BetObet

BetObet

80%

Kasíno v ČR nemá licenci, ale přijímá české hráče. Dávejte si pozor, mohou vzniknout tyto následky.

$100 SPORT WELCOME BONUS!

$100 SPORT WELCOME BONUS! S vkladem

Maximální výše bonusu:
2300 CZK
Minimální vklad:
230 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
10
Postup získání bonusu:
SPORT100

BOB IS HERE WITH A $200 SPORTS BONUS! S vkladem

Maximální výše bonusu:
4600 CZK
Minimální vklad:
230 CZK
Procentuální výše bonusu:
100 %
Protočení vkladu:
10
Postup získání bonusu:
BOB100S

$10 FREE BET, GET YOUR BONUS NOW ! S vkladem

Maximální výše bonusu:
230 CZK
Minimální sázka:
46 CZK
Minimální vklad:
460 CZK
Procentuální výše bonusu:
50 %
Postup získání bonusu:
10FREE


Základní informace o betObet

BetObet je ve světě hazardních her relativně novou společností s vícestranným zaměřením. Kromě nabídky kurzového sázení si také můžete u betObet zahrát v online casinu.

Kurzová nabídka BetObet se u hlavních trhů pohybuje na příznivé hladině (marže u významných fotbalových utkání je mezi 4 až 5 %), což je na takto mladou a poměrně malou sázkovou kancelář poměrně solidní. Každý sázkař také bezesporu ocení velké množství zajímavých bonusů. Největším lákadlem je uvítací bonus ke vkladu pro nové hráče 100 % do maximální výše až 100 $.

Na webu je možné vybírat hned z několika jazykových mutací, mezi které patří samozřejmě světové jazyky, jako jsou angličtina, němčina nebo španělština, ale i další jazyky. Česká verze webu zatím bohužel není k dispozici. Stejně tak je tomu i s českou korunou, kterou betObet neakceptuje. Nicméně výběr měn, které lze využít, je opravdu široký. Také nabídka možností, jak vložit peníze na sázkařský účet, je bohatá. 

Obrázek č. 1

 

Historie a background betObet

betObet je relativně mladou sázkovou kanceláří, na trhu působí teprve od roku 2020. Na její podrobné hodnocení je tedy prozatím celkem brzy. I přes svou krátkou existenci však získává na oblibě u sázkařů po celém světě.  

BetObet spadá pod solečnost Counder B.V, která zastřešuje fungování nejen betObet, ale i dalších sázkových kanceláří a online casin. Counder B.V. je licencována a spravována na Curacau.

Co se týče licencí, v celé řadě evropských zemí ji prozatím betObet nevlastní, ale nové hráče vítá. Stejně je tomu i v případě českých a slovenských sázkařů.

Obrázek č. 2

Jak začít? Registrace a verifikace účtu

Registrace nového účtu je velmi jednoduchá, rychlá a intuivní a zabere vám jen pár minut. Na úplný úvod začněte kliknutím na registrační odkaz, který vás přesměruje na hlavní stránku sázkové kanceláře. Následně už jen stačí kliknout na tlačítko "register" (primárním jazykem je angličtina) v pravém horním rohu webové stránky sázkové kanceláře a vyplnit registrační formulář. Po zadání osobních (jméno, příjmení, země původu atd.) a přihlašovacích (uživatelské jméno a heslo) údajů vám bude vytvořen hráčský účet. K tomu, abyste mohli účet začít využívat, je potřeba ještě verifikovat vaši totožnost. Verifikaci provedete snadno v nastavení vašeho účtu. Posledním krokem je vklad finanční částky na váš hráčský účet. Po splnění těchto kroků můžete začít naplno sázet s na BetObet. 

Důležité: Osobní informace uvádějte vždy pravdivě! V opačném případě by se vám mohlo stát, že vám budou znemožněny výběry z hráčského účtu. 

 

Obrázek č. 3

 

Kurzová nabídka a hladina BetObet

Nejdůležitějším aspektem sázkové kanceláře, který zajímá každého úspěšného sázkaře, je kurzová nabídka. Začněme však od úplného základu. Grafické zpracování webových stránek betObet je velice povedené a přehledné, a proto je orientace snadná.

Kurzová nabídka betObet Sport je velice široká, takže v ní najdete všechny velké sportovní soutěže a turnaje. Sázet můžete například na fotbalovou Premier League, hokejovou NHL nebo basketbalovou NBA. Kromě toho jsou také vypisovány sázky na nižší ligy (respektive turnaje), mezi které můžeme zařadit například anglické fotbalové soutěže (Championship, League One, League Two), tenisové ITF turnaje a řadu dalších. Sázkaře také bezesporu potěší obsáhlý výběr vedlejších sázek, které jsou k jednotlivým utkáním vypisovány (např. počet vhazování, zákroků, nahrávek atd.). 

Kategorie live sázek má na webových stránkách svou vlastní sekci, takže se vám nemůže stát, že byste nedopatřením vsadili na již probíhající utkání. Z hlediska kurzové nabídky platí pro live sázení to samé, co pro klasické prematch sázení (obsáhlá nabídka počtu zahrnutých akcí i sázkových příležitostí v rámci jednotlivých utkání). 

Vybrané zahraniční portály udávají průměrnou kurzovou hladinu okolo 94 %, což lze považovat za průměr ve své kategorii. V případě hlavních fotbalových trhů u nejpopulárnějších soutěží (Champions League, Premier League, La Liga atd.) payout dosahuje přes 95 %. Průměrné výplaty na hlavních basketbalových trzích bývají o něco málo nižší, zhruba 94,5 %. Ještě nižší hodnoty najdeme u tenisových akcí (okolo 92 %).

Obrázek č. 4

 

Benefity a bonusy betObet

 • Bohatá nabídka bonusů – velice lákavý vstupní bonus pro nové hráče 100 % až do maximálné výše 100$
 • ✅ Aktuálně betObet nabízí až 5 různých bonusů a promoakcí 
 • ✅ Další bonusy jsou připraveny pro hráče online casina
 • ✅ Hlavní trhy u nejpopulárnějších fotbalových soutěží (například u anglické Premier League) nabízí payout kolem 95 %
 • Možnost live sázek
 • Cashout a betbuilder

Obrázek č. 5

 

Kontakt a podpora

Nejrychlejším a zároveň nejjednoduším způsobem, jak kontaktovat podporu sázkové kanceláře, je live chat. Operátoři betObet jsou k dispozici 24/7 a obvykle odpoví na vaše dotazy během pár minut. 

Pokud potřebujete řešit jakýkoliv závažnejší problém a chcete zvolit ke komunikaci formálnější cestu, poslouží vám k tomu e-mailová adresa "Support@betobet.com". Počítejte však s výrazně delším čekáním na odpověď. Pro komunikaci ohledně případné spolupráce s betObet navštivte https://betobet.partners/. Celou řadu potřebných informací vyčtete také z rubriky FAQ (Frequently asked questions).

 • live chat
 • e-mail: Support@betobet.com
 • sekce FAQ

Obrázek č. 6


Naše hodnocení
80 %

BetObet je ve světě hazardních her poměrně mladou společností a na hazardním trhu působí od roku 2020Mimo kurzového sázení můžete u BetObet rovněž využít možnost zahrát se v online casinu.

Kurzová nabídka BetObet se v rámci těch největších marketů pohybuje na příznivé hladině. Live sázení na probíhající utkání je pak v rámci této platformy samozřejmostí, kterou dozajista ocení každý sázkař. Všechny hráče jistě potěší také velké množství zajímavých bonusů. Největším lákadlem pro nové hráče je vstupní bonus 100 % až do maximální výše 100 $

Z uživatelského pohledu jsou webové stránky BetObet přehledné a orientace na nich je velice snadná a intuitivní. Za malý nedostatek, který však můžeme sázkové kanceláři odpustit, lze považovat absebci české mutace webových stránek. Naopak je tomu s českou korunou, kterou BetObet akceptuje. Výběr měn, které lze využít k platbám, je opravdu široký. U platebních metod je možností podstatně méně. Mezi další mínusy můžeme zařadit chybějící mobilní aplikaci. 

 • Příznivá kurzová hladina u hlavních trhů a slušný payout
 • Široká kurzová nabídka
 • Široká nabídka sázkových příležitostí
 • Celá řada výhodných bonusů
 • Sekce live sázení
 • Live chat (k dispozici 24/7)
 • BetObet zatím neakceptuje českou korunu
 • Chybí mobilní aplikace
 • Chybí česká mutace webu

Přejít na web

Podrobné specifikace

Podrobné specifikace
Založení 2020
Mobilní aplikace Ne
Live stream Ne
Cashout Ano Ano
VIP program Ano Ano
Doporučujeme Ano Ano
Live podpora Ano Ano
Průměrný payout 93%
Platební metody Jeton, MuchBetter, BNB Coin, Cashiers Check, Jeton Card, PaySafe, Stellar, Tether, Binance Coin, Paysafecard, Stellar Lumens, Bank transfer, VISA, ecoPayz, Neteller, Dash, Skrill, MasterCard, Skrill 1-Tap, Litecoin, Ethereum, Ripple, AstroPay, Dogecoin
Jazyky en, ar, fr, pt, ru, es
Herní vývojáři Delasport

Sázková kancelář betObet akceptuje sázkaře z České republiky. Českou licenci ovšem nevlastní.

Registrace je velice jednoduchá a rychlá. Stačí pouze vyplnit krátký registrační formulář, který najdete pod tlačítkem "REGISTER" v pravém horním rohu webové stránky. 

Sázková kancelář betObet aktuálně nabízí 5 bonusů pro své hráče včetně vstupního bonusu pro nové zákazníky 100 % do výše až 100 $.

Sázková kancelář betObet prozatím nenabízí mobilní aplikaci.

Pro vklad nebo výběr finančních prostředků lze využít několik metod. Mezi nejběžnější způsoby patří využití platebních karetbankovních převodů. Dále je možné využít různé elektronické peněženky

Nejjednodušší variantou je live chat, který najdete v pravém dolním rohu webové stránky. Podpora sázkové kanceláře je k dispozici nonstop. Další možností je kontakt pomocí emailové adresy "Support@betobet.com".