Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
GG.BET

GG.BET

90%

Kasíno v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

GRAB YOUR +100% ON DEPOSIT

GRAB YOUR +100% ON DEPOSIT S vkladem

Maximální výše bonusu:
175000 CZK
Minimální vklad:
175 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
15

FREEBETS FOR DEPOSITS Free bet

Minimální vklad:
150 CZK
Maximální vklad:
5500 CZK


 

Základní informace o GG.BET

Sázková kancelář GG.BET byla založená v roce 2016 nadšenci a profesionály z oblasti e-sportu, jejichž cílem bylo vytvořit intuitivní a pohodlnou platformu, na které bude možné sázet na všechny hlavní e-sportové události na světe. Společnosti se od začátku dařilo a postupně rozšiřovala své portfolio o klasické sporty a rostla až do dnešních rozměrů. Kromě sázení na sport a e-sport najdete v nabídce rovněž online casino.

GG.BET zatím stále nepatří mezi absolutní špičku, ale nutno říct, že se jí velmi přibližuje. Tato sázková kancelář by neměla chybět v portfoliu žádného sázkaře, který to s kurzovým sázením myslí vážně. Proč? Protože jejich kurzy jsou v mnoha případech úplně ty nejvyšší na trhu. Nemáme tím na mysli celkovou kurzovou hladinu, ale často jedna z možností (např. výhra na domácí na trhu 1X2) bývá vystřelená výš než u ostatních bookmakerů.

Byť už GG.BET dávno není pouze o e-sportu, tak i nadále hraje elektronický sport významnou roli. Sázková kancelář dokonce provozuje vlastní turnaje v NBA 2K21 a ve FIFĚ21

Důležitá informace: Sázková kancelář GG.BET akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background GG.BET

Jak jsme již zmínili v základních informacích o GG.BET, jde o sázkovou kancelář založenou v roce 2016 e-sportovými profesionály a nadšenci s cílem vytvořit intuitivní a pohodlnou platformu, na které bude možné sázet na všechny hlavní e-sportové události na světe. Cíl, který si tvůrci vytyčili, se jim podařilo dosáhnout, ve světě elektronického sportu se dostali mezi špičku a míří do ní i ve světě sázek na běžný sport.

Za GG.BET stojí společnost Brivio Limited se sídlem na Kypru spadající pod mateřskou společnost Invicta Networks licencovanou v Curacau.

obrazek

 

Jak začít? - registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na zelené tlačítko "SIGN UP" v pravém horním rohu se vám zobrazí registrační formulář, v němž stačí vyplnit e-mail, zvolit si heslo a měnu, kterou budete v sázkové kanceláři používat. K registraci můžete použít také svůj účet na některé z 8 sociálních sítích (mj. google, twitter, facebook či steam). V dalším kroku vyplníte své osobní údaje a vše potvrdíte. Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina GG.BET

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu - ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku, live sázky či e-sport. Dále můžete filtrovat kromě druhů sportů i hodiny, příp. dny, kdy se příležitost hraje. Filtrovat můžete též streamované zápasy. Co naopak postrádáme, je funkce lupy, která mnoha sázkařům usnadňuje život.

Nabídka sportů sice není extra široká, ale hlavní sporty a soutěže v ní samozřejmě najdete. Bookmakeři z GG.BET se nevyhýbají ani okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Při procházení nabídky jsme si však všimli, že nejsou vypisovány čtvrteční a tříčtvrteční asijské handicapy (1.25, 1.75 apod.). Nadstandardní výběr dostanete v případě, že zabloudíte do nabídky e-sportu. Mnoho herních titulů včetně těch nejpopulárnějších jako CS:GO, Dota 2, Fortnite apod. doplňují doslova stovky zápasů e-fotbalu (FIFA 2021) a e-basketbalu (NBA 2K21).

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udáváná kolem 94 %, což lze považovat za nadstandard. Ovšem v případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit i na trhy pohybující se pouze kolem 4% až 3% marže. Takto nízká marže bývá k vidění i u asijského handicapu a OVER/UNDER. V případě vedlejších trhů kurzová hladina samozřejmě klesá. V live nabídce se s takto vysokým payoutem pochopitelně nesetkáte.

Důvodem, proč je GG.BET pro sázkaře tak přitažlivý, jsou vysoké kurzy, které jsou v mnoha případech úplně ty nejvyšší na trhu. Nemáme tím na mysli celkovou kurzovou hladinu, ale často jedna z možností (např. výhra na domácí na trhu 1X2) bývá vystřelená výš než u ostatních bookmakerů.

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře GG.BET

 • ✅ Vysoké kurzy, často nejvyšší na trhu na jednu z možností (např. výhra na domácí na trhu 1X2) bývá hladina vystřelená výš než u ostatních bookmakerů.
 • Pomalu dropující kurzy oproti ostatním bookmakerům.
 • Dostatečná nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • ✅ Jedna z nejširších nabídek na e-sport, kterou můžete na trhu najít (cca mezi 10 - 15 herními tituly).
 • ✅ Povedená a intuitivní mobilní aplikace dostupná pro iOS a Android.
 • ✅ Nechybí nejběžnější platební metody.
 • Možnost vést svůj účet v bitcoinu.
 • Live streaming

obrazek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři jsou k dispozici 24/7 a jejich pohotovost je až neskutečná. Pokud je zrovna někdo volný, dostane se vám odpovědi během několika vteřin. Komunikovat můžete v angličtině, ruštině, ukrajinštině, polštině, němčině, portugalštině, japonštině a čínštině.

Kromě live chatu můžete využít i e-mail, ovšem čekat na odpověď budete určitě déle, než když se zeptáte přímo na live chatu.

 • live chat
 • e-mail: support@gg.bet
 • tel.: +44 (203) 769-19-62

obrazek


Naše hodnocení
90 %

Z pohledu aktivního sázkaře nelze GG.BET hodnotit jinak než velmi kladně. Primární důvod jsou vysoké kurzy, které nám bookmakeři této sázkové kanceláře nabízí. Jejich kurzy jsou v mnoha případech úplně ty nejvyšší na trhu. Nemáme tím na mysli celkovou kurzovou hladinu, ale často jedna z možností (např. výhra na domácí na trhu 1X2) bývá vystřelená výš než u ostatních bookmakerů.

Pokud u GG.BET sázíte, jistě můžete potvrdit, že dropování kurzů u nich nepatří zrovna mezi nejrychlejší akce, takže máte více času vsadit s vyšším kurzem, než u sázkovek, kde již kurzy popadaly. 

Rozsah nabídky u sportovního sázení nepatří mezi nejširší na trhu, ovšem naprostou většinu soutěží a příležitostí, na něž se běžně sází, zde najdete. Co se týče kurzové hladiny, tak u hlavních trhů velkých soutěží patří k tomu nejlepšímu na trhu, zbytek je velmi individuální. Live sázení je rovněž na uspokojivé úrovni, vše je navíc podpořeno velkým výběrem live streamů.

Poklonu zaslouží rychlá a vždy přístupná online podpora, která je vám k dispozici na live chatu. 

Nechybí ani spolehlivá a rychlá mobilní aplikace.

GG.BET splňuje takřka všechny požadavky na moderní a kvalitní sázkovou kancelář. Menším nedostatkem oproti konkurenci je právě trochu omezenější kurzová nabídka, ovšem nejde o nic drastického. Vše nahrazují vysokými kurzy a pomalými dropy

 

 • Pravidelné bonusové akce
 • Široká nabídka a vysoké kurzy na e-sport
 • Velmi rychlá live podpora
 • Live sázení
 • Mobilní aplikace
 • Bohatý live streaming
 • Vysoké kurzy, často nejvyšší na trhu
 • Chybí možnost cash-outu
 • Žádné trvalé bonusy
 • Nabídka sportů není moc široká (chybí např. atletika. dostihy, florbal, futsal)

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2016
Mobilní aplikace Ano Ano
Live stream Ano Ano
Cashout Ne
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Platební metody Paysafecard, VISA, ecoPayz, Neteller, MuchBetter, Qiwi, Sofort Banking, Skrill, MasterCard, Fast Bank Transfer, EPS, Euteller, WebMoney, Zimpler
Jazyky en, de, zh, ja, pl, pt, ru, uk

Ano, GG.BET akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

To zrovna záleží na aktuální nabídce. GG.BET je specifický tím, že trvale nenabízí žádný bonus. Nemusíte se však bát, že byste žádný bonus nedostali, GG.BET se totiž o své sázkaře stará a nabízí pravidelně jim nabízí možnost nějakého bonusu či free betu.

Ke sledování live streamů musíte mít u GG.BET registrovaný herní účet. Po přihlášení k účtu jsou vám online přenosy plně k dispozici. Některé přenosy lze sledovat i bez registrace, většinou jde o přenosy z e-sportových duelů či některé přenosy, které jsou přenášeny na youtube.

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karet, bankovního převodu či elektronických peněženek.
Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převodu či elektronických peněženek. Myslete však na to, že sázková kancelář má právo vás při požadavku o výběr prostředků prověřit (může chtít dokázat, že jste skutečným majitelem účtu), a to pomocí nějakého výpisu s vaším jménem.

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři jsou k dispozici 24/7 a jejich pohotovost je až neskutečná. Pokud je zrovna někdo volný, dostane se vám odpovědi během několika vteřin. Komunikovat můžete v angličtině, ruštině, ukrajinštině, polštině, němčině, portugalštině, japonštině a čínštině.

Kromě live chatu můžete využít i e-mail support@gg.bet, ovšem čekat na odpověď budete určitě déle, než když se zeptáte přímo na live chatu.

Ano, GG.BET disponuje velmi povedenou mobilní aplikaci pro kurzové sázení. Ke stažení pro iOS i Android.