Sleduj nás na Instagram Sleduj nás na Facebook Sleduj nás na YouTube Sleduj nás na TikTok
Sázkovky s CZ licencí | CZ
Výběr obsahu:
Sázkovky s CZ licencí
Casína s CZ licencí
Evropské sázkovky a casína
Výběr jazyka:
CZ
DE
ZA

Sofort Banking

Jedná se o přímou platbu přes internetové bankovnictví. Po zvolení této metody jste vyzváni k zadání přihlašovacích údajů do vašeho internetového bankovnictví. Ty jsou v šifrované formě odeslány na stránky vaší banky, kde vás čeká předvyplněná platba. Dále už jen zadáte potvrzovací kód do internetového bankovnictví tak, jako byste potvrzovali jakoukoli jinou transakci. Protistrana platbu obdrží ihned v reálném čase, nevzniká tak žádná prodleva mezi odesláním platby a zpracováním objednávky.

Platby mohou být prováděny hned v několka měnách, včetně Eura, Švýcarského franku, Britské libry, Švédské koruny, České koruny, Maďarského forintu a Polského zlotého.

Rozdíl oproti běžným e-peněženkám je ten, že se Sofort Banking se nemusíte registrovat ani zakládat virtuální účet. Jednoduše použijete své obvyklé údaje z online bankovnictví a vybraný postup ověření. U e-peněženek jako je například Skrill, Neteller a podobné se musíte zaregistrovat a založit si virtuální účet, který musíte udržovat a nabíjet kreditem, abyste mohli nakupovat.