Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
SBOBET

SBOBET

90%

Bohužel SBOBET nepřijímá české hráče, ale...

Rabona

Až 30 000 CZK

85%

Mr. Pacho

Oblíbené casino má nyní i sázkovou kancelář. Objevte úžasné bonusy!

92%

22Bet

Až 5 500 CZK

92%

20Bet

Až 5 000 CZK + 2 500 CZK free bets

85%

31 bet

Až 17 625 CZK + 125 CZK free bets

96% 

V současné chvíli, bohužel, sázková kancelář SBOBET přestala provozovat affiliate program, což znamená, že sázkařům registrovaným přes náš portál nemůžeme v případě potíží zajistit pomoc. Situaci navíc stěžuje i absence české licence. Řešením je využití jiné sázkové kanceláře z naší nabídky

Základní informace o SBOBET

Jeden z nejrespektovanějších bookmakerů na světovém sázkařském trhu - to je SBOBET. Vítěz prestižní asijské ceny Winner of the Asian Operator of the Year Award v letech 2009 a 2010! Během svého dlouholetého působení na poli online sázení si SBOBET získal příznivce především v domovské Asii, o čemž svědčí mnohé mutace webu do jazyků jako barmština, indonéština, vietnamština, thajština atd.

Kurzová nabídka je velmi bohatá, ovšem vedlejších trhů si narzodíl od konkurence zase tak moc neužijete. Kromě široké nabídky se SBOBET může opřít i o štědrý bonus, vysokou kurzovou hladinu, mnoho platebních metod či velké množství live streamů. Strach nemusíte mít ani u limitů, velcí hráči jsou vítání. O kvalitě SBOBETU hovoří i fakt, že patří mezi sázkové kanceláře brokera Sportmarket!

Důležitá informace: Sázková kancelář SBOBET akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background SBOBET

Jak již bylo řečeno v úvodu, SBOBET patří mezi asijské sázkové kanceláře, což pro sázkaře znamená především vysokou kurzovou hladinu, brzké vypisování kurzů (často první na trhu) či vysoké limity. Úspěšní sázkaři se nemusí bát striktních limitů jako tomu bývá v případě jiných sázkových kanceláří.

Společnost byla založena již v roce 2004 na Filipínách, kde také vlastní licenci. Aby mohla expandovat i na evropský trh, zřídila si v roce 2009 licenci i na ostrově Man. SBOBET spadá pod společnost Celton Manx Limited.

Co se týče přehlednosti stránek, nelze jim nic vytknout, na někoho možná mohou působit trochu zastaralejším dojmem, než na jaký je u moderních bookmakerů zvyklý, ovšem účel světí prostředky. 

obrazek

 

Jak začít? - registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tlačítko "Join Now FREE" v levém horním rohu se vám zobrazí registrační formulář. V prvním kroku zadáte zemi, login a heslo. V druhém kroku zadáváte jméno, příjmení, pohlaví, datum narození, e-mail, národnost, mobil, security question a odpověď na ni a PROMOKÓD (více v bonusech). Pozor! Momentálně se promokódy ke vstupnímu bonusu mění každý měsíc!

Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina SBOBET

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu - ke kurzové nabídce. Grafickou stránku raději hodnotit nebudeme, ta má k modernímu vzhledu daleko, na druhou stranu účel světí prostředky - orientace v nabídce je velmi snadná a kurzová hladina je vysoká - k tomu se ještě dostaneme. Přechod do live nabídky vyřeší tlačítko "Live Betting".

SBOBET má jako asijská sázková kancelář hlavní kurzový formát ve tvaru AH -0,5 / +0,5. Evropský trojcestný formát 1X2 už je ovšem také zažitý, a především u fotbalu na něj narzíte. Další zvláštností, s níž se můžete setkat, jsou tisíciny kurzu (za desetinnoou čárkou následují tři čísla, např. kurz 2,856).

Nabídka sportů je pestrá - dominují ji především fotbal a koňské dostihy. Najdeme však i méně sledované sporty jako bandy, pozemní hokej či galský fotbal. Nechybí ani e-sport, ovšem v tomto případě je nabídka omezena na ruské ligy ve FIFĚ  a NHL. Pravdou je, že oproti konkurenci zde nenajdete mnoho side betů, žádné důležité trhy ovšem nechybí.

Potěšující skutečností je vysoký průměrný payout, který se pohybuje kolem 94 %. U hlavních trhů nejpopulárnějších soutěží bývá payout pochopitelně vyšší a naopak u vedlejších trhů a live sázení zase nižší. Bookmakeři SBOBETU patří mezi ty nejrychlejší - velmi často vypisují mezi prvními.

obrazek

 

Největší benefity sázení u SBOBET - vysoké kurzy, široká nabídka, live streaming a skvělý blog

Nadprůměrná kurzová hladina! Ta platí především u handicapových sázek, u evropského formátu 1X2 si dejte pozor, tam je marže o poznání vyšší! Jejich bookmakeři navíc patří mezi ty nejrychlejší - velmi často vypisují mezi prvními, to je další důvod, proč snesou srovnání s těmi nejlepšími. Co se týká limitů, jsou také nadprůměrné. Budete si moct dovolit vsadit i v řádech tisíců eur. Vše samozřejmě záleží na trhu, na který sázíte.

Výše kurzů drží vysoký standard i v případě live sázek. Ty si navíc můžete zpříjemnit i live streamy na SBOBET TV!

Našim sázkařům ovládajícím anglický jazyk rovněž doporučujeme pravidelně sledovat i SBOBET blog, kam jsou přidávány sportovní články i pravidelné tipy expertů. Ve SBOBETU zkrátka vědí, jak sázkaře udržet na svých stránkách.

obrazek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Pokud je zrovna operátor online, odpověď dostanete v řádu desítek vteřin. Pokud je na live chatu někdo před vámi, může se to protáhnout, ovšem celkově jsou operátoři velmi pohotoví. Ke komunikaci můžete využít angličtinu, popř. čínštinu, indonéštinu, thajštinu, korejštinu či vietnamštinu.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří e-mail, telefon, WhatsApp, Skype apod. Mnoho odpovědí získáte také Help sekci, které je věnována následující sekce.

obrazek

 

Help sekce

Jedna z nejlépe a nejpodrobněji propracovaných pomocných stránek, kterou u sázkové kanceláře najdete. Speciální stránka https://help.sbobet.com, na níž najdete odpověď na jakoukoli otázku, jež by vás ve spojistosti se sázením u SBOBET mohla zajímat.

Základní rozdělení do sekcí "Rules and Regulations", "About SBOBET", "Technical Issues", "SBOBET Account", "Deposit and Withdrawal", "Sports", "Virtual Sports", "Racing" a "Games" vás ihned nasměruje do správné kategorie. V každé složce navíc vidíte, kolik obsahuje článků (celkový počet pomocných článků na webu je 790!). Pokud by se náhodou stalo, že byste nenašli odpověď na svoji otázku, je tu pro vás připravena okamžitá pomoc v podobě live chatu.

obrazek

Naše hodnocení
90 %

Z pohledu funkcionalit se web sázkové kanceláře vydařil. Vše je velmi jednoduché a přehledné, nic zbytečného navíc.

Rozsah nabídky u sportovního sázení je velmi široký, především pak u fotbalové nabídky. Oproti konkurentům zde nenajdete tolik side betů, ale vše je vyváženo skvělou kurzovou hladinou. Navíc, na poměry konkurence své kurzy vypisují velmi brzo, což poskytuje lákavé šance ulovit velmi hodnotné kurzy.

Vstupní bonus je jeden z největších na trhu! Ovšem pozor si musíte dát na správný promokód, ten se totiž každý měsíc mění! Radost udělá i SBOBET TV a vlastní blog, který administrátoři spravují a často v něm najdete tipy na zajímavé sázky s hodnotnými kurzy. Propracovaná je i "help sekce", která pomůže s každým problémem.

Vzhledem k šířce kurzové nabídky, vysokým kurzům a ne tak velkým limitům je hodnocení jedno z nejlepších. SBOBET patří po právu mezi nejlepší sázkové kanceláře, které na trhu najdete.

 

  • Jedna z nejširších kurzových nabídek na trhu
  • Jedna z nejvyšších kurzových hladin na trhu
  • Live streaming
  • Přehledné webové rozhraní
  • Propracovaná "Help" sekce a blog
  • Live sázení
  • Slabší nabídka u vedlejších trhů
  • Chybí mobilní aplikace

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2004
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Platební metody Bank transfer, VISA, ecoPayz, Neteller, Skrill, MasterCard, Maestro, Skrill 1-Tap, VISA Debit
Jazyky id, es, th, vi, ko, zh, de, en

SBOBET akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s vašimi údaji. Vše je velmi intuitivní.

Především vstupní bonus až do výše 200 €. Pro jeho aktivaci nezapomeňte použít bonusový kód.

SBOBET nabízí jedny z nejvyšších kurzů na trhu. Navíc patří mezi lídry ve vypisování kurzů (u některých příležitostí vypisuje jako první na trhu).

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít bankovní převod, platební kartu či elektronické peněženky.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu využít bankovní převod, platební kartu či elektronické peněženky.

Nejrychlejší možností je live chat. Také můžete využít e-mail "support@sbobet.com", skype, viber či wechat.

Ano. Nabídka live streamů je na vysoké úrovni. Velké množství přenosů se nemusí bát srovnání se silnou konkurencí.