Exkluzivní sázkařská soutěž o 200€ s Casombie!

Od úterý 2. dubna do 1. května 2024 míří sázkařská soutěž na sázkovou kancelář CASOMBIE kde si zahrajete o pěknou porci prize money, a to rovných 200€! Co bude soutěž obnášet, jaká jsou pravidla a jak se můžete registrovat, to vše naleznete v článku níže.

Zdeněk Utrhlička

Zdeněk Utrhlička

Exkluzivní sázkařská soutěž o 200€ s Casombie!

Od úterý 2. dubna do 1. května 2024 míří sázkařská soutěž na sázkovou kancelář CASOMBIE kde si zahrajete o pěknou porci prize money, a to rovných 200€! Co bude soutěž obnášet, jaká jsou pravidla a jak se můžete registrovat, to vše naleznete v článku níže.


Pravidla sázkařské soutěže s Casombie

Je naší milou povinností oznámit, že sázkařská soutěž pod hlavičkou našeho webu sazeni-online.eu se od 2. dubna do 1. května 2024 exkluzivně přesouvá na sázkovou kancelář CASOMBIE a platí pouze pro nové účty, které při registraci zadají promo kód SAZENIONLINE (viz obrázek níže).

V čem to celé spočívá? Pět nejúspěšnějších sázkařů (tedy těch s největším YIELDEM na konci měsíce) si rozdělí rovných 200€!

Co to znamená pro vás, coby sázkaře a soutěžíci? V první řadě naprosto jednoduchou registraci účtu do soutěže, pomocí TOHOTO ODKAZU, nebo kteréhokoliv přesměrujícího odkazu (např. i skrze banner níže) na této stránce.

Pravidla pro účast v soutěži s CASOMBIE

1. Zaregistruje svůj hráčský účet na webu sázkovky Casombie a do políčka "máte promo kód?" zadejte promo kód SAZENIONLINE (viz obrázek výše).

2. Proveďte úvodní vklad na účet v minimální výši 20€,

3. Minimální počet sázek: Alespoň 10 vsazených tiketů po minimálně 5€.

4. Minimální výše kurzů: 2.0 a výše (platí pro AKU i SOLO tikety).

5. Kritérium vyhodnocení: YIELD.

6. Zahájení sázkařské soutěže: 02.04.2024 00:01.

7. Ukončení sázkařské soutěže: 30.04.2024 23:59.

8. Vyhlášení výherců a předání cen: proběhne den po skončení soutěže a odpovídající částky budou hráčům automaticky připsány na jejich účty.

Jaké jsou ceny pro výherce?

Tady už to začíná být hodně zajímavé! Celkový prize pool se totiž pohybuje ve výši 200 €, přičemž vítěz bere rovných 100 € na svůj hráčský účet!

1. místo 100 €
2. místo 50 €
3. místo 25 €
4. místo 15 €
5. místo 10 €

Kdy bude soutěž vyhodnocena?

Vyhodnocení proběhne den po skončení soutěže a odpovídající částky budou hráčům automaticky připsány na jejich herní účty, tedy nejpozději 1. května 2024.

FAQ (Časté otázky)

Mohu se soutěže zúčastnit, pokud na Casombie svůj hráčský účet mám? Soutěž je pouze pro nové účty, které při registraci zadaly náš promo kód SAZENIONLINE.

Podle čeho se určují výherci? Hlavním ukazatelem pro vyhodnocení je YIELD - tedy čistý zisk sázkaře. (více o tom jak funguje YIELD najdete v tomto článku: https://www.sazeni-online.eu/akademie/akademie-kurzoveho-sazeni/navratnost-investice-roi-yield)

Kolik musím tedy vsadit tiketů, abych mohl vyhrát některou z cen? Musíte vsadit aspoň 10 tiketů s minimálním vkladem 5 € (či více) a minimální výší kurzů 2.0 a vyšší.

Co když budu mít na tiketu některý zápas zvadován (VOID)? Pokud po voidu není kurz na vyhodnoceném tiketu aspoň 2.0, pak se tento tiket nepočítá do celkového počtu vsazených tiketů a musíte vsadit tiket jiný.

Kdy se mohu do souteže registrovat? Soutěž startuje od 2. dubna a končí 30. dubna 2024.

Na jaké sporty mohu sázet? Tohle záleží pouze a jen na vás! Musíte pouze dodržovat podmínky kurzu aspoň 2.0 (a vyšší), vklad alespoň 5 € a minimálně 10 vsazených tiketů pro účast v soutěži.

Staňte se členy naší komunity na Facebooku

Přihlaste se do naší skupiny "Pomáháme si v sázení - sazeni.online.eu" a mějte přístup ke všem novinkám ze světa sázení, sdílejte s ostatními členy vaše zkušenosti a pomáhejte si navzájem!

Pomáháme si v sázení - sazeni.online.eu