Přehled těch nejlepších poker heren

Jak si vybrat ideální poker hernu?

V našem průvodci poker hernami se můžete dozvědět zajímavé informaci o pokeru jako takovém, abyste zjistili, zda je to to pravé pro vás. Pokud vás tato stránka zavedla až sem, je na čase si vybrat poker hernu, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Poker herny v sobě ukrývají spoustu aspektů, které by vaše hraní mohly podstatně ovlivnit. Právě z toho důvodu tvoříme komplexní recenze na poker herny, kde se snažíme všem potenciálním hráčům vytvořit obrázek o poker herně, aniž by se do ní museli předem registrovat a na základě naší recenze se rozhodli, zda se do herny zaregistrují. Jaké informace by tedy hráče, který chce hrát v poker herně, měly zajímat?

Prověřenost časem

Poker herny se na internetu vyskytují už několik let, a proto není divu, že jich naleznete opravdu velké množství. Bohužel jde tento fakt ruku v ruce s tím, že ne vždycky se jedná o důvěryhodnou poker hernu, která vás nebude chtít jen využít pro peníze. Jedním z indikátorů, který vám pomůže odlišit scam hernu je to, jak dlouho se na trhu poker heren nachází. Pokud se jedná o dlouho fungující poker hernu, pravděpodobně zde nenaleznete žádné nekalé praktiky, jelikož jsou hráči v tomto ohledu velice hlasití a jakékoliv problémy s poker hernou se nebojí okamžitě někam hlásit a takovéto herny jsou dříve nebo později z trhnu staženy. U nových poker heren si ale nemůžete být stoprocentně jistí, jelikož přijít na některé špatnosti nějakou dobu trvá.

Bonusy v poker herně

Pravděpodobně nenaleznete hazardního hráče, který by si neužíval hraní s bonusy. Vždyť je to naprosto úžasné! Bonusů je opravdu velká spousta, až už jde o bonusy s vkladem, bonusy bez vkladu nebo dokonce cashback bonus. Poker herny nejsou tolik štědré, co se bonusů týče, ale nějaké pro vás nabídnou. Většinou se setkáte s bonusy za vklad, kdy je odměněn váš první vklad do poker herny nějakým navýšením. To, zda poker herna nabízí bonusy může být jeden z aspektů poker herny, který vám může hrání velmi zpříjemnit, a dokonce rozhodnout o tom, jakou hernu si vyberete.

Jaké druhy pokeru herna nabízí

Samozřejmě ústředním prvkem poker herny jsou druhy pokeru, které herna nabízí. Podle vašeho oblíbeného typu můžete zvolit poker hernu, která bude vaším preferencím vyhovovat nejlépe. V poker hernách se můžete setkat s těmito druhy pokeru:

 • Texas Hold’em
 • 5 Card Omaha
 • 5 Card Omaha Hi/Lo
 • 6 Card Omaha
 • Omaha High
 • Omaha Hi/Lo
 • Courchevel
 • Courchevel Hi/Lo
 • Seven Card Stud
 • Stud Hi/Lo
 • Razz
 • Five Card Draw
 • 2–7 Triple Draw
 • 2–7 Single Draw
 • HORSE
 • 8–Game mix
 • Badugi
 • Split Hold’em
 • Showtime Hold’em
 • Fusion
 • 6+ Hold’em
 • Swap Hold’em

Mimo druhy pokeru na vás v poker hernách mohou čekat i pokerové turnaje různých druhů, přičemž za nás asi nelepší je turnaj typu satelit. Přes tento turnaj se totiž můžete kvalifikovat i do velkých celosvětových turnajů, které potom rozhodně stojí za to!

Licence poker herny

Věříme, že se žádnému hráči nechce moc hrabat v právních záležitostech poker herny, avšak její licence je opravdu důležitým prvkem, který může o online poker herně spoustu vypovědět. Nejhlasitěji pravděpodobně o poker herně vypovídá to, když žádnou licenci nemá. Od těchto poker heren RUCE PRYČ! V tomto případě to znamená, že poker herna nesplňuje podmínky, které si daná jurisdikce pro hazard stanoví a tím pádem se nejedná o solidní a důvěryhodnou poker hernu. Pro české hráče bude pravděpodobně nejpřitažlivější licence Ministerstva financí ČR, která značí, že herna je pro české hráče bezpečná. U nás se ale můžete těšit na poker herny, jejichž licence nepochází jen od nás ale i ze zahraničí, kde se vždycky pořádně zjistíme, zda je herna pro české hráče bezpečná.

Metody vkladu a výběru v poker herně

Když už si vyberete hernu podle vašich oblíbených druhů pokeru, rozhodně se podívejte i na platební metody, kterými lze vložit a vybírat peníze z vašeho hráčského konta. Bohužel ne všechny poker herny podporují přemíru platebních metod a víme, že čeští hráči si většinou vystačí v možností vkladu bankovním převodem nebo platební kartou. Některé poker herny ale nepodporují stejné platební metody pro vklad jako pro výběr. Může se tedy stát, že vložíte pomocí bankovního převodu, ale k výběru už budete potřebovat např. jednu z e-peněženek jako je Skrill nebo Neteller. Ujistěte se proto předem, abyste nemuseli poté narychlo peněženky zakládat jen proto, abyste vybrali vaši výhru. Nebo spíše doporučujeme před hraním nějakou z těchto peněženek každopádně založit a vyhnout se nepříjemnostem.

Měny v poker hernách

Může to znít jako banalita, ale i měny, které poker herna podporuje mohou být důležitým aspektem online poker herny. Pokud totiž vaše poker herna nepodporuje měnu, ve které máte vedenou platební metodu, kterou používáte, poker herna pak tento obnos peněz vloženy převede na požadovanou měnu. Kurz tedy nemusí být úplně příznivý. Jde to samozřejmě i opačně, když vybíráte finance z hráčského konta, kdy se peníze opět převedou na vaši měnu.

Poker herna pro mobily

To, zda je poker herna optimalizovaná pro malé displeje, ať už jde o mobilní telefony nebo pro tablety je určitě důležitým aspektem v případě, že nechcete vždy jen hrát na desktopu, nebo když často cestujete. Většina poker heren funguje na samostatném softwaru, kdy si stáhnete aplikaci do svého zařízení a webové stránky slouží pouze k registraci. Některé poker herny vás ale nechají hrát i na webu a tam je potom velmi důležité si zjistit, zda je poker herna optimalizována pro malé displeje.

Věrnostní program v poker herně

Přítomnost věrnostního programu v poker herně je jedním z indikátorů faktu, že si online poker herna opravdu váží svých hráčů a snaží se je odměnit za jejich věrnost. Většinou funguje na principu stoupání po jakýchsi úrovních, přičemž každá úroveň otevírá hráčům nové možnosti. Někdy si postup do nové úrovně kupujete za speciální body nebo unikátní měnu poker herny. Odměny ve věrnostním programu mohou opravdu dosahovat velkých rozměrů, ať už jde o speciálně zvýšené limity vkladu a výběru, přes no deposit bonusy až po vlastního manažera účtu. Někdy je součástí věrnostního programu i možnost nakupovat ve specializovaném obchodu ať už s reálnými předměty, tak s výhodami právě pro vaši hru.

Live podpora v poker herně

Posledním, ale neméně důležitým aspektem, který je dobré vzít v úvahu při výběru vaší poker herny je rozhodně přítomnost live chatu neboli takové podpory pro hráče, kdy dostanete odpověď do několika minut. I toto může o online poker herně vypovídat hodně, hlavně co se důvěryhodnosti týče. Pokud je poker herna ochotna řešit s hráči problémy, které v poker herně mají, znamená to, že si jich poker herna opravdu váží a nemají co skrývat.

Takhle napsané dohromady je to opravdu spousta věcí, které byste jako nový hráč měli vzít v potaz, a hlavně si je o poker herně zjistit, pokud se do ní chcete zaregistrovat a začít hrát. Jde kolikrát o práci na dlouhé hodiny, které tomu opravdu nechce věnovat každý. Z toho důvodu jsme tady my, abychom pro vás tyto informace nashromáždili a prezentovali v úspornější formě, která bude snadno čtivá ale přesto komplexní. Naše recenze tvoří opravdoví nadšenci do pokeru a můžete si být jistí, že nenechají ani jeden růžek online casina čistý, aby se dozvěděli všechno, co potřebují vědět, aby pro vás vytvořili takovouto recenzi. Na recenze se můžete podívat zde a my nyní můžeme pouze popřát příjemné čtení a dobré karty!