Zodiacbet

Zodiacbet

85%

100% up to 100€ WELCOME BONUS

100% up to 100€ WELCOME BONUS S vkladem

Maximální výše bonusu:
2500 CZK
Minimální sázka:
250 CZK
Maximální sázka:
1250 CZK
Minimální vklad:
250 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
10
Postup získání bonusu:
ZB100S

50% UP TO €50 RELOAD BONUS S vkladem

Maximální výše bonusu:
1250 CZK
Minimální sázka:
500 CZK
Maximální sázka:
625 CZK
Minimální vklad:
500 CZK
Procentuální výše bonusu:
50 %
Protočení vkladu:
5
Postup získání bonusu:
ZB50S

€25 FREE BET Free bet

Minimální sázka:
250 CZK
Minimální vklad:
250 CZK
Maximální vklad:
625 CZK
Postup získání bonusu:
25FREE

Články 

Základní informace o Zodiacbet

Zodiacbet je ve světě hazardních her relativně novou společností, která nemá jen jednosměrné zaměření. Kromě nabídky kurzového sázení také si můžete u Zodiacbet zahrát v online casinu. 

Kurzová nabídka Palmslots se u hlavních trhů pohybuje na příznivé hladině. Každý sázkař také jistě ocení velké množství zajímavých bonusů, které sázková kancelář nabízí. Největším lákadlem je vstupní bonus pro nové hráče 100 % až do výše 100 €‎! 

Na webu je možné vybírat hned z několika jazykových mutací, mezi které samozřejmě patří světové jazyky, jako jsou angličtina, francouzština a němčina, ale i další jazyky (např. arabština, italština, finština nebo maďarština). Poměrně velkým překvapením je, že chybí španělština. Stejně tak je tomu s českou verzí webu, kterou Zodiacbet prozatím bohužel také nedisponuje. Pozitivem je naopak fakt, že sázková kancelář akceptuje českou korunu. Výběr měn, které lze u Zodiacbet využít, je opravdu široký. Způsobů pro vložení nebo výběr finanční částky z účtu je dostatek, ale v porovnání s konkurencí jich je spíše méně.

Důležitá informace: Sázková kancelář Zodiacbet akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

Obrázek č. 1

 

Historie a background Zodiacbet

Zodiacbet je poměrně novou společností, která se objevuje na trhu hazardních her. Její vznik se datuje do roku 2020. I přes svou krátkou působnost se Zodiacbet začíná stále více prosazovat a získává na oblibě u sázkařů po celém světě.  

Zodiacbet spadá pod mateřskou společnost Bellona N.V, která zastřešuje fungování hned několika dalších sázkových kanceláří a online casin. Společnost Bellona N.V je licencována a spravována na Curacau.

Co se týče licencí, v celé řadě evropských zemí ji prozatím Zodiacbet nevlastní, ale nové hráče vítá. Stejně tak je tomu i v případě českých a slovenských sázkařů.

Obrázek č. 2

 

Jak začít? Registrace a verifikace účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá, rychlá a intuivní a zabere vám jen pár minut. Na úplný úvod začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje na hlavní stránku sázkové kanceláře. Následně už jen stačí kliknout na červené tlačítko "REGISTER" (primárním jazykem je angličtina) v pravém horním rohu webové stránky sázkové kanceláře. Po kliknutí se vám zobrazí formulář, ve kterém je potřeba vyplnit vaši e-mailovou adresu a zvolit si uživatelské jméno a heslo. V dalším kroku je třeba zadat osobní údaje (jméno, příjmení, zemi původu, měnu, telefonní číslo a datum narození). Posledním krokem, který je třeba dokončit, je vklad depositu a uvedení fakturační adresy. Po dokončení této krátké registrace můžete začít sázet u sázkové kanceláře Zodiacbet. 

Informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás může sázková kancelář požadovat ověření identity, respektive adresy formou nějakého dokladu (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

Obrázek č. 3

Kurzová nabídka a hladina Zodiacbet

Pojďme se hned přesunout k tomu nejdůležitějšímu, co každého sázkaře zajímá na prnvím místě – ke kurzové nabídce. Z hlediska grafického zpracování je provedení kurzové nabídky na webu povedené, což napomáhá ke snadné orientaci. Pro ještě snazší vyhledávání a orientaci v jednotlivých sportech je možné využít funkci lupy, pomocí které snadno najdete konkrétní událost. Kategorie live sázek je zařezena do vlastní sekce, takže se vám nemůže stát, že byste nedopatřením vsadili na již probíhající utkání. 

Kurzová nabídka Zodiacbet je poměrně široká, takže v ní najdete všechny velké sportovní zápasy, soutěže i turnaje. Sázet můžete například na fotbalovou Premier League, hokejovou NHL nebo basketbalovou NBA. Kromě toho jsou také vypisovány sázky na nižší ligy (respektive turnaje), mezi které patří anglické fotbalové soutěže (Championship, League One, League Two), tenisové ITF turnaje a řada dalších. Sázkaře dále také jistě potěší obsáhlý výběr vedlejších sázek, které jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. 

Stejná nabídka, kterou najdete u "klasického" prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky na již probíhající sportovní události je k dispozici rovněž velmi bohatá nabídka, ať už z pohledu počtu zahrnutých zápasů, nebo z pohledu množství sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. 

Vybrané zahraniční portály udávají průměrnou kurzovou hladinu okolo 93 %, což lze považovat za dobrý standard. V případě hlavních fotbalových trhů u nejpopulárnějších soutěží (Premier League, La Liga, Bundesliga atd.) se payout pohybuje i kolem již zmiňovancýh 93 %. Nejvyšší payout (cca 96 %) najdete u basketbalu (např. u americké NBA) . Průměrné výplaty na hlavních tenisových trzích bývají o něco málo nižší než je průměr (mezi 92 a 93 %).

Obrázek č. 4

 

Benefity a bonusy Zodiacbet

 • Bohatá nabídka bonusů včetně vstupního bonusu pro nové hráče 100 % až do maximálné výše 100 €
 • ✅ Celkem najdete u Zodiacbet 5 různých bonusů či promoakcí, které lze využít v sázkové kanceláři a dalších 5 v online casinu 
 • ✅ Hlavní trhy u nejpopulárnějších basketbalových soutěží (například u NBA) nabízí payout kolem 96 %, průměrný payout je pak 93 %
 • Možnost live sázek
 • Velký výběr možností u live sázení (zejména u fotbalových utkání je opravdu z čeho vybírat) 
 • Cashout
Obrázek č. 5

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším a zároveň nejjednoduším způsobem, jakým můžete kontaktovat podporu sázkové kanceláře, je live chat. Operátoři Zodiacbet by měli být na live chatu k dispozici nonstop. Příjemným bonusem je rychlost, s jakou se vám dostane odpovědi. Pokud je zrovna operátor online, odepíše na váš dotaz během pár minut. 

Kromě live chatu lze ke komunikaci využít i formálnejší cestu: e-mail, Počítejte všask s výrazně delším čekáním na odpověď. Celou řadu důležitých informací také dohledáte v sekci FAQ (Frequently asked questions).

 • live chat
 • e-mail: support@zodiacbet.com
 • sekce FAQ
Obrázek č. 6

Naše hodnocení
85 %

Zodiacbet je ve světě hazardních her relativně novou společností, na trhu působí od roku 2020Nabídka Zodiacbet je vícestranná, kromě kurzového sázení také můžete u Zodiacbet využít možnost zahrát se v online casinu.

Kurzová nabídka Zodiacbet se u hlavních trhů pohybuje na příznivé hladině. Dalším příjemným benefitem sázkové kanceláře je, že nabízí možnost live sázení, kterou jistě ocení každý sázkař. Všechny hráče jistě potěší také velké množství zajímavých bonusů. Největším lákadlem pro nové hráče je vstupní bonus 100 % až do maximální výše 100 €

Z uživatelského pohledu jsou webové stránky Zodiacbet přehledné a orientace na nich je velice snadná a intuitivní. Za malý nedostatek, který však můžeme sázkové kanceláři odpustit, lze považovat absebci české mutace webových stránek. Naopak je tomu s českou korunou, kterou Zodiacbet akceptuje. Výběr měn, které lze využít k platbám, je opravdu široký. U platebních metod je možností podstatně méně. Mezi další mínusy můžeme zařadit chybějící VIP program pro nejvěrnější hráče a chybějící mobilní aplikaci. 

 • Live chat je k dispozici 24/7
 • Sázková kancelář Zodiacbet akceptuje českou měnu
 • Možnost live sázení
 • Rozsáhlá nabídka bonusů pro sázkovou kancelář i casino
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Chybí české mutace webu
 • Chybí mobilní aplikace
 • Chybí VIP program pro nejvěrnější hráče
 • Menší výběr možností pro vklad částky na účet

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2020
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Platební metody eZeeWallet, Cashiers Check, Binance Coin, MiFinity, MasterCard, Skrill, Paysafecard, Neteller, VISA, Bank transfer
Jazyky en, de, ar, it, hu, fr, fi

Sázková kancelář Zodiacbet akceptuje hráče z České republiky. Licenci na český trh ovšem nevlastní.

Registrace je velice snadná, rychlá a intuitivní. Stačí vyplnit krátký registrační formulář a následně verifikovat účet vložením finanční částky. 

Sázková kancelář Zodiacbet aktuálně (v době psaní recenze) nabízí svým sázkařům celkem 5 bonusů. Nejlákavějším z nich je vstupní bonus pro nové hráče až do výše až 100 €.

Pro vklad nebo výběr finančních prostředků lze využít několik metod. Mezi nejběžnější způsoby patří využití platebních karetbankovních převodů. Dále je možné využít různé elektronické peněženky

Zodiacbet zatím mobilní aplikaci bohužel nemá. 

Nejrychlejší a nejpohodlnější možností je live chat, kde jsou operátoři sázkové kanceláře k dispozici nonstop. Další možností je emailová adresa "support@zodiacbet.com