Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA
Ivibet

Ivibet

85%

Ivibet v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

First Deposit Bonus for Sports Betting

First Deposit Bonus for Sports Betting S vkladem

Maximální výše bonusu:
3750 CZK
Minimální vklad:
250 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
5

Články 

Základní informace o Ivibet

Sázková kancelář Ivibet funguje relativně krátkou chvíli (od roku 2020), ovšem i přesto si zaslouží vaši pozornost. Může totiž nabídnout kurzovou nabídku odpovídající představám i velmi náročných sázkařů. Mnoho vedlejších trhů a kurzová hladina, která v mnoha případech může konkurovat i zaběhlejším bookmakerům. U významných fotbalových soutěží, jakými jsou např. Premier League či Bundesliga, se payout na hlavních trzích pohybuje kolem 96 % - 97 %!

Dalším pádným důvodem, proč by Ivibet nemělo ujít vaší pozornosti, je bonusový program.

O celosvětových plánech Ivibet svědčí i mnoho jazykových mutací webů a mnoho měn (nechybí česká koruna), v nichž si můžete založit účet (nechybí ani kryptoměny). 

Důležitá informace: Sázková kancelář Ivibet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

obrazek

 

Historie a background Ivibet

Historie Ivibet zatím není příliš dlouhá. Platforma spustila své služby v roce 2020.

Vlastníkem značky je společnost TechOptions Group N.V se sídlem na Kypru a s licencí v Curacau.

Kromě kurzového sázení nabízí Ivibet také možnost hraní v online casinu či her s živými dealery.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítání. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů.

obrazek

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá a intuitivní. Po kliknutí na tlačítko „ZAREGISTROVAT SE“ v pravém horním rohu se vám zobrazí první krok registrace, v němž vyplníte zemi, kde žijete, e-mail a heslo. Kromě toho si také vyberete vstupní bonus, který chcete. Na výběr je sportovní bonus do výše 3 900 Kč / 150 €, bonus do online casina ve výši 100 € a nebo žádný bonus. Vy tedy zvolte sportovní bonus.

V dalším kroku vybíráte měnu, v níž chcete mít svůj účet vedený a vyplňujete osobní informace (jméno, příjmení, pohlaví a datum narození).

V posledním kroku registračního formuláře zadáváte adresu vašeho bydliště a telefon.

Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina u Ivibet

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku či live sázení. Filtrovat můžete kromě druhů sportů také čas, kdy se zápas hraje. Výborná je i funkce lupy, která pomůže urychlit hledání.

Z nabídky sportů lze sázet v podstatě na vše. Velkou výhodou pro sázkaře je i rozsáhlá nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. V Ivibet se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Samozřejmostí jsou i sázky na e-sport.

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, mohou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete. 

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky e-sportových titulů.

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udáváná kolem 94 %, což lze považovat za nadstandard. Ovšem v případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit i na trhy pohybující se kolem 5% marže, i méně! U sázek OVER/UNDER bývá payout v průměru nižší. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje a payout zmenšuje. 

obrazek

 

Benefity a funkce sázkové kanceláře Ivibet

 • Věrnostní program, ve kterém můžete sbírat bonusové CP body za sportovní sázky a dosáhnout na zajímavé odměny v 6 úrovních VIP programu.
 • Široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • ✅ Vstupní bonus až do výše 150 €.
 • ✅ Jednoduchá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Mnoho platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn).
 • Live streaming
 • Cashout

obrazek

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat support, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemné překvapení je rychlost, s jaké se vám dostane pomoci. Pokud je zrovna operátor online, odpověď dostanete v řádu desítek vteřin. Komunikovat můžete kromě angličtiny také v němčině, francouzštině, italštině, španělštině nebo portugalštině.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří kontaktní formulář či e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

 • live chat
 • e-mail: support@ivibet.com
 • sekce FAQ
 • kontaktní formulář 

obrazek


Naše hodnocení
85 %

Ivibet patří mezi menší a méně známé sázkové kanceláře, ovšem ve své kategorii patří určitě k tomu lepšímu, co trh nabízí. Kurzová nabídka je dostačující a slušná kurzová hladina (především tedy u hlavních trhů) nabízí sázkařům mnoho možností.

Chybějící aplikace sice trochu sráží bodové hodnocení, ovšem u sázkové kanceláře menších rozměrů je to pochopitelné.

Kladné body si naopak zaslouží VIP program a bohatý live stream. Za zmínku stojí i přehledný design a rychlé vklady a výběry.

Nesmíme zapomenout ani na českou měnu, jíž Ivibet akceptuje. 

 

 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • České rozhraní a akceptace české měny
 • Věrnostní program
 • Live streaming
 • Velmi rychlá live podpora
 • Chybí mobilní aplikace
 • Ne úplně dobrý překlad do češtiny (při výběru sázky raději přepnout do angličtiny)

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2020
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Platební metody VISA, ecoPayz, Neteller, Skrill, MasterCard, Maestro, Litecoin, Ethereum, Perfect Money, Jeton, Interac, Bitcoin
Jazyky es, hi, pt, pl, en, de, el, hu, it, ja

Ivibet akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář s požadovanými údaji. Vše je velmi intuitivní.

Jako nově zaregistrovaný sázkař máte možnost získat vstupní bonus k prvnímu vkladu ve výši až 150 €! 

Kromě vstupního bonusu máte každý kalendářní měsíc možnost participovat na VIP programu, v rámci kterého můžete směnit nasbírané body za free bety v hodnotě až 5 000 €! 

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít mnoho platebních metod, a to včetně platebních karetbankovního převoduelektronických peněženek či kryptoměn.

Pro výběr prostředků z vašeho účtu lze využít mnoho platebních metod, a to včetně bankovního převoduelektronických peněženek či kryptoměn.

Nejrychlejší možností je live chat, kde se vám odpovědi zpravidla dostane v řádu desítek vteřin. Také můžete využít e-mail „support@ivibet.com.

Ke sledování live streamů musíte mít u Ivibet registrovaný herní účet. Po přihlášení k účtu jsou vám online přenosy plně k dispozici. Některé přenosy lze sledovat i bez registrace, většinou jde o přenosy z e-sportových duelů či některé přenosy, které jsou přenášeny na twitchi.