Největší sázková kancelář na světě

Při sestavování žebříčku největších sázkových kanceláří na světě by bylo potřeba přesně definovat kritéria, která hodnotíme. Nabízí se počet registrovaných sázkařů, měsíční počet návštěvníků webu, roční obrat, počet zaměstnanců, počet zemí, ve kterých působí apod. Která z našich partnerských společností patří mezi největší hráče na trhu?

Vstupní bonus u 22Bet

Na prvních místech podobných žebříčků obvykle figurují tradiční britské sázkové kanceláře jako BET365, Betfair, William Hill, Betfred atd. V posledních letech se ale do popředí derou i relativně nové značky a mezi ty nejviditelnější patří 22Bet, se kterou máme výborné zkušenosti.

Zacíleno na celý svět

Za relativně krátkou dobu provozu (od r. 2017) nabralo 22Bet miliony spokojených sázkařů z celého světa. Mezinárodní web funguje pod licencí ostrovního Curacaa, ale kromě toho vlastní 22Bet také několik lokálních licencí, a to především v Africe, kde je kurzové sázení na vzestupu. Mezi nejsilnější trhy, kde operuje pod místní licencí, patří Nigérie, Keňa, Ghana, Uganda nebo Kamerun.

Abychom si ale udělali lepší obrázek o tom, jakou sílu značka 22Bet má, překročíme hranice do sousedního Německa. Právě tam je totiž její web v rámci kategorie „gambling“ jedním z nejnavštěvovanějších (dle portálu similarweb.com). A o více než osmdesáti milionech Němců je známo, že si rádi vsadí.

Velké popularitě se 22Bet těší také v Maďarsku, Brazílii nebo Kanadě. Vsadit si mohou obyvatelé více než poloviny států světa. Svědčí o tom mj. i obrovské množství jazykových mutací a národních měn, které mají sázkaři na výběr.

Přesah do sportovního světa

Není náhoda, že reklamu na 22Bet máme možnost vídat také při zápasech mezinárodních sportovních pohárů a turnajů. Nejviditelnější je to ve fotbalovém prostředí, přes které je cesta ke kurzovému sázení nejsnazší. Fanoušci jsou zvyklí, že mezi největší sponzory jejich klubů patří silné sázkové kanceláře. A 22Bet se podařilo ulovit velkou rybu v podobě Paris Saint-Germain. V jejich případě nejde o logo na dresech hvězdných fotbalistů, ale o geolokalizované reklamy zobrazované na LED obrazovkách kolem hřiště během fotbalových zápasů z Parku Princů. Cílení je zaměřeno na africký trh, kde je 22Bet nejsilnější.   

Zdroj: https://en.psg.fr/teams/club/content/22bet-becomes-paris-saint-germains-official-online-betting-partner-in-africa

O popularizaci značky se marketingový tým stará také prostřednictvím svých ambasadorů. Těmi byli dlouhou dobu vysloužilé fotbalové hvězdy Nuno Gomes a Kevin Kurányi, které nedávno vystřídal africký fotbalista roku 2008 Emmanuel Adebayor. Bývalý hráč Arsenalu, Realu Madrid, Manchesteru City nebo Tottenhamu platí po celé Africe stále za velkou hvězdu, a jeho angažování pomůže v dalším růstu.

Vyzkoušejte 22Bet sami a získejte bonus 3 000 Kč

Pokud sázkovou kancelář 22Bet ještě neznáte, bude nejlepší, když si ji vyzkoušíte sami. U našich čtenářů je to jednoznačně „number 1“. K prvnímu vkladu navíc dostanete 100% bonus ve výši vkladu, a to až do 3 000 Kč. Kompletní informace k bonusu naleznete v našem článku Proč založit účet u 22Bet? Co třeba kvůli vysokému bonusu!  

Důležité info na závěr: Pokud k sázení používáte desktopovou verzi, budete se muset přihlašovat přes VPN! Je to tím, že je web 22Bet na českém území blokován. Na mobilu jede vše bez problémů