MyStake Sport

MyStake Sport

85%

WELCOME SPORTS BONUS 100% up to 500€

WELCOME SPORTS BONUS 100% up to 500€

Maximální výše bonusu 500 EUR

Minimální vklad 20 EUR

Procentuální výše bonusu 100%

Wagering (protočení vkladu) 10

BOOSTED ODDS

3+1 FREEBET

Minimální vklad 10 EUR

Maximální vklad 100 EUR

VýherciZákladní informace o MyStake Sport

MyStake je ve světě hazardních her relativně novou společností s vícestranným zaměřením. Kromě nabídky kurzového sázení si také můžete u MyStake zahrát v online casinu.

Kurzová nabídka MyStake Sport se u hlavních trhů pohybuje na příznivé hladině (marže u významných fotbalových utkání je mezi 4 až 5 %), což je na takto mladou a poměrně malou sázkovou kancelář víc než solidní. Každý sázkař také bezesporu ocení velké množství zajímavých bonusů, které jsou u MyStake Sport k dispozici. Největším lákadlem je uvítací bonus pro nové hráče 100 % do maximální výše až 500 €‎.

Na webu je možné vybírat hned z několika jazykových mutací, mezi které patří samozřejmě světové jazyky, jako jsou angličtina, němčina nebo španělština, ale i další jazyky. Česká verze webu zatím bohužel není k dispozici. Stejně tak je tomu i s českou korunou, kterou MyStake Sport neakceptuje. Nicméně výběr měn, které lze využít, je opravdu široký. Také nabídka možností, jak vložit peníze na sázkařský účet, je bohatá. 

 

Historie a background MyStake Sport

MyStake Sport je relativně mladou sázkovou kanceláří, na trhu působí teprve od roku 2020. Na její podrobné hodnocení je tedy prozatím celkem brzy. I přes svou krátkou existenci však získává na oblibě u sázkařů po celém světě.  

MyStake spadá pod společnost Santeda International B.V, která zastřešuje fungování nejen MyStake, ale i dalších sázkových kanceláří a online casin. Santeda International B.V je licencována a spravována na Curacau.

Co se týče licencí, v celé řadě evropských zemí ji prozatím MyStake Sport nevlastní, ale nové hráče vítá. Stejně je tomu i v případě českých a slovenských sázkařů.

 

Jak začít? Registrace a verifikace účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá, rychlá a intuivní a zabere vám jen pár minut. Na úplný úvod začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje na hlavní stránku sázkové kanceláře. Následně už jen stačí kliknout na červené tlačítko "Sign Up" (primárním jazykem je angličtina) v pravém horním rohu webové stránky sázkové kanceláře a vyplnit registrační formulář. Po zadání osobních (jméno, příjmení, země původu atd.) a přihlašovacích (uživatelské jméno a heslo) údajů vám bude vytvořen hráčský účet. K tomu, abyste mohli účet začít využívat, je potřeba ještě verifikovat vaši totožnost. Verifikaci provedete snadno v nastavení vašeho účtu. Posledním krokem je vklad finanční částky na váš hráčský účet. Po splnění těchto kroků můžete začít naplno sázet s MyStake Sport. 

Důležité: Osobní informace uvádějte vždy pravdivě! V opačném případě by se vám mohlo stát, že vám budou znemožněny výběry z hráčského účtu. 

 

 

Kurzová nabídka a hladina MyStake Sport

Nejdůležitějším aspektem sázkové kanceláře, který zajímá každého úspěšného sázkaře, je kurzová nabídka. Začněme však od úplného základu. Grafické zpracování webových stránek MyStake Sport je velice povedené a přehledné, a proto je orientace snadná. Pro ještě pohodlnější vyhledávání jednotlivých sportovních akcí je možné využít funkci lupy.  

Kurzová nabídka MyStake Sport je velice široká, takže v ní najdete všechny velké sportovní soutěže a turnaje. Sázet můžete například na fotbalovou Premier League, hokejovou NHL nebo basketbalovou NBA. Kromě toho jsou také vypisovány sázky na nižší ligy (respektive turnaje), mezi které můžeme zařadit například anglické fotbalové soutěže (Championship, League One, League Two), tenisové ITF turnaje a řadu dalších. Sázkaře také bezesporu potěší obsáhlý výběr vedlejších sázek, které jsou k jednotlivým utkáním vypisovány (např. počet vhazování, zákroků, nahrávek atd.). 

Kategorie live sázek má na webových stránkách svou vlastní sekci, takže se vám nemůže stát, že byste nedopatřením vsadili na již probíhající utkání. Z hlediska kurzové nabídky platí pro live sázení to samé, co pro klasické prematch sázení (obsáhlá nabídka počtu zahrnutých akcí i sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání). 

Vybrané zahraniční portály udávají průměrnou kurzovou hladinu okolo 94,5 %, což lze považovat za lehký nadstandard ve své kategorii. V případě hlavních fotbalových trhů u nejpopulárnějších soutěží (Champions League, Premier League, La Liga atd.) payout dosahuje přes 95 %. Průměrné výplaty na hlavních basketbalových trzích bývají o něco málo nižší, zhruba 94,5 %. Ještě nižší hodnoty najdeme u tenisových akcí (okolo 92 %).

 

Benefity a bonusy MyStake Sport

 • Bohatá nabídka bonusů – velice lákavý vstupní bonus pro nové hráče 100 % až do maximálné výše 500€
 • ✅ Aktuálně (v době psaní recenze) MyStake Sport nabízí až 5 různých bonusů a promoakcí 
 • ✅ Další bonusy jsou připraveny pro hráče online casina
 • ✅ Hlavní trhy u nejpopulárnějších fotbalových soutěží (například u anglické Premier League) nabízí payout kolem 95 %
 • Možnost live sázek
 • Cashout

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším a zároveň nejjednoduším způsobem, jak kontaktovat podporu sázkové kanceláře, je live chat. Operátoři MyStake Sport jsou k dispozici 24/7 a obvykle odpoví na vaše dotazy během pár minut. 

Pokud potřebujete řešit jakýkoliv závažnejší problém a chcete zvolit ke komunikaci formálnější cestu, poslouží vám k tomu e-mailová adresa "Support@Mystake.email". Počítejte však s výrazně delším čekáním na odpověď. Pro komunikaci ohledně případné spolupráce s MyStake využijte email "Affiliate@Mystake.com". Celou řadu potřebných informací vyčtete také z rubriky FAQ (Frequently asked questions).

 • live chat
 • e-mail: Support@Mystake.email, Affiliate@Mystake.com
 • sekce FAQ

Naše hodnocení
85 %

MyStake je společností ze světa hazardních her s širokým polem působnosti. Vedle nabídky kurzového sázení v sekci MyStake Sport si můžete také zahrát v online casinu nebo využít celou řadu dalších možností. 

Kurzová nabídka MyStake Sport se u hlavních trhů pohybuje na příznivé hladině. Sázkaře jistě také potěší velké množství zajímavých bonusů, které sázková kancelář nabízí. Největším lákadlem je uvítací bonus pro nové hráče 100 % do maximální výše až 500 . Těšit se však můžete i na další výhodné akce a bonusy. Řada hráčů rovněž ocení možnost live sázek, kterou má MyStake Sport ve své nabídce. 

Z hlediska grafického zpracování není webu co vytknout. Vše je přehledné a orientace je tedy snadná a intuitivní. Jedním z mála nedostatků, který se však dá odpustit, je, že zatím chybí česká verze webových stránek. Stejně tak je tomu i s českou korunou, kterou MyStake Sport neakceptuje. Zákazníci tedy musí vybírat z jiných světových měn, jejichž nábídka je poměrně široká. Možností, jak vložit (respektive vybrat) peníze na sázkařský účet, je také mnoho. Na celkovém hodnocení ubírá body chybějící mobilní aplikace a VIP program pro nejvěrnější hráče.  

 • Velice příznivá kurzová hladina u hlavních trhů
 • Rozsáhlá kurzová nabídka
 • Velice široká nabídka sázkových příležitostí u jednotlivých akcí
 • Celá řada zajímavých bonusů
 • Sekce live sázení
 • Live chat (k dispozici 24/7)
 • MyStake Sport zatím neakceptuje českou korunu
 • Chybí mobilní aplikace
 • Chybí česká mutace webu

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2020
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ne
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 94%
Druhy kurzů
Platební metody BNB Coin, Ripple, Ethereum, Litecoin, MasterCard, Skrill, Paysafecard, Neteller, VISA, MiFinity, Bitcoin Cash, SEPA, Tron, Binance Coin, Tether, USD Coin, Monero, Dash, Dogecoin, Bitcoin, Bank transfer
Jazyky sv, es, ru, pt, it, fr, fi, en

Sázková kancelář MyStake Sport akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velice jednoduchá a rychlá. Stačí pouze vyplnit krátký registrační formulář, který najdete pod červeným tlačítkem "SIGN UP" v pravém horním rohu webové stránky. 

Sázková kancelář MyStake Sport aktuálně (v době psaní recenze) nabízí 5 bonusů pro své hráče včetně vstupního bonusu pro nové zákazníky 100 % do výše až 500 €.

Sázková kancelář MyStake Sport prozatím nenabízí mobilní aplikaci. 

Pro vklad nebo výběr finančních prostředků lze využít několik metod. Mezi nejběžnější způsoby patří využití platebních karetbankovních převodů. Dále je možné využít různé elektronické peněženky

Nejjednodušší variantou je live chat, který najdete v pravém dolním rohu webové stránky. Podpora sázkové kanceláře je k dispozici nonstop. Další možností je kontakt pomocí emailové adresy "Support@Mystake.email".