Poznejte neuvěřitelný výherní automat Mega Joker (NetEnt)

Úvodní obrázek - Gonzo s tabulí

Hledáte automat ze „starého Las Vegas“, který je zároveň něčím výjimečný? S 3válcovým online automatem Mega Joker od herního studia NetEnt neuděláte chybu ✔️. Jeho 5 výplatních linií vám dokáže, že méně je někdy více…

Zdeněk Utrhlička

Zdeněk Utrhlička

Poznejte neuvěřitelný výherní automat Mega Joker (NetEnt)

Úvodní obrázek - Gonzo s tabulí

Hledáte automat ze „starého Las Vegas“, který je zároveň něčím výjimečný? S 3válcovým online automatem Mega Joker od herního studia NetEnt neuděláte chybu ✔️. Jeho 5 výplatních linií vám dokáže, že méně je někdy více…


Co je to online automat Mega Joker?

Když se řekne tříválcový automat, každý, kdo se alespoň chvíli pohybuje ve světě hazardu, ví, že od takové bedny může očekávat snadný gameplay. Máte pravdu. Mega Joker je velice prostá hra, čehož si na ní její příznivci právě cení. Avšak nejedná se o další ze stovek, ne-li tisíců, běžných 3válcových automatů…

Tato hazardní hra se vyznačuje ovocným námětem, což podtrhuje její klasické ladění. Nechybí zde spousta světel a barevných symbolů. Design se snaží imitovat zážitek hraní reálného automatu. To se dle našeho názoru daří, zejména pokud přihlédneme k faktu, že tato casino hra byla vydána již roku 2013, kdy tvorba dobré grafiky nešla tak snadno jako dnes.

Automat lze rozdělit na dvě části. Horní část je vyhrazena válcům se supermetrem, můžeme ji chápat jako bonusovou část. Spodní část představuje klasický výherní automat.

Za hrou Mega Joker stojí slavná společnost NetEnt, která je lídrem online trhu s hracími automaty, přičemž si za dobu svého působení si dovedla vybudovat obrovskou fanbase.

Automat Mega Joker (NetEnt)

Zdroj: creativ-webstudio.ru

Jak hrát výherní automat Mega Joker (NetEnt)?

Válce hry Mega Joker zdobí třešně, citrony, melouny, zvony, žolíci i truhly s pokladem. Hrát můžete začít ihned poté, co podáte sázku na jeden spin: stačí kliknout na tlačítko „SPIN“, nacházející se v pravém dolním okraji obrazovky, čímž uvedete válce do pohybu. Pokud jste alespoň jednou hráli automat, pak vás ovládání rozhodně nepřekvapí.

Jde-li o sázkové rozmezí, můžete vsadit minimálně 1 € a maximálně 10 €. Maximálně můžete vyhrát zhruba 30 000 €.

Režim Supermeter

Právě supermeter je tou nejvíce unikátní vlastností tohoto výherního automatu. Koncept tohoto bonusového režimu je prostý: vsadíte-li více jak 10 mincí, vaše výhry se automaticky převedou do supermeteru. Děje se tak do doby, než se rozhodnete kumulované výhry sebrat. Díky aktivaci tohoto režimu máte větší šanci na získání vysokých výher, a navíc se automaticky zapojuje do boje o progresivní jackpot. Dále budete moci sázet nad běžné limity sázky a aktivovat všechny výherní linie.

Pokud vám na válce padne žolík (joker) při módu supermeter, získáte tajemnou odměnu, která slibuje vyšší výplatu než hra může běžně nabídnout. Navíc si můžete přijít až k 2 000 mincím.

Náhodný progresivní jackpot

Progresivní jackpot na old-school automatu Mega Joker padá náhodně. Pro hráče to tedy znamená jediné: čím více budete Mega Joker hrát, tím větší je šance, že zrovna na vás se usměje štěstí.

Pro jistotu opakujeme: o jackpot hrajete pouze při aktivovaném supermeteru, tedy v době, kdy vaše sázka činí minimálně 10 mincí.

Informace

Zdroj: pngwing.com

Gamble

Stejně jako většina starších automatů, Mega Joker přichází s funkcí Gamble. Vašim cílem bude uhádnout barvu otočené karty, přičemž při správném tipu zdvojnásobíte vaši výhru.

Volatilita a návratnost automatu Mega Joker (NetEnt)

Další, co je na tomto automatu tak výjimečné a hráče tolik láká, je neuvěřitelná návratnost (RTP) o hodnotě 99 %. To je skoro nejvíc, kolik naleznete ve světě online automatů. Milovníci vzrušení ocení, že tato hazardní hra má vysoký rozptyl.

Automat Mega Joker (NetEnt)

Zdroj: onlineslots.com

Hodnocení online automatu Mega Joker (NetEnt)

Díky svým jedinečným funkcím může stařičký automat Mega Joker stále ještě soupeřit s moderními automaty vyvíjenými v současnosti. Vývojáři dotáhli old-school motiv k dokonalosti, čehož si také cení spousta hráčů, kteří milují atmosféru starých kamenných heren.

Na druhou stranu pro své netradiční provedení nemusí být tato hazardní hra vhodná pro začínající hráče.

Automat Mega Joker (NetEnt)

Zdroj: slotsup.com

Co je to Mega Joker od Novomatic?

Nenechte se zmást stejným názvem. Jedná se o odlišný automat, který vyvinula společnost Novomatic, známá svými Sizzling Hot automaty. Každopádně tato hra má také co nabídnout: například klasický motiv, 5 válců, 40 výplatních linií a průměrnou návratnost 96 %. Nejvyšší možná výhra odpovídá 2 000násobku sázky za 5 jokerů!

Automat Mega Joker (NetEnt)

Zdroj: slotsup.com