové kanceláře nabízí. Ne všechny však investují prostředky do nabídky sportovních přenosů, které následně svým sázkařům streamují. V Česku naštěstí máme jednoho z lídrů celosvětového trhu online streamů - TV Tipsport. U kterých dalších sázkových kanceláří narazíte na nabídku online přenosů?

Nabídka online streamů českých sázkových kanceláří

Jedničkou na trhu není nikdo jiný než jednička na trhu Tipsport. Pánové z Berouna si jsou moc dobře vědomi toho, jací jsou tuzemští sázkaři nadšení fandové a že mají rádi na výběr. K jejich nabídce se ještě dostaneme. Společně s Tipsportem zaujímá pomyslné první místo Chance. Je to z důvodu, že spadá pod holding Tipsportu a její nabídka je tak totožná s "modrými". Širokou nabídkou se může pyšnit také Fortuna. Její Fortuna TV nabízí stovky přímých přenosů z celého světa denně. Zajímavé přenosy naladíte i u Sazky. Za to u SynotTIPU byste online streamy v současnosti hledali marně. V minulosti jsme jakési pokusy s živými přenosy zaznamenali, ovšem zřejmě se nedočkaly takového úspěchu, aby stálo za to v nich pokračovat. 

Tipsport TV

Na internetové televizi Tipsport TV denně naladíte stovky přímých sportovních přenosů z celého světa. Můžete sledovat např. hokejovou Tipsport extraligu, NHL, KHL, zápasy hokejového MS, evropské fotbalové ligy, tenisové turnaje úrovně ATP, WTA, challenger i ITF a mnoho dalších sportů a prestižních lig (házená, basketbal, volejbal, baseball, americký fotbal, atd.). Výběr je až neuvěřitelný, každý sportovní nadšenec si přijde na své. 

Ke sledování live streamů musíte mít u Tipsportu aktivní herní účet. Po předregistraci na internetu můžete sledovat živé přenosy pouze po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit plnou registraci, jinak nebudou přenosy přístupné. Registrovaným uživatelům živé přenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč (platí pro všechny streamy s výjimkou 1. české fotbalové ligy). Podmínka sledování streamů z 1. české fotbalové ligy: přenosy z této soutěže můžete sledovat pouze v případě, že jste si vsadili v den zápasu nebo předchozí den (přičemž sázka může být v libovolné výši), anebo pokud máte na kontě zůstatek ve výši alespoň 100 Kč.

Pro sledování Tipsport TV se stačí přihlásit ke svému účtu, kliknout na sekci TV a vybrat si z programu zápas, který chcete sledovat. Okno s přímým přenosem se zobrazí v prostřední části stránky. Lze dokonce sledovat dva live streamy zároveň. Okna si seřadíte vedle sebe.

Kompletní nabídku dnešních přímých přenosů naleznete vždy v levé části menu. U všech aktuálně vysílaných duelů s live sázkami uvidíte také aktuální skóre. Po kliknutí na zvolené utkání se zobrazí kompletní nabídka live příležitostí.

Tipsport live stream

Chance TV

Pro TV Chance platí úplně to stejné, co je zmíněno u Tipsport TV. Je tomu tak, protože společnost Chance spadá pod holding Tipsportu.

Fortuna TV

Internetová televize Fortuna TV tvoří konkurenci větší a známější Tipsport TV. I zde denně naladíte stovky přímých sportovních přenosů z celého světa. Sledovat můžete téměř vše od nejznámějších lig světa jako NHL, KHL, zápasů hokejového MS, evropské fotbalové ligy, tenisových turnajů úrovně ATP, WTA, challenger i ITF a mnoho dalších sportů a prestižních lig (házená, basketbal, volejbal, baseball, americký fotbal, atd.) až po závody Nascar. Stream si můžete zvětšit i do celého okna! Výběr je až neuvěřitelný, každý sportovní nadšenec si přijde na své.

Ke sledování live streamů musíte mít u Fortuny aktivní herní účet. Aby vám live stream fungoval, je nutné mít na hráčském účtu nějaké peníze (postačí minimální zůstatek) a zároveň mít za poslední týden vsazený alespoň jeden tiket v libovolné výši.

Pro sledování Fortuna TV se stačí přihlásit ke svému účtu, kliknout na sekci LIVE a vybrat si z programu zápas, který chcete sledovat. Aktuální nabídku přímých přenosů si můžete jednoduše vyfiltrovat v sekci LIVE, kde kliknete na tlačítko "Pouze stream".

Sazka TV

Kvantitou přenosů zatím Sazka zaostává za stálicemi Tipsportem, Chancí a Fortunou, nicméně i ona si hledá své místo na slunci. V nabídce narazíte především na streamy z tenisových turnajů a fotbalových lig z celého světa. Věříme, že i Sazka bude svou nabídku postupně rozšiřovat.

Nabídka online streamů zahraničních sázkových kanceláří

Po nabídce tuzemských sázkových kancelářích, kde hrají prim především Tipsport a Chance, vás neochudíme ani o pohled do zahraničí. A že budete mít z čeho vybírat. Rozhodně se vyplatí mít účet u co největšího množství sázkových kanceláří. Poté nebudete ve svém výběru nijak omezeni.

1Xbet

Jednou z nejširších nabídek vůbec se pyšní světoznámá sázková kancelář 1Xbet. Pro občany České republiky to má ovšem jeden háček - nejsou v 1Xbet akceptováni. Možným řešením je použití VPN.

1xBit

Čistě kryptoměnová sázková kancelář 1xBit nabízí rovněž velmi širokou nabídku online streamů. Aby také ne, když spadá pod stejného provozovatele jako slavnější 1Xbet. Většinu z přenosů navíc můžete sledovat i bez registrovaného účtu.

1xBit nabízí ještě jednu specialitku, a sice tzv. Multi-LIVE. V této sekci si můžete přidávat live zápasy, které se vám seřazují a vy na ně můžete sázat či sledovat live stream, aniž byste museli překlikávat v nabídce.

LOOT.BET

Sázková kancelář orientující se převážně na e-sport skrývá jedno obrovské překvapení! Online streamy zde totiž můžete sledovat i bez registrovaného účtu! A nejde jen o přenosy e-sportových duelů, kterých je přehršel (lze sledovat v podstatě každý zápas, který je v nabídce kliknutím na "LIVE" u zápasu v kurzové nabídce). Sledovat můžete i běžný sport. A že je, z čeho vybírat! Zavítejte do sekce live sázení a přesvědčte se sami! Live stream je k dispozici i u mnoha exotických soutěží, které jiné sázkové kanceláře v nabídce nemají, sledovat můžete např. jordánskou fotbalovou ligu, brazilskou fotbalovou soutěž juniorů, tenisové turnaje UTR a podobné perly.

Utkání, u nichž je k dispozici live stream poznáte jednoduše díky tomu, že v sekci "Live" uvidíte u zápasu ikonu s tlačítkem "play".

Live streamy u LOOT.BET

MostBet

U sázkové kanceláře MostBet se pro sledování live streamu musíte registrovat. Následně máte k dispozici výběr přímých přenosů z mnoha sportovních odvětví. Obrovský výběr nabízí především rychle rostoucí sekce e-sportu. U MostBetu vás samozřejmě neochudí ani o fotbal, hokej, tenis, basketbal, kriket, volejbal, házenou a i další méně sledované sporty (plážový volejbal, stolní tenis,...).

Jak jednoduše zjistit, zda zápas, na který máte vsazeno, je/bude streamován? Přejděte do kurzové nabídky nahoře vpravo klikněte na "Vysílání" či "Stream" (pokud máte stránky v angličtině, což doporučujeme).

GG.BET

Původně e-sportová speciálka GG.BET nabízí také široké množství online streamů, a to nejen ze světa elektronických her (e-sporty lze díky vysílání přes twitch sledovat i bez registrovaného účtu). Události, u nichž je k dispozici online stream, najdete v kurzové nabídce označeny tláčitkem "Watch".

SBOBET

I asijská speciálka SBOBET nabízí live streamy, bohužel však ne pro sázkaře registrované z České republiky.

 

Jednoduše. Stačí navštívit sekci sázkové kanceláře a ve filtru vlevo zaškrtnete políčko "Live stream".

Ne! Jediné, co ke sledování online streamů potřebujete, je registrovaný sázkařský účet a splnit jednoduchou podmínku (nejčastěji podat alespoň jednu sázku v minimální výši za určité časové období).

Jednoho z lídrů celosvětového trhu s online streamy máme přímo v Česku - TV Tipsport. Na internetové televizi Tipsport TV denně naladíte stovky přímých sportovních přenosů z celého světa. Můžete sledovat např. hokejovou Tipsport extraligu, NHL, KHL, zápasy hokejového MS, evropské fotbalové ligy, tenisové turnaje úrovně ATP, WTA, challenger i ITF a mnoho dalších sportů a prestižních lig (házená, basketbal, volejbal, baseball, americký fotbal, atd.). Výběr je až neuvěřitelný, každý sportovní nadšenec si přijde na své. 

Úplně to stejné, co pro TV Tipsport, platí i pro TV Chance. Je tomu tak, protože společnost Chance spadá pod holding Tipsportu.

Skvělou zahraniční alternativou je sázková kancelář orientující se převážně na e-sport LOOT.BET. Ta totiž skrývá jedno obrovské překvapení! Online streamy zde totiž můžete sledovat i bez registrovaného účtu! Stejně je to v i kryptoměnové sázkové kanceláři 1xBit. A nejde jen o přenosy e-sportových duelů, kterých je přehršel (lze sledovat v podstatě každý zápas, který je v nabídce kliknutím na "LIVE" u zápasu v kurzové nabídce). Sledovat můžete i běžný sport. A že je, z čeho vybírat! Zavítejte do sekce live sázení a přesvědčte se sami! Live stream je k dispozici i u mnoha exotických soutěží, které jiné sázkové kanceláře v nabídce nemají, sledovat můžete např. jordánskou fotbalovou ligu, brazilskou fotbalovou soutěž juniorů, tenisové turnaje UTR a podobné perly.