Vave

Vave

85%

Kasíno v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

Články 

Základní informace

Hlavním specifikem mladé sázkové kanceláře Vave (rok založení 2022) je vedení účtu v kryptoměnách. V souladu s přístupem „crypto-first“ nabízí správu účtu v 8 populárních kryptoměnách. Vklady lze ale provádět i ve FIAT penězích (euro nebo dolar). Ve FIATu lze zobrazit také zůstátek na účtu či výši sázky.

Dobrou zprávou pro všechny sázkaře je široká nabídka sportů, soutěží a trhů, ze kterých lze vybírat. K tomu navíc musíme zmínit příjemnou kurzovou hladinu, která se u hlavních trhů významných soutěží vyšplhá až k 97 %. Všeobecně je průměrný payout srovnatelný s jinými sázkovými kancelářemi. Noví sázkaři se mohou těšit na 100% bonus k prvnímu vkladu ve výši až 1 bitcoin! Na kvalitě sázkařského prožitku přidává též live stream, který je u mnoha zápasů dostupný. 

Důležitá informace: Sázková kancelář Vave akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ale nevlastní.

obrazek

 

Historie a background

Historie Vave zatím není příliš dlouhá. Platforma spustila své služby v roce 2022. Strach z neznámého ale mít nemusíte, za sázkovou kanceláří stojí společnost TechOptions Group N.V., která provozuje populární 22Bet, 20Bet a Ivibet. Dá se tedy říct, že handicap nově vzniklé sázkové kanceláře smazala Vave hned na startu. TechOptions Group N.V. sídlí na Kypru a je licencována v Curacau.

Vave je multifunkční platforma. Kromě kurzového sázení zde najdete také online casino a živé hry s reálnými krupiéry. O celosvětových plánech sázkové kanceláře hovoří velké množství jazykových mutací, ve kterých webové stránky fungují.

Co se týče licencí, tak v mnoha zemích ji nevlastní, ale hráči jsou vítáni. Stejně je tomu v případě českých a slovenských sázkařů. 

 

 

obrazek

 

Registrace a verifikace nového účtu

Založení nového účtu zvládnete na pár kliknutí. Začněte tím, že kliknete na registrační odkaz, který vás přesměruje na domovskou stránku Vave. Poté klikněte na tlačítko „Sign Up“ v pravém horním rohu a otevře se vám registrační formulář. V něm vyplníte přihlašovací jméno, e-mail a heslo a vše potvrdíte. To je vše! Nyní je váš účet aktivní.

Narozdíl od jiných sázkových kanceláří po vás Vave při registraci nevyžaduje osobní informace. To ale neznamená, že po vás nemůže chtít ověření totožnosti v budoucnu, zvláště před zpracováním výplat. Pracovníci Vave si mohou vyžádat např. fotografii průkazu totožnosti nebo selfie s takovým průkazem. Důrazně proto doporučujeme spojit se po registraci účtu s podporou a domluvit si ověření účtu ještě před tím, než podniknete nějaké kroky (např. než vložíte peníze).

obrazek

 

Kurzová nabídka a hladina

Kurzová nabídka je přehledná a díky hezky vyladěné grafice je orientace v ní snadná. V hlavní liště zvolíte, zda chcete prematch nabídku nebo live sázky. Kromě jednotlivých sportů a soutěží lze filtrovat také podle času, kdy se zápas hraje. Výborná je i funkce lupy, která pomůže urychlit vyhledávání. 

Z nabídky sportů lze sázet v podstatě na vše. Velkou výhodou je rozsáhlá nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. Narazit lze i na okrajové ligy (sázet se dá např. na bhútánskou fotbalovou ligu žen) a turnaje. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, které jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Samozřejmostí jsou i sázky na e-sport.

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky e-sportových titulů.

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udáváná kolem 94 %, což lze považovat za nadstandard. Ovšem v případě hlavních trhů u velmi populárních a sázených sportů (fotbal, tenis, basketbal) a soutěží lze narazit i na trhy pohybující se kolem 5% marže, i méně! U sázek OVER/UNDER bývá payout v průměru nižší. V případě vedlejších trhů a live sázek se marže pochopitelně zvětšuje a payout zmenšuje.

obrazek

 

Benefity sázkové kanceláře Vave

 • ✅ VIP program – za každý vsazený tiket sbíráte CP body, které následně můžete směnit za free bety.
 • Obrovský bonus k prvnímu vkladu ve výši až 1 BTC.
 • ✅ Široká nabídka sportů a soutěží, na které můžete sázet.
 • ✅ Jednoduchá registrace sázkařského účtu (zvládnete za pouhou minutu), u které nemusíte vyplňovat osobní údaje.
 • ✅ Vedení účtu v kryptoměnách (vklad můžete provést ve FIAT měně).
 • ✅ Live streaming
 • ✅ Cashout

obrazek

 

Kontakt a podpora 

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat podporu, je live chat. Operátoři jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Příjemné překvapení je rychlost, s jakou se dočkáte pomoci. Pokud zrovna není nějaký zákazník ve frontě před vámi, spojí se s vámi operátor během několika vteřin. Kromě angličtiny můžete komunikovat také v němčině, španělštině a ruštině.

Dalším způsobem komunikace se supportem je e-mail. V tomto případě ale počítejte s větší časovou prodlevou než na live chatu. Na časté otázky najdete odpovědi v sekci FAQ, která se nachází v patičce webu.

 • live chat
 • e-mail: support@vave.com
 • sekce FAQ

obrazek


Naše hodnocení
85 %

Unikátností sázkové kanceláře Vave je vedení účtu v kryptoměnách. V souladu s přístupem „crypto-first“ nabízí správu účtu v 8 populárních kryptoměnách. Vklady lze ale provádět i ve FIAT penězích (euro nebo dolar). Ve FIATu lze zobrazit také zůstátek na účtu či výši sázky.

Na trhu sice působí teprve od roku 2022, stojí za ní ale léty prověřená společnost TechOptions Group N.V., která provozuje populární 22Bet, 20Bet a Ivibet. Dá se tedy říct, že handicap nově vzniklé sázkové kanceláře smazala hned na startu.

Dobrou zprávou pro všechny sázkaře je široká nabídka sportů, soutěží a trhů, ze kterých lze vybírat. K tomu navíc musíme zmínit příjemnou kurzovou hladinu, která u hlavních trhů významných soutěží šplhá až k 97 %. Všeobecně je průměrný payout srovnatelný s jinými sázkovými kancelářemi. Noví sázkaři se mohou těšit na 100% bonus k prvnímu vkladu ve výši až 1 bitcoin! Na kvalitě sázkařského prožitku přidává též live stream, který je u mnoha zápasů dostupný. K dokonalosti chybí snad už jen mobilní aplikace.

 

 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Slušná kurzová hladina u hlavních trhů
 • Vysoký bonus k prvnímu vkladu
 • VIP program
 • Live streaming
 • Chybí mobilní aplikace
 • Možnost vedení účtu pouze v kryptoměnách

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2022
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Platební metody Maestro, Bitcoin, VISA, Google Pay, MasterCard, MoonPay, Litecoin, Ethereum, ApplePay, Ripple, Bitcoin Cash, Dogecoin, Tether, Tron, Changelly, Giropay
Jazyky en, vi, es, ru, pt, de, zh, fr, el, id, it, ja, pl

Vave akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velmi jednoduchá a rychlá. Nejdříve klikněte na registrační odkaz, který vás přesměruje na domovskou stránku. Na té klikněte na tlačítko „Sign Up“ vpravo nahoře a vyplňte formulář (vaše přezdívka, e-mail a heslo).

Ano. Pro nově registrovené uživatele je připraven bonus k prvnímu vkladu ve výši až 1 BTC!

Díky VIP programu lze sbírat body, které následně můžete vyměnit za free bety. Za každou podanou sázku sbíráte tzv. CP body. Výše CP bodů se odvíjí od výše podané sázky.

Na výběr je osm populárních kryptoměn: Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Ethereum, Litecoin, TRON, Tether a Ripple.

Nejrychlejší možností je live chat, kde se vám odpovědi zpravidla dostane v řádu desítek vteřin. Také můžete využít e-mail „support@vave.com.

Ke sledování live streamů musíte mít u Vave registrovaný herní účet. Po přihlášení k účtu jsou vám online přenosy plně k dispozici. Některé přenosy lze sledovat i bez registrace, většinou jde o přenosy z e-sportových duelů či některé přenosy, které jsou přenášené na twitchi.