BetPlays

BetPlays

94%

Sports Welcome Bonus of 100% from your deposit!

Sports Welcome Bonus of 100% from your deposit!

Maximální výše bonusu 2 000 EUR

Minimální vklad 20 EUR

Procentuální výše bonusu 100%

Wagering (protočení vkladu) 9

€/$200 Free Bet

Maximální výše bonusu 200 EUR

Minimální vklad 2 EUR

Maximální vklad 200 EUR

Procentuální výše bonusu 10%

Deposit Boost

Maximální výše bonusu 10 000 EUR

Minimální vklad 50 EUR

Procentuální výše bonusu 75%

Wagering (protočení vkladu) 10

Push To Reload

Maximální výše bonusu 2 500 EUR

Minimální vklad 20 EUR

Procentuální výše bonusu 75%

Wagering (protočení vkladu) 9

Profile up do date? 5€ Free Bet!

Maximální vklad 5 EUR

Výherci 

Základní informace o BetPlays

Jméno BetPlays vám toho zatím moc neřekne. Je to tím, že platforma funguje teprve od roku 2022. Od svého začátku se na poli online hazardu profiluje jako obojživelník. Kromě kurzového sázení si na své přijdou také příznivci online casina a her s živými krupiéry.

První lákadlo, které sázkaře zaujme, je vysoký bonus k prvnímu vkladu. Nově registrovaný uživatel se může těšit na 100% bonus ve výši až 250 $. Podmínky bonusu jsou přívětivé a snadno splnitelné.

Rozhraní BetPlays nabízí zhruba dvacet světových jazyků (čeština chybí) a několik způsobů, jakými lze zadotovat sázkařské konto, a to včetně kryptoměn. Účet lze mít vedený v šesti světových měnách, a protože české koruny chybí, doporučujeme zvolit si euro nebo americký dolar. 

Důležitá informace: Sázková kancelář BetPlays akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licence ovšem nevlastní. 

 

Historie a zázemí

Historie značky BetPlays se začala utvářet v roce 2022, když ji na trh uvedla společnost CASL (Creative Alliance Solutions Limited) se sídlem na Kypru. CASL spadá pod firmu Creative Alliance N.V., která disponuje licencí v Curacau, díky které může provozovat své služby. 

Kromě kurzových sázek lze sázet na virtuální sporty, hrát v online casinu, s živými krupiéry apod. Čeští a slovenští hráči jsou vítáni, i když BetPlays nevlastní českou licenci. Více informací lze kromě samotného webu zjistit také na sociálních sítí.

 

Jak začít? – registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace nového účtu je snadná a rychlá. Začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje rovnou na registrační landing page, na které kliknete na tlačítko „CLAIM NOW“. Poté se vám otevře samotný registrační formulář. V něm vyplníte uživatelské jméno, e-mail, heslo a měnu, ve které chcete mít vedený účet. 

Po vytvoření účtu bude potřeba ještě doplnit zbývající informace o vaší osobě. V horní liště klikněte na záložku s vaší přezdívkou a následně na „MY PROFILE“. Zde vyplníte jméno, adresu, datum narození a telefonní číslo. Zároveň je potřeba verifikovat e-mail.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě. Před výběrem po vás může být vyžadováno ověření totožnosti a adresy. Důrazně doporučujeme provést verifikaci dříve, než vás k tomu BetPlays vyzve. Vše potřebné najdete po přihlášení do svého účtu v sekci „DOCUMENTS“. 

 

Kurzová nabídka a hladina u BetPlays

Důležité je, že v nabídce se dá díky přehledné grafice a řazení snadno zorientovat. K filtrování událostí můžete použít hned několik časových preferencí a ke zrychlenému vyhledávání slouží lupa. Live nabídka a esporty mají svou vlastní sekci

Překvapující je velké množství sportů a soutěží, na které můžete u BetPlays sázet. V nabídce je kromě běžných sportovních disciplín také mnoho netradičních sportů, jakými jsou stolní fotbálek, kabaddi, hurling nebo wrestling. Impozantní šíří se pyšní také nabídka jednotlivých soutěží. Stačí rozkliknout fotbalové soutěže a zjistíme, že si lze vsadit např. na fotbalovou ligu v Mauritánii, Bhútánu nebo Rwandě. A stejné je to i u hokeje, basketbalu, tenisu atd. 

Potěšující je výše kurzové hladiny. Nebývá zvykem, že u takto malých a neznámých sázkových kanceláří narazíte na payout dosahující 98 %. Vše se pochopitelně odvíjí od trhů. Vysoký payout lze očekávat u hlavních trhů v basketbalové NBA, baseballové MLB či fotbalové Premier League. Jinak je kurzová hladina vesměs průměrná.

 

Benefity a funkce BetPlays

 • Vysoký bonus k prvnímu vkladu pro nové sázkaře (až 250 $)
 • ✅ Široká nabídka sportů a soutěží, na něž lze sázet. To stejné platí i pro live sázení. Setkáte se zde se s exotickými sporty,  jako např. kabaddi, stolní fotbálek či hurling.
 • Bonusy a featury, jako např. dřívější výplata, refund sázka za remízu 0:0 apod.
 • Jednoduchá a rychlá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Možnost vložit a vybrat prostředky pomocí několikakryptoměn.
 • ✅ Rychlé vklady a výběry
 • Cashout

 

Kontakt a podpora

Na podporu se můžete obrátit 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Nejrychlejším způsobem, jakým můžete někoho ze supportu kontaktovat, je live chat. Pokud je někdo z operátorů volný, odpoví vám během několika vteřin, maximálně minut. Komunikovat můžete v angličtině. 

Kromě live chatu lze využít také e-mail. V případě emailové komunikace ale počítejte s delší časovou prodlevou než v případě online chatu. K dispozici je také podpora na telefonu. Mnoho informací lze zjistit v sekci „Frequently Asked Questions“ v patičce webu.

 • live chat
 • e-mail: cs@betplays.com
 • telefon: +44(7)418355064
 • Frequently Asked Questions

Naše hodnocení
94 %

Hlavní motivací, proč si založit účet u BetPlays, je štědrý vstupní bonus k prvnímu vkladu. Nově zaregistrovaný uživatel se může těšit na 100% bonus do výše až 250 $. Podmínky bonusu jsou v porovnání s jinými sázkovými kancelářemi přívětivé a pravidelný sázkař by s nimi neměl mít problém. 

Při pohledu na kurzovou nabídku jsme překvapení, že takto nová a malá sázková kancelář nabízí tak široký sortiment sportů a soutěží, na které se dá sázet. I kurzy se nám líbí. Narazit lze i na 98% payout, většina trhů se ale pohybuje někde okolo průměru. 

Dalším pozitivem je rychlost, s jakou si můžete založit účet. Od první sázky vás dělí maximálně dvě minuty. V případě jakýchkoliv dotazů se lze obrátit na ochotnou podporu, která je k dispozici 24/7.

BetPlays prozatím postrádá mobilní aplikaci, která sázkařům a hráčům nabízí pohodlnější a dostupnější hraní. Chybí také větší objem přenášených streamů. Často jsou k dispozici pouze e-sportové tituly, virtuální sporty nebo stolní fotbálek a stolní tenis. 


Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2022
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Druhy kurzů
Platební metody BNB Coin, Bank transfer, Bitcoin, VISA, MasterCard, Tether, USD Coin, Dash, Dogecoin, Ripple, Ethereum, Litecoin, Maestro
Jazyky ko, sv, vi, tr, th, es, ru, ro, pt, de, ar, no, ja, it, el, fr, fi, da, zh

Ano, BetPlays akceptuje sázkaře z ČR. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace nového účtu je snadná a rychlá. Začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje rovnou na registrační landing page, na které kliknete na tlačítko „CLAIM NOW“. Poté se vám otevře samotný registrační formulář. V něm vyplníte uživatelské jméno, e-mail, heslo a měnu, ve které chcete mít vedený účet. 

Po vytvoření účtu bude potřeba ještě doplnit zbývající informace o vaší osobě. V horní liště klikněte na záložku s vaší přezdívkou a následně na „MY PROFILE“.

Ano, nově registrovaným sázkařům je k dispozici 100% bonus k prvnímu vkladu do výše až 250 $

Pro vklad prostředků na váš účet lze využít platební karty či kryptoměny.

Možnost výběru je ovlivněna způsobem, jakým jste na váš účet peníze vkládali. Myslete také na to, že sázková kancelář má právo vás při požadavku o výběr prostředků prověřit (může chtít dokázat, že jste skutečným majitelem účtu), a to pomocí nějakého výpisu s vaším jménem.