Suprabets

Suprabets

85%

Risk-Free Bet 50 €

Risk-Free Bet 50 € Free bet

Maximální vklad:
1250 CZK

Články 

Základní informace o Suprabets

Na první pohled Suprabets nijak nevybočuje z řady. Jednoduché a uživatelsky příjemné prostředí a působivý moderní vzhled jsou dnes již takřka samozřejmostí. Hlavním tahákem pro všechny sázkaře je však úplně něco jiného. Skvělé kurzy a vysoký payout!

Suprabets spustilo své služby roku 2014 a od začátku se etablovalo především na brazilském trhu. Postupem času se však rozrůstalo po celém světě a výsledkem je aktuálních deset jazykových mutací (čeština chybí) a akceptace několika různých měn (doporučujeme zvolit euro, protože česká koruna chybí).

Kromě vysokých kurzů a široké nabídky každého sázkaře jistě potěší také vstupní bonus ve formě tzv. risk free betu.

Ke vkladu a výběru můžete využít mnoho platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn).

Důležitá informace: Sázková kancelář Suprabets akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background Suprabets

Historie sázkové kanceláře Suprabets sahá až do roku 2014. Tato skutečnost potvrzuje, že nejde o žádnou rychlokvašku, ale o léty prověřeného bookmakera. Za sázkovou kanceláří stojí společnost Lima Invest Limited se sídlem ve středoamerickém Belize a spadající pod herní licenci Curacaa.

Přestože sázková kancelář Suprabets působí na poli online zábavy již od roku 2014, dodnes je to pro české sázkaře málo známý bookmaker. To se nyní změní díky spolupráci, kterou jsme pro české hráče připravili. Kromě kurzového sázení nabízí Suprabets také možnost hraní v online casinu či her s živými dealery.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítání. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

obrazek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tento odkaz budete přesměrováni na hlavní stránku sázkové kanceláře, kde kliknete na tlačítko „REGISTER“ (vpravo nahoře) a otevře se vám registrační formulář.

V prvním kroku registrace zadáte pouze svůj mail a zvolíte si heslo. V navazujícím formuláři vyplňujete jméno, příjmení, datum narození, pohlaví, zemi, adresu a měnu, v níž chcete mít vedený účet. To je vše! Celá registrace vám zabere asi dvě minuty.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina Suprabets

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Ta je už na první pohled přehledná a uživatelsky příjemná. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku či live sázky. Dále můžete filtrovat kromě druhů sportů i hodiny, příp. dny, kdy se příležitost hraje. K pohodlnějšímu vyhledávání poslouží funkce lupy, která je sázkařům rovněž k dispozici.

Z nabídky sportů lze sázet v podstatě na vše, co je běžně k dispozici. Nabídka soutěží a turnajů sice nepatří mezi ty úplně nejširší na trhu, ale drtivé většině sázkářů to vůbec nemusí vadit. Stejné je to i s vedlejšími sázkami, které jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. V porovnání s konkurencí jsou u některých sportů a soutěží vedlejší trhy sice osekány, to nejdůležitější však v nabídce najdete.

Na druhou stranu v nabídce naleznete málo vídané sporty, o kterých jsme ani my neměli tušení, že na ně lze sázet. V sekci live jsme narazili např. na zápas v „air hokeji“, což je stolní hra, kterou známe především ze zábavních parků, nebo na souboj v házení na basketbalový koš. Kdo přesně však proti sobě soutěžil, ani o jakou soutěž šlo a zda jsou k dispozici nějaké oficiální statistiky, jsme nezjistili. Na podobné sázky si tedy dávejte pozor!

Suprabets myslí i na sázkaře vyhledávající dlouhodobé sázky, jako jsou klasicky sázky na vítěze vybrané ligy apod. Kromě sportů si u Suprabets vsadíte i na politické a kulturní dění.

Hlavním důvodem, proč by vás Suprabets měl zajímat, jsou vysoké kurzy, které jsou v mnoha případech úplně ty nejvyšší na trhu. S vysokými kurzy souvisí také vysoký payout a příjemná marže.

V případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal, baseball, americký fotbal,...) a soutěží se běžně setkáte s marží pohybující se pouze kolem 1 % – 2 %! S takto nízkou marží se jinde setkáte jen velmi zřídka. Toto je rozhodně jeden z největších benefitů, které Suprabets svým sázkařům nabízí. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje.

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Suprabets

 • ✅ Vysoké kurzy, často nejvyšší na trhu na jednu z možností (např. výhra na domácí na trhu 1X2) bývá hladina vystřelená výš než u ostatních bookmakerů.
 • Vysoké kurzy (u hlavních trhů největších fotbalových, tenisových a basketbalových soutěží je marže pouze kolem 1 – 2 %).
 • Dostatečná nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • ✅ Risk free bet jako vstupní bonus
 • Možnost využít vklad pomocí kryptoměn.
 • Rychlé vklady a výběry
 • Cashout
obrazek

 

Kontakt a podpora

Podpora Suprabets je na velmi vysoké úrovni. Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7 a pokud je zrovna někdo z operátorů volný, odpoví vám v řádu desítek vteřin. Kromě angličtiny můžete komunikovat také ve španělštině, portugalštině a francouzštině.

Kromě live chatu můžete využít i e-mail. V tomto případě si však budete muset na odpověď chvíli počkat.

Před tím, než se pustíte do řešení konkrétního problému, zkuste prostudovat sekci FAQs. Mnohé odpovědi totiž naleznete přímo tam.

 • live chat
 • e-mail: info@suprabets.com
 • sekce FAQs
obrazek

Naše hodnocení
85 %

V sázkové kanceláři Suprabets jde především o kurzy! Jejich výše vás ohromí. Stejně jako minimální marže, která je na hlavních fotbalových, tenisových, basketbalových, baseballových atd. trzích k vidění. Ta bývá pouze kolem 1 až 2 %! To je hlavní důvod, proč by se Suprabets měla stát součástí vašeho portfolia.

Plusové body si zaslouží jednoduché a uživatelsky příjemné rozhraní a rychlá a intuitivní registrace, ktera zabere pouhé dvě minuty.

Co naopak hodnocení trochu sráží je absence mobilní aplikace a live streamu.

Přestože Suprabets nedisponuje českou licencí, jsou sázkaři z České republiky a Slovenska akceptováni.

 

 • Vysoké kurzy a nízká marže na hlavních trzích u sportů jako fotbal, tenis, basketbal, baseball či americký fotbal
 • Mnoho platebních metod včetně kryptoměn
 • Rychlé vklady a výběry
 • Sázková kancelář s tradicí od roku 2014
 • Chybí live streaming
 • Chybí mobilní aplikace
 • Málo bonusů pro sázkaře

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2014
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Platební metody Rapid Transfer, Bitcoin, Bank transfer, VISA, ecoPayz, Neteller, Sofort Banking, Jeton, Tether, Perfect Money, AstroPay, Ethereum, Litecoin, MasterCard, Skrill, Paysafecard
Jazyky ko, hi, es, ru, pt, pl, fr, fi, de, en

Suprabets akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s požadovanými údaji. Vše je velmi intuitivní.

Prvním bonusem, který obdržíte ke svému prvnímu vkladu, je tzv. risk free bet. To znamená, že pokud vaše první sázka, kterou uzavřete, prohraje, získáte za ni bonus v její plné výši, a to až do 50 €!

Dalším bonusem, který vám můžete navýšit vaši výhru je Accumulator bonus vztahující se vámi vsazené „akovky“.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet, bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převodu, elektronických peněženek či kryptoměn.

Nejrychlejší možností je live chat, kde se vám odpovědi zpravidla dostane v řádu desítek vteřin. Také můžete využít e-mail „info@suprabets.com.