Joker8

Joker8

96%Základní informace o Joker8

Sázková kancelář Joker8 je velmi mladou společností, která kromě sportovního sázení nabízí ještě online casino. Byla založena v roce 2024 a nabízí celou řadu bonusů.

Joker8 nabízí pestrou nabídku kurzů pro všechny hlavní sporty a na své si přijdou i milovníci esportů. Široká nabídka sázkových příležitostí je jak pro předzápasové sázení, tak pro live sázky. U vybraných sportovních událostí nechybí ani livestreamy.

České sázkaře potěší nejen fakt, že webové stránky sázkové kanceláře jsou k dispozici v češtině, ale i možnost vedení účtu v českých korunách.

Důležitá informace: Sázková kancelář Joker8 akceptuje sázkaře s českou IP adresou. Českou licenci ovšem nevlastní.

Historie a background Joker8

Sázková kancelář Joker8 byla založena až v roce 2024. Jejím vlastníkem je společnost Rabidi N. V., registrovaná na Curacau, kde vlastní i licenci.

Kromě kurzových sázek je Joker8 i vyhledávaným online casinem. Výhodou je i velké množství jazykových mutací, ve kterých webové stránky fungují.

Co se týče licencí, tak v mnoha evropských zemích ji Joker8 nevlastní, ale hráči jsou vítaní, stejně je tomu i v případě českých sázkařů.

Jak začít? – Registrace a verifikace sázkařského účtu

Registrace je velmi jednoduchá. Nový uživatel nejprve klikne v pravém horním rohu na tlačítko „ZAČÍT NYNÍ“. Poté bude vyzván, aby si vybral vstupní bonus. V dalším kroku vyplní přihlašovací jméno a heslo, email a odsouhlasí svou plnoletost a obchodní podmínky.

V dalším kroku vyplníte jméno, příjmení, datum narození, pohlaví, zemi, měnu a další údaje. V posledním kroku registračního formuláře zadáváte adresu vašeho bydliště a telefon. Ještě před prvním přihlášením budete muset potvrdit svoji emailovou adresu. Jednoduše kliknete na registrační link, který vám po registraci přijde do vaší emailové schránky (raději se podívejte i do složky spamu). Nyní vám již nic nebrání v podání vaší první sázky.

Zadané informace uvádějte vždy pravdivě! Před prvním výběrem po vás totiž může společnost požadovat ověření adresy pomocí nějakého dokladu s adresou (výpis z účtu, výpis za elektřinu apod.).

Kurzová nabídka a hladina Joker8

Pojďme k tomu nejdůležitějšímu – ke kurzové nabídce. Orientace v ní není nijak zásadně odlišná od jiných sázkových kanceláří. V hlavní liště můžete vybírat mezi prematch sázkami nebo live sázkami. Filtrovat sportovní akce můžete i podle času a pokud hledáte nějakou konkrétní, můžete využít funkci lupy.

Z nabídky sportů lze sázet všechny hlavní trhy, na které si vzpomenete. Velkou výhodou pro sázkaře je i rozsáhlá nabídka soutěží a turnajů, na které jsou kurzy vypisovány. V sázkové kanceláři Joker8 se nevyhýbají ani velmi okrajovým ligám a turnajům. Potěšující je rovněž široký výběr vedlejších sázek, jež jsou k jednotlivým utkáním vypisovány. Samozřejmostí jsou i sázky na e-sport. Nechybí ani kurzy na společenské a kulturní události.

Na jednu věc si ovšem dávejte pozor! Pokud máte jako výchozí jazyk v sázkové kanceláři nastavenou češtinu, mohou být vypsané sázky trochu zmatečné. Je to právě překladem do češtiny. Aby se vám tedy nestalo, že budete sázet na něco jiného, než ve skutečnosti chcete.

To stejné, co pro prematch sázení, platí i pro live sázení. Pro sázky během zápasu platí opět velmi široká nabídka, ať už z pohledu počtu zápasů, nebo z pohledu počtu sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání. Výběr zasahuje od základních běžných sázek až po okrajové a velmi specifické. Velký výběr dostanete i v případě, že zabloudíte do nabídky e-sportových titulů.

Výše průměrné kurzové hladiny je některými zahraničními portály udávaná kolem 94 %, což lze považovat za nadstandard.

Benefity a funkce sázkové kanceláře Joker8

 • ✅ Široká nabídka sportů a soutěží, na něž můžete sázet.
 • ✅ Vstupní bonus až do výše 2 500 Kč
 • ✅ Jednoduchá registrace sázkařského účtu.
 • ✅ Mnoho platebních metod (včetně stále populárnějších kryptoměn).
 • ✅ Livestreamy
 • ✅ Cashback
 • ✅ Web v češtině
 • ✅ Akceptace České koruny

Kontakt a podpora

Nejrychlejším způsobem, jakým můžete kontaktovat podporu, je live chat. Operátoři by měli být k dispozici 24/7. Příjemné překvapení je rychlost, s jaké se vám dostane pomoci. Pokud je zrovna operátor online, odpověď dostanete v řádu desítek vteřin.

Kromě live chatu můžete využít i další způsoby komunikace, mezi které patří např. e-mail. Potřebné informace vyčtete také v rubrice FAQ.

 • live chat
 • e-mail: support@joker8.com
 • sekce FAQ

Naše hodnocení
96 %

Sázková kancelář Joker8 nabízí velmi zajímavé a přehledné webové stránky. Pro sázkaře je připravena široká nabídka kurzů, vysoký payout a bohatá nabídka bonusů.

Pozitivně také hodnotíme fakt, že celé webové stránky jsou k dispozici v českém jazyce a sázkaři z České republiky mohou mít účet v českých korunách.

 • Česká mutace webu
 • Vysoký payout
 • VIP program
 • Atraktivní design
 • Přehledný web
 • Široká nabídka bonusů
 • Podpora 24/7
 • Podpora českých korun
 • Chybí mobilní aplikace
 • Občasné chyby v překladu do češtiny

Přejít na web

Podrobné specifikace

Automaty Automaty

Podrobné specifikace
Založení 2024
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ano Ano
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 95%
Druhy kurzů
Platební metody Binance Coin, eZeeWallet, Flexepin, Jeton, Interac, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Bitcoin, Neosurf, ecoPayz, Tether, Tron, USD Coin, VISA, MuchBetter, MiFinity, MasterCard
Jazyky ar, cs, en, fr, de, el, it, pt, es, tr
Herní vývojáři EGT

Ano Joker8 akceptuje českou korunu.

Ano, celý web je k dispozici v češtině, dávejte i ovšem pozor na případné chyby v překladu.

Joker8 licenci v ČR nevlastní, ale čeští hráč jsou zde vítáni.

Tato sázková kancelář bohužel zatím mobilní aplikaci nemá.

Bohužel nikoliv. Můžete ale vybírat ze spousty jiným platebních možností.