Basketbal online

Seznam live streamů, TV a online přenosů na basketbal

Zde najdete kompletní přehled všech TV přenosů a online streamů na nejzajímavější basketbalové ligy jako jsou NBA, Euroliga, španělská ACB, česká NBL a další. Stačí se jen pohodlně usadit a vychutnat si svoji oblíbenou basketbalovou soutěž online.

Abyste si sledování trochu zpříjemnili a umocnili zážitek, vsaďte si! Na výběr máte z velkého množství sázkových kanceláří se skvělými vstupními bonusy.

TV Tipsport
 

Z tabulky níže zjistíte, které televizní stanice mají licence na basketbalové soutěže. Povětšinou však jde o placené kanály, takže vám radíme založit si i účet u některé ze sázkových kanceláří, které nabízí live streamy z tenisových podniků zdarma. Mezi českými sázkaři se největší popularitě těší především Tipsport TV, která nabízí tenisové online přenosy ZDARMA.

         
   Soutěž TV přenosy Live stream  
   LOH ČT sport TV Tipsport, Chance TV  
   Mistrovství světa 
ČT sport TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Mistrovství Evropy
ČT sport TV Tipsport, Chance TV  
         
   Euroliga O2 TVPremier Sport 1Premier Sport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Eurocup TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Liga mistrů Nova Sport 1Nova Sport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
         
   NBA Nova Sport 1Nova Sport 2 TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   NBL (1. Česko muži)
ČT sport, TVCOM.cz TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   ŽBL (1. Česko ženy) ČT sport, TVCOM.cz TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   LNB (1. Francie) TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Lega A (1. Itálie) TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   ACB (1. Španělsko) TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
   Süper Lig (1. Turecko) TV Tipsport, Chance TV, Fortuna TV  
         

 

Pro zápasy českého reprezentačního výběru a velké mezinárodní akce jako např. mistrovství světa, mistrovství Evropy či olympiáda je jasnou jedničkou sportovní kanál České televize ČT Sport. Naladíte zde také českou mužskou (NBL) i ženskou (ŽBL) nejvyšší basketbalovou soutěž.

V případě, že prahnete po NBA, uspokojí vás novácké stanice Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Na obou dvou také naladíte evropskou Ligu mistrů

Na nejlepší klubový evropský basketbal je tu O2 TV a její sportovní kanály. Dočkáte se zde totiž zápasů Euroligy.

Ano, basketbalové přenosy lze sledovat také díky online streamům sázkových kanceláří. Vše, co k tomu potřebujete, je registrovaný účet a splnit požadavek na minimální sázku (každá sázková kancelář má jiné podmínky). 

Jedničkou na trhu není nikdo jiný než jednička na trhu Tipsport. Společně s Tipsportem zaujímá pomyslné první místo Chance. Je to z důvodu, že spadá pod holding Tipsportu a její nabídka je tak totožná s "modrými". 

Na internetové televizi Tipsport TV denně naladíte stovky přímých sportovních přenosů z celého světa. Z basketbalových soutěží se můžete těšit např. na nejlepší basketbalovou ligu planety NBA, českou NBL, evropské klubové soutěže Euroligu, Eurocup, Ligu mistrů, nejvyšší francouzskou, italskou, španělskou či tureckou soutěž apod.

Skvělou alternativu představují online streamy sázkové kanceláře LOOT.BET, protože pro sledování nemusíte být vůbec přihlášení.