Sázkové kanceláře s českou licencí

Přehled online sázkových kanceláří, které splnily podmínky pro získání české licence vydávané Ministerstvem financí České republiky a jejich podnikání na území České republiky je 100% legální a bezpečné.

200 Kč u Chance zdarma za registraci

Od 1. ledna 2017, kdy vešel v platnost nový zákon o hazardních hrách, se situace pro české sázkaře výrazně zkomplikovala. Z českého trhu začali mizet velcí zahraniční bookmakeři a českým sázkařům nezbývalo, než se přizpůsobit situaci a začít sázet výhradně u českých sázkových kanceláří, které vlastní licenci nebo se odstěhovat.

Existují i další možnosti a čeští sázkaři využívají benevolence sázkových kanceláří, které je akceptují, aniž by vlastnily licenci pro český trh. O tom ale někdy jindy. Nyní se zaměříme na online sázkové kanceláře, jež českou licenci vlastní.

Aktuálních vlastníků licence není mnoho a až na Betano se jedná o firmy s českým sídlem. K získání licence je potřeba splnit podmínky nastavené Ministerstvem financí České republiky. 

Seznam online sázkových kanceláří s licencí MFČR

           
   Sázková kancelář Vstupní bonus Recenze Sídlo firmy  
    Tipsport 50 000 Kč + 500 Kč zdarma na první sázky Recenze Politických vězňů 156
Beroun 1, 266 01
 
    Chance 2 000 Kč + 200 Kč zdarma na první sázky Recenze Politických vězňů 156
Beroun 1, 266 01
 
    Fortuna 3 000 Kč + 300 Kč za registraci Recenze Churchill, Italská 2584/69 
120 00 Praha 2
 
    SynotTIP 10 000 Kč + 500 Kč sázka bez rizika Recenze Jaktáře 147568601 Uherské Hradiště  
    Betano 3 000 Kč + 300 Kč sázka bez rizika Recenze Bez českého sídla  
    Sazkabet 5 500 Kč  - K Žižkovu 851, Praha 190 93   
           

 

Další sázkové kanceláře

V minulosti na českém trhu operovaly i další sázkové kanceláře. Ještě nedávno jste například mohli sázet u MAXITIPU, ovšem tato společnost se dostala do finančních potíží, dlužila hráčům peníze a momentálně je mimo provoz. Je otázkou, zda se z toho ještě někdy dostane.

Starší ročníky mohou pamatovat i KAJOT bet, Startip či dokonce Victoria Tip. Žádná z uvedených ovšem již kurzové sázky neprovozuje.

Jednu chvíli zde působila i sázková kancelář Betstars (patřící pod pokerovou hernu Pokerstars), ovšem ani ta neakceptovala podmínky Ministerstva financí a z českého trhu se stáhla.

Kromě výše zmíněných online sázkových kanceláří se můžete v České republice setkat ještě se sázkovou kanceláří BetX. Jde o síť sázecích terminálů, které jsou rozsety po celé České republice. V dnešní době online sázení jde však spíše o doplněk pro „hospodské“ sázení.

 

Licence je od 1. ledna 2017, kdy vešel v platnost nový zákon o hazardních hrách, v kompetenci Ministerstva financí.

Jsou to Tipsport, Chance, Fortuna, SYNOTtip, Betano a Sazkabet.

Ano, mohou. Podmínkou pro vstup na český trh je získání licence od Ministerstva financí. Ze zahraničních sázkových kanceláří působí na českém trhu Betano, které na tuzemský trh vstoupilo v dubnu 2022.