Slot bonusy a užitečné funkce v automatech

Slot bonusy a užitečné funkce v automatech

Online automaty by pro vás neměly být nudné, ani co se týče bonusových funkcí. Každý výherní automat chce světu ukázat, že je ten nejlepší, proto na hráče čekají nejrůznější vychytávky a bonusy, které jejich hraní obohatí. Automaty bonusy rozhodně nešetří.

Zdeněk Utrhlička

Zdeněk Utrhlička

Slot bonusy a užitečné funkce v automatech

Slot bonusy a užitečné funkce v automatech

Online automaty by pro vás neměly být nudné, ani co se týče bonusových funkcí. Každý výherní automat chce světu ukázat, že je ten nejlepší, proto na hráče čekají nejrůznější vychytávky a bonusy, které jejich hraní obohatí. Automaty bonusy rozhodně nešetří.


Free Spiny (zatočení zdarma)

Zatočení zdarma je jedna z nejoblíbenějších funkcí v online slotu. Znamená to pro vás, že se vaše kotouče budou otáčet bez toho, aniž byste za každé otočení museli zaplatit. Výhry z těchto zatočení nepodléhají žádným dalším podmínkám a můžete je svobodně vybrat, nebo z nich zkusit vyhrát ještě více!

Jak získat free spins bonus na automatech

Free spiny mohou být výsledkem vytočení určitých symbolů přímo ve slotu, anebo můžete být odměněni zatočeními zdarma třetí stranou, tj. samotným online kasinem v rámci no deposit bonusu, deposit bonusu nebo věrnostního programu. Automaty bonusy ve formě free spinů jsou opravdu velmi oblíbené. Možnosti získání jsou obrovské!

Free spins bonus v automatech

Zdroj: captaincharity.com

Wild a Scatter symboly na online automatech

Většina slotů je obohacena symboly Wld a Scatter.

Wild symboly většinou slouží jako náhrada symbolu, který je momentálně potřeba k dokončení výplatní řady. Pokud se na vás ale usměje štěstěna a vy dostanete někam na cívky více Wild symbolů, mohou vaší výhry znásobit, nebo dokonce zajistit jackpot!

Scatter symboly není nutné srovnat na výplatní řadu, ale většinou minimálně tři z nich kdekoliv na válcích vám zajistí přísun otáček zdarma.

Wild a Scatter symbol

Zdroj: slotsdaily.co.uk

Funkce Double Up/Double/Gamble: jak zdvojnásobit výhru na automatu

Milovníci hazardu – ZBYSTŘETE! Výherní automaty rádi přinášejí vzrušení svým hráčům a funkce Double Up je toho dokonalým příkladem. Nastává po nějaké výhře, kdy je vám představena možnost zdvojnásobit jí! Funkce zahrnuje krátkou minihru, ať už na principu přebíjení, kdy musíte svými karetními hodnotami přebít karetní hodnoty počítače, anebo jednoduchý hod mincí, kdy jsou vaše šance skutečně 1:1. Máte na to takhle zariskovat?

Gamble funkce v automatech

Zdroj: onlineslotsfinder.com

Auto Spin funkce: jak hrát dlouho s malými vklady

Online casina mají i něco pro lenochy! Nebo teda spíš hráče, kteří mají rádi hodně zábavy, aniž by museli vyvíjet větší úsilí. Funkce Auto Spin je ideální, když chcete například hrát dlouho s malými vklady. Tato funkce vám totiž umožňuje nastavit počet zatočení, která se odehrají bez vašeho přičinění s předem stanovenými výšemi vkladu. Stiskněte poté jednoduše „Spin“ tlačítko a pohodlně se usaďte! Vaše výhry se už hrnou, tak ať je nezmeškáte!

Auto Spin - obrazovka

Zdroj: bigtimegamingfreeplay.com

Fast Spin funkce: jak urychlit výhru na automatu

Takovým dalším vylepšení Auto Spin funkce je Fast Spin. Krom toho, že se vám mohou válce otáčet, aniž byste museli pro každou otáčku stisknout tlačítko, funkce Fast Spin ještě zajistí, že se vaše kotouče budou otáčet až bláznivě rychle. Nebudete tedy vyčkávat dlouhé vteřiny, než se válce dotočí a vaše výhra u vás bude o to rychleji.  Funkce Fast Spin nemusí být vázána na Auto Spin: to znamená, že Fast Spin lze aktivovat s tím, že budete manuálně klikat na tlačítko Spin pro každé zatočení automatu. Fast Spin se někdy také nazývá Quick Spin.

Fast Spin - tlačítko

Zdroj: bigtimegamingfreeplay.com

Max Bet funkce: jak hrát o nejvyšší sázky

Jak název naznačuje, tato funkce vám umožňuje nastavit sázku na nejvyšší možnou, jakou daný slot podporuje. Zpravidla se jedná o velké tlačítko, nezřídkakdy červené, takže si jej jistě všimnete. Stačí jeden klik a vaše sázka automaticky vzroste na maximální hodnotu.

Max bet - tlačítko

Zdroj: gowin.co.uk

Automaty s bonusem, jako jsou například free spiny, jsou dobrou motivací pro roztáčení válců, ale určitě využívejte také další užitečné funkce, které automat nabízí a zvyšuje šanci na výhru.

Automaty bonus zdarma

Automaty bonus zdarma nenabízí tak často, ale noví hráči mohou získat na online automaty registrační bonus zdarma, který se pohybuje většinou kolem 200-500 Kč a můžete tento bonus zdarma hned s chutí protočit, aniž byste utratili korunu ze svého rozpočtu. Podívejte se, ve kterých online casinech najdete nejlepší bonus za registraci na automatech.