V jakých sázkových kancelářích získám free bet?

Free bet neboli volná sázka patří mezi oblíbenou formu bonusu, který je možné od sázkové kanceláře získat. U českých sázkových kanceláří se sice s možností free betu setkáte málokdy, světlou výjimkou je sázka bez rizika do výše až 500 Kč od Synotu, ovšem u zahraničních sázkovek je to vcelku běžný způsob, jakým společnosti motivují a odměňují sázkaře. Podívejme se společně na to, v jakých sázkových kancelářích free bet získáte.

Co je to free bet?

Free bet je speciální druh bonusu, který je sázkaři zpravidla připsán za splnění podmínek promoakce, kterou si pro něj sázková kancelář připraví. Jeho český překlad volná sázka plně vystihuje jeho podstatu. Jde totiž o sázku, kterou podáte za peníze, které vám poskytne sázková kancelář. Všechny free bety ovšem nejsou stejné, pojďme se podívat, které FB získáte u našich sázkových kanceláří. Všechny sázkové kanceláře, které nabízí svým sázkařům nějaký free bet, najdete také zde.

Kde získám free bet?

 1. SYNOTtip - sázka bez rizika až 500 Kč

Tip sázky, která nemá v českém prostředí obdoby. Pro její získání musíte dokončit kompletní registraci (včetně ověření identity a platební metody), následně vložit peníze na účet a do deseti dnů od registrace vsadit jakoukoliv částku s minimálním kurzem 1.50! Následně vám SYNOTtip připíše vsazenou částku až do výše 500 Kč zpět.

Pozor! Je úplně jedno, jestli bude váš tiket výherní či proherní. Bonus obdržíte tak jako tak. Po dokončení registrace navíc obdržíte další bonus ve výši 500 BB. Vložit a vsadit je nutno po dokončení kompletní registrace.

Více informací o sázce bez rizika včetně kompletních podmínek pro její získání naleznete v našem článku "Sázka bez rizika až 500 Kč v SYNOTtipu".

Sázka bez rizika

Zdroj: synottip.cz

 2. Nálož free betů u FEZbet, Librabet, Powbet, Sportazy a Rabony

Mezi sázkové kanceláře s největší porcí free betů patří ty, co spadají pod provozovatele Araxio Development N.V., tedy FEZbet, Librabet a Rabona. Jejich nabídka bonusů je velmi podobná, a pokud u těchto sázkovek sázíte, nezapomeňte, že kromě několika free betů, můžete pravidelně využívat i skvělý reload bonus ve výši až 500 €! Takřka úplně totožnou nabídkou se mohou chlubit také sázkové kanceláře Powbet a Sportaza.

  • Secure bet - free bet až do výše 500 €

Vsaďte si AKO o alespoň 5 příležitostech s min. kurzem 1,80 (pro každou příležitost) a v případě, že vám 1 příležitost na tiketu nevyjde, dostanete zpět 50 % vsazené částky v podobě free betu. Minimální výše kvalifikačních sázek je pro získání FB je 20 €. Maximální výše FB je 500 €. Tento free bet je vázán k vašemu vkladu. Ke každému vkladu do sázkové kanceláře máte nárok na jeden "Secure Bet" free bet. O free bet musí sázkař zažádat prostřednictvím live chatu nebo na mailu příslušné sázkové kanceláře. Před výběrem výhry, která pochází z free betu, musí hráč výši vyhrané částky min. 3x protočit sázkami s min. kurzem 1,50. 

  • Matchday free bet do výše 300 €

Specifický bonus vztahující se na vaše sázky na anglickou Premier League. Pro obdržení bonusu musí sázkař vsadit tři sázky (prematch i live) na zápasy v rámci jednoho stejného hracího dne Premier League s minimálním kurzem 1,80. Free bet je ve výši 10 % hodnoty vašich sázek, a to až do výše 300 €. Tento free bet je vázán k vašemu vkladu. Ke každému vkladu do sázkové kanceláře máte nárok na jeden "Matchday free bet". O free bet musí sázkař zažádat prostřednictvím live chatu nebo na mailu příslušné sázkové kanceláře. Před výběrem výhry, která pochází z free betu, musí hráč výši vyhrané částky min. 3x protočit sázkami s min. kurzem 1,50. 

Matchday free betu jsme věnovali samostatný článek.

  • Correct score free bet do výše 150 €

Pro získání free betu ve výši 50 % vaší předzápasové sázky musíte vsadit sázku na "přesné skóre" fotbalového zápasu. Minimální výše FB je 10 €, minimální výše sázky tedy musí být 20 €. Maximální výše FB je 150 €. Na bonus máte nárok pouze v případě podání předzápasové sázky. Free bet, na který máte nárok, musíte využít pouze v live sázkách. Tento free bet je vázán k vašemu vkladu. Ke každému vkladu do sázkové kanceláře máte nárok na jeden "Correct score" free bet. O free bet musí sázkař zažádat prostřednictvím live chatu nebo na mailu příslušné sázkové kanceláře. Před výběrem výhry, která pochází z free betu, musí hráč výši vyhrané částky min. 3x protočit sázkami s min. kurzem 1,50. 

  • 10% Live-betting Bonus do výše 150 €

Vsaďte během kvalifikačního období (pondělí 0:01 - neděle 23:59) alespoň 5 live sázek na zápasy z vybraných fotbalových soutěží (La Liga, Bundesliga, Premier League, Serie A a Ligue 1) s min. kurzem 1,80 a získejte 10 % zpět z celkové prosázené částky v podobě free betu. Minimální výše kvalifikačních sázek pro získání free betu je 50 €. Maximální výše free betu je 150 €. Tento free bet je vázán k vašemu vkladu. Ke každému vkladu do sázkové kanceláře máte nárok na jeden "10% Live-betting bonus" free bet. O free bet musí sázkař zažádat prostřednictvím live chatu nebo na mailu příslušné sázkové kanceláře. Před výběrem výhry, která pochází z free betu, musí hráč výši vyhrané částky min. 3x protočit sázkami s min. kurzem 1,50. 

  • Příležitostné free bety

Kromě výše zmíněných free betů můžete v těchto sázkových kancelářích narazit také na příležitostné free bety. O těchto akcích bývají sázkaři informováni prostřednictvím e-mailu. Radíme vám také pravidelně nahlížet do sekce "Promotions". Těšit se můžete např. na free bety k fotbalovým akcím jako jsou zápasy Ligy mistrů, Evropské ligy, kvalifikace na MS apod. Tenisové sázkaře potěší bonusové nabídky ke Grand Slamům.

Přiležitostné free bety v sázkové kanceláři Rabona

Zdroj: rabona.com

3. Sports Loyalty Freebet u BetMaster

V sázkové kanceláři BetMaster máte kromě čtyř free betů, na které máte nárok po registraci a provedení prvního vkladu, možnost pravidelně získávat každý týden free bet v hodnotě 20 €.

Promoakce, díky níž máte na FB nárok, se jmenuje "Sports Loyalty Freebet" a najdete ji v sekci "Promotions". Každý týden si můžete díky rozdavačnosti BetMasteru přijít na free bet ve výši až 20 €. Jeho výše se odvíjí od vaší aktivity. Stačí co nejvíce dnů v týdnu vsadit kvalifikační sázku ve výši alespoň 25 € s min. kurzem 1,50. Kvalifikační období je od pondělí (00:01) do neděle (23:59). Free bet vám bude připsán následující pondělí a na jeho uplatnění budete mít 7 dní.

  • Pokud vsadíte 4 dny v týdnu obdržíte následující pondělí 5 € free bet.
  • Pokud vsadíte 5 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 10 € free bet.
  • Pokud vsadíte 6 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 15 € free bet.
  • Pokud vsadíte 7 dní v týdnu obdržíte následující pondělí 20 € free bet.   
Sports Loyalty Freebet bonus

Zdroj: betmaster.com

 4. Nabídka free betů u GG.BET

U sázkové kanceláře GG.BET sice nejde o stálou nabídku, ale i tak se free bety objevují poměrně pravidelně. Sázkaři by tak neměli ignorovat promoakce, které tato společnost nabízí.

Promoakce v této sázkové kanceláři mají jedno společné - jejich podmínky nejsou náročné a lze je snadno splnit. Zdejší podoba free betů často vypadá pouze jako odměna za vklad, tzn. že vás GG.BET odmění volnou sázkou za to, že provedete vklad v určité výši. Případnou výhru poté stačí jednou protočit. Tak velkorysí rozhodně nejsou všude.

Veškeré důležité informace o probíhajících či budoucích promoakcích najdete v sekci "Promo".

 5. 10 € Risk free bet u Argo, Explosino, iVi a ZigZag

V těchto čtyřech menších sázkových kancelářích se sázkaři setkají s podobným druhem free betu jako u Synotu. Jakmile se totiž zaregistrujete a provedete vklad, obdržíte kromě vstupního bonusu i tzv. risk free bet ve výši 10 €. Znamená to, že pokud je vaše první sázka proherní, dostanete svůj vklad zpět, a to až do výše 10 euro.

I tento FB však má své specifické podmínky. Abyste měli na vrácení vašeho vkladu nárok, musíte vsadit SÓLO sázku s min. kurzem 1.80, a pokud prohrajete, musíte napsat na live chat a zadat speciální promokód, který najdete v podmínkách.