Sázkové kanceláře s bonusovým programem

Bonusové peníze, které sázkové kanceláře sázkařům nabízí, vstupním bonusem rozhodně končit nemusí! Především menší zahraniční bookmakeři se snaží sázkaře motivovat k aktivitě pravidelnými nabídkami. Podívejme se, u jakých sázkových společností můžeme očekávat ten nejlepší bonusový program. 

Nejvíce pravidelných bonusů - FEZbet, LibraBet, Rabona

Nejširší bonusovou nabídku najdete u sázkových kanceláří patřících společnosti Araxio Development N.V., tedy u FEZbet, LibraBet a Rabona. V každé z uvedených se těšte na zrhuba 5 - 10 bonusů (odvíjí se od aktuálního programu sportovních soutěží a turnajů). Všem uvedeným bookmakerům je vlastní především skvělý 50% týdenní bonus, díky kterému si můžete týden co týden přilepšit až o 500 €! Radost budete mít i z několika free betů, které na vás čekají. Vše potřebné zjistíte v sekci sázkové kanceláře po kliknutí na konkrétního bookmakera.

50% Weekly Reload Bonus

Podstatou bonusu je přimět sázkaře sázet co nejvíce. To však nechápejte vůbec špatně. Čím více totiž vsadíte, tím více dostanete (až 500 €).

Na tento bonus máte nárok každý týden. Jediné, co pro jeho získání musíte udělat, je vložit v týdnu peníze na svůj hráčský účet. Od výše vašeho prvního týdenního vkladu se odvíjí vaše odměna. Bonusová částka =  50 % z vložené částky. Pro maximální výši bonusu (500 €), tedy musíte vložit 1 000 €. Nejmenší možný kvalifikační vklad je stanoven na 20 €.

 • Bonus ve výši 50 % z vkladu je počítán z vašeho prvního vkladu v týdnu. Aby se sázkař mohl pro bonus kvalifikovat, musí výši vkladu prosázet sázkami s min. kurzem 1,50.
 • Do protočení se započítává SOLO tiket s min. kurzem 2.0, případně AKO tiket s min. kurzem 1.50 pro každou příležitost na tiketu.
 • Následující typy sázek se do protočení nezapočítávají: Over/Under, BTTS, Odd/Even, Total Goals, Cash-Out sázky, sázky vsazené z Free Betu a sázky vyhodnocené jako Void.
 • Maximální výše sázky, která se započítává do protočení, je 50 €.
 • Pro připsání bonusu kontaktujte podporu pomocí live chatu.

50% Weekly Reload Bonus

Pravidelný 50% reload bonus nabízí také Powbet a Sportaza

Totožný 50% reload bonus najdete také u sázkových kanceláří Powbet a Sportaza. Pravidla pro jeho získání a protočení jsou de facto stejná jako u výše zmíněných FEZbetu, Rabony a Librabetu. A stejně jako u těchto společností, ani u Powbetu a Sportazy nejde o jediný bonus, na který narazíte. Kromě těch pravidelných se navíc v nabídce objebují i příležitostné akce, které také stojí za to! Sledujte pravidelně jejich záložku s promoakcemi, ať vám žádná neunikne. 

Pravidelný reload bonus u Sportazy

1Bet má svůj pravidelný 50% reload také

Výhodou reload bonusu u 1Bet je to, že jej můžete využívat opakovaně! Dávejte si však pozor na příliš časté „clearování“ bonusu, to nemá ráda žádná společnost. 

Je jasné, že úplně zadarmo to nebude. 1Bet po vás bude chtít splnit podmínky, které se k bonusu vážou. V první řadě nezapomeňte použít při kvalifikačním vkladu (min. 500 Kč či odpovídající částka v jiné měně) promokód „RLD50“. Jakmile svůj kvalifikační vklad třikrát (3x) prosázíte, bude reload bonus připsán na účet a připraven k použití.

Veškeré potřebné informace najdete v našem článku Využíváte 50% reload bonus u 1Bet?

50% reload bonus u 1Bet

Páteční 100% reload u 22Bet

V populární sázkovce 22Bet se vyplatí s vkladem počkat do pátku. Právě "páteční" vkladatelé totiž mohou využít 100% reload bonusu do výše 2 500 Kč! Stačí, když v pátek provedete vklad na svůj účet v min. výši 1 € (25 Kč) a 100% bonus do výše 100 € (2 500 Kč) je váš. Před výběrem bonusu je potřeba ho třikrát (3x) protočit na AKO sázkách s min. třemi (3) příležitostmi na tiketu s min. kurzem 1,40 pro každou příležitost. Bonus nebude připsán v případě, že před dobitím účtu došlo k výběru prostředků z účtu. Pro podrobnější informace neváhejte kontaktovat podporu pomocí live chatu.

Páteční reload u 22bet

Pravidelný sobotní free bet v sázkové kanceláři 20Bet

V sázkové kanceláři 20Bet, která spadá pod stejného majitele (TechSolutions Group N.V.) jako velmi populární 22Bet, si můžete každou sobotu přijít na velmi zajímavý free bet, který dosahuje hodnoty až 100 € / 2 500 Kč! Stačí během týdne od pondělí do pátku každý den vsadit alespoň za 5 € / 125 Kč, v sobotu provést vklad a free bet je váš. Celková výše vaší volné sázky se odvíjí od výše sobotního vkladu.

Veškeré potřebné informace najdete v našem článku Pravidelný sobotní free bet v sázkové kanceláři 20Bet.

Pravidelný sobotní reload bonus u 20Bet

Plňte „Mise“ u Betana a získávejte free bety

Dokončete Mise a vyhrajte!“ – Stejně jednoduchý a trefný slogan jako samotná akce. Mise jsou program odměn pro všechny členy Betana. Dokončete svou misi a vyhrajte skvělé odměny.
 

Vysvětlení misí

Mise se objeví ve spodní části obrazovky na základě vaší aktivity. Uvidíte novou misi a pokud se ji rozhodnete přijmout, budete okamžitě informováni o krocích, které vás dovedou ke splnění mise a vaší odměně!

Příklad mise

Umístěte 3 Live sázky na zápasy Ligy Mistrů mezi 17. - 18. 4., každou s minimální hodnotou 50 Kč a kurzem vyšším než 1,50. Jakmile budou všechny sázky vyhodnoceny, připíšeme 100 Kč na váš účet, bez ohledu na výsledek vašich sázek.

Jak vyhrát

Od chvíle, kdy uvedete svou účast v misi, můžete uzavírat sázky, které vás přiblíží k vašemu cíli. V každém kroku vaší mise se po dokončení kroku zobrazí ukazatel průběhu. Jakmile dosáhnete konečné fáze, budete informováni, že mise byla dokončena.

Až dokončíte všechny potřebné kroky a až budou vaše sázky vyhodnoceny, obdržíte odměnu. Odměna vaší mise vám bude známa od začátku, takže se sami rozhodnete, zda se chcete zúčastnit nebo počkat, až se objeví nová mise!

Takto může vypadat Mise u Betana

Na co dávat pozor?

 • K dokončení mise musí být všechny související sázky buď podány, nebo vyhodnoceny, podle popisu mise.
 • Kroky k dokončení mise, ceny nebo dostupnost mise se mohou lišit.
 • Sázení na vzájemně závislé výsledky není v této nabídce povoleno.
 • Zrušené sázky nebo sázky na zrušené události nebo sázky na účastníky, kteří se akce nezúčastnili, nebo na jakékoli události, které byly z jakéhokoli důvodu vyhodnoceny s kurzem 1,00, nebudou zahrnuty mezi kroky ke splnění jednotlivé mise.
 • Sázky podané pomocí Sázky zdarma nebudou splňovat podmínky úkolu.
 • Veškeré podmínky najdete v obchodních podmínkách na webu Betano.

Pravidelný free bet u BetMaster

Každý týden si můžete díky rozdavačnosti BetMasteru přijít na free bet ve výši až 20 €. Jeho výše se odvíjí od vaší aktivity. Stačí co nejvíce dnů v týdnu vsadit kvalifikační sázku ve výši alespoň 25 € s min. kurzem 1,50. Kvalifikační období je od pondělí (00:01) do neděle (23:59). Free bet vám bude připsán následující pondělí a na jeho uplatnění budete mít 7 dní.

 • Pokud vsadíte 4 dny v týdnu obdržíte následující pondělí 5 € free bet.
 • Pokud vsadíte 5 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 10 € free bet.
 • Pokud vsadíte 6 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 15 € free bet.
 • Pokud vsadíte 7 dní v týdnu obdržíte následující pondělí 20 € free bet.   

Pravidelný freebet u BetMaster

Daily's Quests u Loot.bet

E-sportová speciálka Loot.bet nezůstává pozadu a svým věrným nabízí každý den "Questy", za jejichž splnění jsou následně odměněni nejčastěji nějakým free betem. A jelikož jde o bookmakera specializujícícho se na e-sport, budou z této možnosti nadšeni právě sázkaři, kteří sází na elektronické sporty. Podmínkou k získání free betu totiž nejčastěji bývá uzavření sázky na příležitost ze sekce elektronického sportu (např. podmínkou pondělního Questu "Cheerful Monday", za který obdržíte free bet ve výši 10 €, je: Place bets for €140 amount with 1.5+ odds on LOOT.BET Pro Series matches in the ESPORTS section).

Daily's Quest v Loot.bet

 

Ne. Nicméně většina z našich partnerských sázkových kanceláří různé bonusy v nějaké formě nabízí. Nejčastěji jde o bonusy za vklad či free bety. Některé společnosti nabízí i VIP program, který v sobě zakomponovává další bonusy.

Mezi sázkové kanceláře, které si hýčkají své sázkaře pomocí lákavých pravidelných bonusů, patří zejmená společnosti spadající pod síť heren Araxio Development N.V., čili Librabet, FEZbet či Rabona.

Pro nové hráče bývá nachystán tzv. vstupní bonus. Ten se váže k prvnímu vkladu a jeho výše bývá většinou od 100 € až po 50 000 Kč u Tipsportu.

Poté existují tzv. reload bonusy, které jsou nabízeny pravidelně za provedený deposit. Dobrým příkladem reload bonusu je "Páteční 100% reload" u 22bet. Sázkaři, kteří vloží v pátek alespoň 25 Kč, obdrží 100% bonus až do výše 2 500 Kč.

Třetí nejčastější formou bonusu v sázkové kanceláři je tzv. free bet. Dobrým příkladem free betu může být pravidelný free bet u BetMaster. Jeho výše se odvíjí od vaší aktivity. Stačí co nejvíce dnů v týdnu vsadit kvalifikační sázku ve výši alespoň 25 € s min. kurzem 1,50. Kvalifikační období je od pondělí (00:01) do neděle (23:59).

 • Pokud vsadíte 4 dny v týdnu obdržíte následující pondělí 5 € free bet.
 • Pokud vsadíte 5 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 10 € free bet.
 • Pokud vsadíte 6 dnů v týdnu obdržíte následující pondělí 15 € free bet.
 • Pokud vsadíte 7 dní v týdnu obdržíte následující pondělí 20 € free bet.