Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
Ditobet

Ditobet

85%

Ditobet v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

Sports Welcome Bonus 100 % up to 200 € + 200 free spins

Sports Welcome Bonus 100 % up to 200 € + 200 free spins S vkladem

Maximální výše bonusu:
5000 CZK
Minimální vklad:
250 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
15


 

Základní informace o Ditobet

Platforma Ditobet se i během svého krátkého působení na poli online kurzového sázení (založeno 2020) dostala do povědomí mnoha sázkařů po celém světě. V reputaci jí pomohlo i nezávislé hodnocení několika významnými zahraničními recenzními portály. Ditobet ale není pouze o kurzovém sázení. Na své si přijdou též příznivci online casina a her s živými krupiéry.

Co získáte zařazením Ditobet do svého portfolia? Především velmi širokou kurzovou nabídku včetně mnoha okrajových soutěží a turnajů a příjemnou kurzovou hladinu. Takže to nejdůležitější, co sázkař potřebuje. Ocenit musíme bonus k prvnímu vkladu, vylepšené kurzy (Odds Boost) nebo Loyalty Program, který odmění pravidelné sázkaře a hráče.

Důležitá informace: Sázková kancelář Ditobet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background Ditobet

Přestože platforma Ditobet nepůsobí na trhu kurzového sázení příliš dlouho (od roku 2020), získala si pozornost sázkařů po celém světě. Důvodem jsou pochopitelně v první řadě nabízené kurzy. I díky nim se stala předmětem zájmu recenzních webů, které vědomí o sázkové kanceláři ještě prohloubily.

Za sázkovou kanceláří stojí společnosti Dito Capital N.V. a Ditocap Services LTD. Ditobet tedy spadá pod herní licenci Curacaa.

Kromě kurzového sázení si můžete užít také hraní v online casinu či hry s živými krupiéry. Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítáni. Stejně je tomu i v případě českých a slovenských sázkařů.

obrazek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je rychlá a intuitivní. Nejprve klikněte na tento registrační odkaz, po němž se vám otevře homepage sázkové kanceláře. V hlavičce webu vpravo nahoře následně klikněte na tlačítko „REGISTER“. Otevře se vám formulář, v jehož prvním kroku vyplníte uživatelské jméno a heslo. 

Ve druhém kroku vyplňujete své osobní údaje: e-mail, jméno, datum narození, měnu (česká koruna není k dispozici, tak radíme vybrat euro nebo dolar), pohlaví, telefon, zemi a adresu. Poté je ještě potřeba verifikovat svůj e-mail (klikněte na potvrzovací odkaz, který vám byl zaslán, projděte i složku spam). Následně se můžete ke svému účtu přihlásit.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Své údaje totiž budete muset verifikovat (ve svém profilu v sekci „VERIFY ACCOUNT“). Potřeba verifikace je nutná až před prvním výběrem, důrazně ale doporučujeme verifikovat ještě před prvním vkladem. Proces verifikace dokončíte zasláním scanu požadovaného dokumentu, např. občanský průkaz, řidičský průkaz, pas, výpis z účtu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina Ditobet

Nejdůležitějším kritériem, podle něhož by se měl sázkař před registrací rozhodovat, je kurzová nabídka. Orientace v ní je díky levému postrannímu panelu a jednoduché grafice snadná. V hlavní liště volíte mezi prematch (předzápasovou) nabídkou, live sázkami a esportem. Potěšující je funkce lupy, která sázkařům zjednodušuje život. 

Začneme nabídkou sportů. Ta je oproti běžným standardům mnohem obsáhlejší. Kromě tradičních sportů totiž v nabídce najdeme i v našich končinách neznámé sportovní disiplíny. Příkladem budiž pelota, kabaddi či netball. V nabídce jsou i kurzy na basketbalové hody. O jakou soutěž jde či jak a kde tato disciplína probíhá, ale nevíme. Sázkám na podobné události se tedy vyhýbejte. Kromě sportu lze sázet také na politické či kulturní události

Vzhledem k šíři sportů, na které se dá sázet, vás asi nepřekvapí informace, že stejně široká je též nabídka ligových soutěží a turnajů, které v nabídce najdete. U Ditobet tak není problém vsadit si např. na fotbalové soutěže v Burkině Faso, Zambii či Zanzibaru, gruzinskou futsalovou soutěž či ženskou florbalovou ligu v Norsku.

Kurzová hladina se u některých sportů a trhů řadí k tomu lepšímu, co je na trhu k nalezení, ale v některých případech je naopak podprůměr. V případě Ditobet tedy nelze generalizovat. Můžeme se však zaměřit konkrétněji a porovnat ji alespoň u nejvyhledávanějších sportů a trhů.

U hlavních trhů a těch nejvyhledávanějších vedlejších (OVER/UNDER, asijský handicap, DNB) nejsázenějších fotbalových soutěží se pohybuje kolem 4% až 5% marže, takže klasika. Výborně je na tom basketbal, kde u hlavních trhů (vítěz ML, OVER/UNDER, handicap) největších soutěží narazíme na hladinu 1,93 – 1,93, což dělá payout téměř 96,5 %! Podobně je na tom také americký fotbal a ještě lépe NHL, kde je u hlavních trhů hladina 1,96 – 1,96!

Špatně z tohoto porovnání naopak vychází tenis. U hlavních trhů velkých turnajů ATP i WTA se pohybujeme i kolem 8% marže, což je oproti konkurenci přespříliš.

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Ditobet

 • Vstupní bonus k prvnímu vkladu ve výši 200 € + 20 € free bet  
 • Loyalty program pro pravidelné sázkaře a hráče
 • Jednoduchá a velmi rychlá registrace nového účtu 
 • Široká nabídka sportů a soutěží, na které jsou kurzy vypisovány
 • Vysoká kurzová hladina u basketbalu a hokeje (NHL)
 • Boost Odds – zvýšené kurzy u vybraných příležitostí
 • Cashout

obrazek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. V případě, že zrovna nikdo nečeká ve frontě před vámi, se vám budou věnovat téměř okamžitě. 

Pokud nechcete komunikovat přímo přes live chat, můžete využít e-mail. V takovém případě ovšem musíte počítat s pomalejší reakcí než na live chatu. Spoustu užitečných informací naleznete také ve FAQs, do nichž se dostanete po kliknutí na „FAQs“ v patičce webu.

 • Online chat
 • e-mail: support@ditobet.com
 • sekce FAQs

 

obrazek


Naše hodnocení
85 %

Na poli online sázení si Ditobet udělal za krátkou chvíli slušné jméno. Především bastketbaloví a hokejoví sázkaři by ho měli z důvodu vysoké kurzové hladiny mít ve svém portfoliu. Ze široké nabídky, v níž nechybí ani velmi netradiční sporty, si ale jistě vybere každý.

Už při registraci nového účtu vás potěší rychlost a jednoduchost, s jakou celý proces zvládnete. Podobně rychle se zorientujete také v celé nabídce, takže od podání první sázky vás dělí cca 2 – 3 minuty. K prvnímu vkladu navíc obdržíte skvělý bonus ve výši 200 € a 20 € jako free bet k tomu. 

Mínusové body si Ditobet zalouží za absenci mobilní aplikace a live streamu (k dispozici pouze live stream u esportu z důvodu přenosu na twitchi). Příliš se nám nezamlouvá ani tenisová nabídka. Ta je narozdíl od té basketbalové či hokejové chudší na vedlejší trhy a zároveň má mnohem vyšší marži.

 

 • Vysoká kurzová hladina u basketbalu a NHL
 • Bonus k prvnímu vkladu + free bet
 • Boost Odds – vylepšené kurzy
 • Široká nabídka sportů a soutěží
 • Rychlá live podpora
 • Nízká kurzová hladina u tenisu
 • Chybí mobilní aplikace
 • Chybí live streaming

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2020
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Platební metody Bitcoin, Neteller, Paysafecard, Skrill, Skrill 1-Tap, Litecoin, Ethereum, Ripple, AstroPay, Bitcoin Cash, USD Coin, Tether, Jeton
Jazyky es, tr, pt, fi, en, de

Ditobet akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní. Je možné, že z vaší IP adresy vám bude přístup na webové stránky odepřen, bude proto potřeba použít VPN.

Jednoduše přes tento registrační odkaz, po němž se vám otevře homepage sázkové kanceláře. V hlavičce webu vpravo nahoře následně klikněte na tlačítko „REGISTER“. Otevře se vám formulář, v jehož prvním kroku vyplníte uživatelské jméno a heslo a pokračujete osobními informacemi. 

Za registraci samotnou ne, ale můžete se těšit na 100% bonus k prvnímu vkladu do výše až 200 €. K němu navíc dostanete 20 € jako free bet.

Ke vkladu prostředků lze využít elektronické peněžěnky nebo kryptoměny

K výběru prostředků z vašeho účtu můžete využít elektronické peněžěnky nebo kryptoměny. Myslete však na to, že sázková kancelář má právo vás při požadavku o výběr prostředků prověřit (může chtít dokázat, že jste skutečným majitelem účtu), a to pomocí nějakého výpisu s vaším jménem.

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. V případě, že zrovna nikdo nečeká ve frontě před vámi, se vám budou věnovat téměř okamžitě.