Které sázkové kanceláře akceptují Neteller?

Představení Netelleru

Neteller byl založen v roce 1999 v Kanadě a pod záštitou firmy Paysafe Group PLC v roce 2004 převeden na ostrov Man. V roce 2015 došlo k fúzi s dalším platebním systémem Skrill a byl tak vytvořen jeden z největších online platebních systémů v Evropě. Neteller není banka a svým klientům neposkytuje žádné půjčky, regulační autoritou je totiž požadováno, aby v každém okamžiku byla firma schopna krýt i vyplatit všechny peníze se kterými disponuje.  

Na svůj účet dostanete peníze klasickým bankovním převodem, nabitím z platební karty, a mnoha dalšími způsoby jako jsou třeba převody z partnerského Skrillu nebo převody bitcoinů. Tyto transakce jsou v podstatě bez limitů.

Co se týče výběru peněz, tak máte dvě možnosti.

  • Neteller Net+ PrePaid MasterCard
  • Neteller Net+ Virtual Prepaid MasterCard

Neteller Net+ PrePaid MasterCard je klasická plastová karta, která vám bude zaslána a může být používána pro peněžní výběry ze všech bankomatů nebo k placení u jakéhokoli obchodníka akceptujícího MasterCard. Na kartě máte k dispozici tentýž zůstatek jako na svém Neteller účtu. Za kartu neplatíte žádné pravidelné poplatky za vedení, pouze po jejím aktivování se vám ze zůstatku na účtu odečte 10 €. Výběry z bankomatu jsou zatíženy poplatkem 1,75 %, platby u obchodníků jsou zdarma. Pokud kartou platíte v jiné měně než je váš účet, platíte 4 % z částky za transfer mezi měnami. Neteller Net+ Virtual Prepaid Mastercard je nehmotná předplacená karta. V rámci svého účtu si vytvoříte virtuální údaje karty, se kterými následně platíte.

Neteller promo

Zdroj: twitter.com/neteller

Sázkové kanceláře, které akceptují platby Netellerem

Neteller je spolu s další elektronickou peněženkou Skrillem mezi poskytovateli online zábavy velmi populární, a není proto divu, že ho akceptuje většina sázkových kanceláří.

Pro české sázkaře je ovšem škoda, že žádná z domácích sázkových kanceláří Neteller nevyužívá.

         
   České sázkové kanceláře Neteller Vstupní bonus  
    Tipsport 50 000 Kč + 500 Kč zdarma na první sázky  
    Chance 2 000 Kč + 200 Kč zdarma na první sázky  
    Fortuna 3 000 Kč + 300 Kč za registraci  
    SynotTIP 10 000 Kč + 500 Kč sázka bez rizika  
    Sazkabet 5 500 Kč   
   Zahraniční sázkové kanceláře Neteller Vstupní bonus  
    Betano 3 000 Kč + 300 Kč sázka bez rizika  
    1xBit 7 bitcoinů  
    22Bet 3 000 Kč  
    Argo Sport 50 € + 10 € Free bet pro naše sázkaře  
    BetMaster 150 € + 4x 5 € Free bet  
    Explosino Sport 50 € + 10 € Free bet pro naše sázkaře  
    FEZbet 100 €  
    GG.BET záleží na aktuální nabídce  
    iViCasino Sport 50 € + 10 € Free bet pro naše sázkaře  
    LibraBet 100 €  
    LOOT.BET 100 € + 20 € Free bet  
    MostBet 8 000 Kč + 250 Free spins  
    Powbet 100 €  
    Rabona 100 €  
    SBOBET 200 €  
    Sportmarket -  
    ZigZagSport 50 € + 10 € Free bet pro naše sázkaře  
    1Xbet 100 €  
         

 

Neteller je internetová peněženka patřící k lídrům na trhu v oblasti internetových plateb. V roce 2015 došlo k fúzi s dalším platebním systémem Skrill a byl tak vytvořen jeden z největších online platebních systémů v Evropě. Neteller není banka a svým klientům neposkytuje žádné půjčky, regulační autoritou je totiž požadováno, aby v každém okamžiku byla firma schopna krýt i vyplatit všechny peníze se kterými disponuje.  

Nejprve se musíte zaregistrovat. Poté se již můžete přihlásit ke svému účtu a posílat peníze. Ovšem budete omezeni limity, a to do doby, než neověříte vaši totožnost. Po ověření identity budete moct vybírat peníze a posílat vyšší částky.

Na Neteller účet si můžete poslat peníze prostřednictvím platebních karet, bankovním převodem či pomocí Paysafecard.

V zahraničí je Neteller jednou z nejpopulárnějších metod depositu do sázkové kanceláře, tudíž ho akceptují téměř všichni poskytovatelé kurzového sázení a online zábavy. U českých bookmakerů je Neteller bohužel přehlížen.