Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA

Strategií o tom, jak koncipovat své sázky, existují desítky. Žádná z nich však nezaručuje úspěch. To ovšem neznamená, že vaše sázení nebude ziskové. Úspěchu lze jít výrazně naproti sázením value (hodnotných) kurzů. Umění rozpoznat hodnotný kurz je běh na velmi dlouhou trať, nečekejte proto, že se to naučíte ze dne na den.

Dalšími strategiemi, které sázkaři znají, mohou být např. sure betting (sázení na jistotu) či zrádný Martingale, který rozhodně nedoporučujeme.

Samotný proces sázení na sport není v dnešní době ničím složitým. Vsadit si může každý, kdo dovršil 18 let a má účet u některé ze sázkových kanceláří. Registrace probíhá velmi rychle a vše lze vyřídit online z pohodlí domova.

Více informací o sázení na sport naleznete v naší Akademii kurzového sázení.

Velmi komplexní problém, jehož vyřešení vyžaduje především kombinaci dodržování správného bankroll managementu a používání value bettingu.

Pokud jste v kurzovém sázení dosáhli takové úrovně, že přemýšlíte nad tím, že se budete živit pouze sázením, raději si to promyslete ještě jednou. Život profesionálního sázkaře není žádný med a jde o obrovský nápor na psychiku. Jako sázkař profesionál nebudete mít jistý pravidelný příjem, což může v případě dlouhé špatné série reálně ohrozit vaši existenci. V České republice navíc z důvodu nedostatečného konkurenčního prostředí hrozí úspěšným sázkařům limitování ze strany bookmakerů. Živit se sázením není nemožné, jen je to velmi těžko proveditelné. Několik základních rad pro vás však máme. Více v Akademii kurzového sázení.

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Záleží na sázkaři, co od sázkové kanceláře požaduje. V případě, že mu jde o nejvyšší kurzy na trhu a minimální limitování ze strany bookmakerů, bude pro něj nejlepší volbou profesionální sázková kancelář, např. Pinnacle (v lepším případě broker Sportmarket, který sdružuje více sázkových kanceláří a burz pod jedním hráčským účtem). Pro sázkaře, který rád sleduje online streamy, doporučujeme Tipsport. Všichni ostatní naleznou odpovědi v našem přehledu sázkových kanceláří.

Sázet u Tipsportu můžete odkudkoli již během pár minut od registrace. Stačí navštívit naši recenzi, kde se dozvíte vše potřebné.

Pro postup získání obrovského bonusu ve výši až 50 000 Kč u jedničky na českém trhu navštivte naši recenzi, kde se vše dozvíte.

V současné době je to pro občany žijící na území České republiky kvůli zákonům velmi obtížné. Jednou z alternativ představuje použití VPN, to však našim sázkařům nedoporučujeme, protože jim hrozí sankce. Mnoho zahraničních sázkových kanceláří navíc ani českým občanům neumožňuje registraci či přímo blokuje IP adresy. Existují ovšem i sázkové kanceláře, které českou licenci nemají, a přesto dovolují českým občanům sázet. Mezi takové případy patří 22bet, Loot.bet, FEZbet, Rabona, Librabet a další (najdete v sekci sázkové kanceláře).

Mnohem snažší to však v tomto ohledu mají našinci žijící v zahraničí.

Na live sázení panují mezi sázkaři dosti protichůdné názory. Jedni ho milují a pravidelně zařazují do své sázkařské rutiny, druzí ho naopak odsuzují a žehrají na něj. Jedno je však jisté, být ziskový v live sázení, je i přesto, že lze utkání sledovat pomocí streamů a reagovat tak na dění na hřišti, velmi obtížné. Proč? Jednak kvůli vyšší marži a také proto, že pro vypisování live sázek se dnes již takřka výlučně používají sofistikované softwary, které poskytují sázkovým kancelářím potřebnou výhodu.